Şimdi Ara

içimizdeki irlandalılar ! ZORUNUZA GİTMESİN : PETLAS ! (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
848
Cevap
14
Favori
168.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vay arkadaş ne kadar yerli malı düşmanı varmış burda!!!. Kaçınız petlas alıp kullandı da yorum yapıyor. Mişlen mişlen ne kadar meraklısınız şu fransızlara. Balon yaptığını herkes söylüyor hassa lastik mişlen diye. Bristone güzel evet Türkiye şartlarında ideal lastik hamuru mişlene göre daha sert bizim yollar da durumu belli zaten. 2012 kasımda aldığım kışlık starmaxx lastiklerle 20 bin oldu yol yapıyorum yol tutuşu oldukça iyi yazın aracı biraz zorluyor ama kışın oldukça iyi aşınma olarak da aldığımda 8mm diş vardı önlerde takılı olanlar 6mm arkalarda 7.5mm olarak ön arka yaptırdım. Bana daha bir 20 bin yaptırır e kışlıkları yaz kış 40 bin kullandım mı daha ne olsun.
    Aranızdan, lastikten anlasan kışlıkları yazın kullanmazsın diyecek olan varsa bana 4 tane petlas-starmaxx lastik parasını yollasın da yazlıklarla değiştireyim ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: halils2

Vay arkadaş ne kadar yerli malı düşmanı varmış burda!!!. Kaçınız petlas alıp kullandı da yorum yapıyor. Mişlen mişlen ne kadar meraklısınız şu fransızlara. Balon yaptığını herkes söylüyor hassa lastik mişlen diye. Bristone güzel evet Türkiye şartlarında ideal lastik hamuru mişlene göre daha sert bizim yollar da durumu belli zaten. 2012 kasımda aldığım kışlık starmaxx lastiklerle 20 bin oldu yol yapıyorum yol tutuşu oldukça iyi yazın aracı biraz zorluyor ama kışın oldukça iyi aşınma olarak da aldığımda 8mm diş vardı önlerde takılı olanlar 6mm arkalarda 7.5mm olarak ön arka yaptırdım. Bana daha bir 20 bin yaptırır e kışlıkları yaz kış 40 bin kullandım mı daha ne olsun.
    Aranızdan, lastikten anlasan kışlıkları yazın kullanmazsın diyecek olan varsa bana 4 tane petlas-starmaxx lastik parasını yollasın da yazlıklarla değiştireyim ;)

Sıkıntı olmuyor mu sıcakta yazları? Erime vs?

• UsainBolt kullanıcısına yanıt
    Aracı biraz yoruyor, kışa göre yazın biraz daha hızlı dişler azalıyor ama peynir gibi de erimiyor. Zaten biraz da sert araç kullanmamın da etkisi var bunda ölçüleri yazdım yukarda kaç mm den kaç mm düştüğünü. Arkalar 1.5 senede 0.5 mm azalmış, önler 2 mm yakın.
  • arkadaşlar lastik tavsiyesi olarak Falken'i de öneririm.yumuşak hamurlu ve oldukça sessiz bir lastik.yerli malı değil ama fiyat olarak çok da uygun.iyi forumlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rakipsiz Fırtına

arkadaşlar lastik tavsiyesi olarak Falken'i de öneririm.yumuşak hamurlu ve oldukça sessiz bir lastik.yerli malı değil ama fiyat olarak çok da uygun.iyi forumlar...

kullandığın araç ve lastik ebatları nedir?
  • Petlas kışlıklarla 20 bin yaptıktan sonra yaz gelmesi sebebiyle Continentallere geçildi.Continental 40 bin km yapmış arabanın fabrika çıkışı lastiğiydi.Continentaller otobanda yukarı aşağı salınım yapıyor.Petlasta bu yoktu.

Araba 2012 nissan qashqai,bir takım da yazlık petlas alma niyetindeyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5.yıl Petlas kullandım hiç sorun çıkarmadı evelAllah. Markaya para vermeyin:
  • Petlas ilk önce fabrika lastiği olarak kendisini kanıtlamalı ondan sonra piyasada daha çok yer eder, Petlas da çok ucuz bir lastik dahil ayrıca. Yerli malı yurdun malı laflarıyla lastik alınacaksa vay bu ülkenin haline.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi parker48 -- 29 Mayıs 2014; 9:51:54 >
  • arkadaşlar aracıma Petlas Yada Starmax'ın V desenli yada performans için olan lastiğini alıcağım ancak HERKEZ KIŞ LASTİKLERİNİ METHETMİŞ

yaz lastikleri nasıl yada V desen li veya performans lastikleri nasıl kimse söylememiş sanırım kullanan yok

Ben V tip yada performans lastiği istiyorum nasıl güzelmi ? etkisi varmı sessizlik konfor vs olarak performans olarak tutuş olarak
  • quote:

Orijinalden alıntı: BOLDVIPER

arkadaşlar aracıma Petlas Yada Starmax'ın V desenli yada performans için olan lastiğini alıcağım ancak HERKEZ KIŞ LASTİKLERİNİ METHETMİŞ

yaz lastikleri nasıl yada V desen li veya performans lastikleri nasıl kimse söylememiş sanırım kullanan yok

Ben V tip yada performans lastiği istiyorum nasıl güzelmi ? etkisi varmı sessizlik konfor vs olarak performans olarak tutuş olarak

V kanallı lastiğini kullandım cok ses veriyor ve yol tutuşu kötü onermem kesinlikle

• hadi ya yani V tip almaya değmez o halde ben yol tutuş ve ses için istiyordum oysaki
  • gezginbur kullanıcısına yanıt
    Yabancı firmaların avukatı mısınız diyen kişi Hyundai kullanıyor ve şiddetle kınıyor... Komik cidden.

Güzelim ülkemin kime ihtiyacı olup olmadığına sizin karar vermeniz hakkında yorum yapmaya bile gerek yok.

Herkes istediği şekilde düşüncelerini açıklayabilmeli. Hele hele söz konusu canınız ise, kişi istediği markayı tercih edebilir. Buna saygılı olmak gerek.

Ben de sizin, fanatik bir şekilde bir markayı savunmanıza anlam veremedim açıkçası. Hiç bir firmanın satışçısı bile bu kadar agresif olmaz :)
  • ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rakipsiz Fırtına -- 30 Mayıs 2014; 0:13:37 >
  • ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rakipsiz Fırtına -- 30 Mayıs 2014; 0:45:31 >
  • .... sitede bir sorun var sanırım yukarıdaki arkadaşa cevap gönderemiyorum.görüntü kirliliği için özür dilerim.mümkünse adminler tarafından silinebilir mesajlarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rakipsiz Fırtına -- 30 Mayıs 2014; 0:46:55 >
  • Aracımın üstünde 185/65/15 michelin energy saver var. Ve hiç memnun değilim lastiklerin çoğu yeri resmen yarılmış. Yarılmaması gerek yerler bile delik deşik.

Hafta sonu tanesi 140 tl'den LASSA ATRACTA taktıracağım tavsiye edeceğiniz başka model olursa değerlendirebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PAUL WALKER

Aracımın üstünde 185/65/15 michelin energy saver var. Ve hiç memnun değilim lastiklerin çoğu yeri resmen yarılmış. Yarılmaması gerek yerler bile delik deşik.

Hafta sonu tanesi 140 tl'den LASSA ATRACTA taktıracağım tavsiye edeceğiniz başka model olursa değerlendirebilirim.

Lassa'nın yeni ürünü çıktı Greenways isimli.Bu ebatta Lassa bayisinden tanesine 150 TL fiyat almıştım.Etiket değeri Yakıt C, ıslak frenleme B
  • Petlas pro-green Pt-525 isimli yeni bir model çıkarmış.

http://www.petlas.com.tr/lastik.php?id=182
  • Conti premium cont 2 kullanıyorum hiç memnun değilim yol sesini çok alıyor ,konfor yok ıslak performansı berbat yağmurlu havada şehir içinde lastik yarıldı bi daha önünden bile geçmem
  • Hepsiburada ya bakmanizi öneririm lastikcilerin 250 liraya sattigi Goodyear i 170 e satıyorlar.

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.