Şimdi Ara

VTX Radeon HD 6870 X2 'GTX 580 katili' video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
0
Favori
23.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni nesil ekran kartları öncesinde üreticiler son kozlarını oynamaya başladı. AMD tabanlı kartlar sunan VTX firması da, Nvidia'nın GeForce GTX 580 modeline karşı çift GPU'lu Radeon HD 6870 X2 modelini pazara sunarak aynı zamanda HD 6990'dan sonraki en hızlı ikinci AMD ekran kartına imza attı. Bu videomuzda HD 6870 X2'yi GTX 580, GTX 590 ve HD 6990'ın karşısına çıkartıyoruz. 

• yumruklar konuşur artık
  • mozilla ve chrome da açılmıyor videolar player deiştirin yada youtube a yükleyin...
  • videoda sorunnn varrr??
  • tamda videoyu izledim video gitti ama neyse güzel inceleme mesut abi incelese daha iyi olurdu ama erdi abimizde güzel inceliyor
  • Merhaba,

Video oynatıcısıyla ilgili sorun giderilmiştir. İyi seyirler dilerim.

Fx57
  • fiyatı ne kadardır bunun?
  • html5 ceviri yaparsaniz sevinirim . Tesekkurler.
  • Çok gereksiz bir parça... artık o kartı alan mı olur ki?
  • dağılın beyler 6870 x2 budara :D
  • @maliahmet Erdi hocamın ilk inceleme videolarını beğenmiyordum ama şuan gayet iyi iş çıkarıyor Mesut hocamın askere gittiği aralığı güzel dolduracaktır.

Bu arada kart iyi ama ne olursa olsun çift gpu kartlardan yana değilim ben tek gpu kart alıp 2 yıl veya 3 yılda bir güncellemek iyi olur ( üst düzey ayar kullananlar için )
  • sistemin ne kadar güç tükettiğine hangi program ile bakılıyor bilen birisi söyleyebilirmi
  • amd durmak bilmiyor
  • HD6870 CF'a göre HD6870X2 daha kötü. Bence istenileni tam olarak verememiş. Ayrıca güç gereksinimi hiçte makul değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemal9547

sistemin ne kadar güç tükettiğine hangi program ile bakılıyor bilen birisi söyleyebilirmi

220V hattından çekilen güç Wattmetre ile ölçülüyor standart ve yükteki güç karşılaştırılıyor
  • 6990'a alternatif olur bu kart,başa baş mücadele etmiş helal olsun. Yumruklar konuşur artık
  • hd6990'dan fazla güç harcıyor.
    kırpılmış hd6950 x2 çıkarsalar daha iyi olurdu
  • O kadar güç çekmeyi nasıl başarmış anlamadım. Ayrıca bazı oyunlarda performansının tek gpu seviyesine düşmüş olması, firma bazında ne kadar destek göreceği konusunu da gündeme getiriyor. Sonuçta bu kart AMD'nin ürettiği bir kart değil. Yalnızca AMD partnerlerinden biri tarafından üretiliyor ve sürücüler de bu firma tarafından hazırlanacak. Şüpheliyim açıkcası. İkinci bir HD4850x2 vakası gibi duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iyot_eksikliği

mozilla ve chrome da açılmıyor videolar player deiştirin yada youtube a yükleyin...

mozillada ve ıe de açılıyor versiyonunu güncellemeyi deneyin
  • Şahsen ben çift cpu kartları tercih etmem ama gerçekten güzel bir iş çıkartmışlar.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.