Şimdi Ara

Google+, Android'den sonra iOS platformuna merhaba dedi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
3.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Kısa bir süre önce sınırlı sayıda kullanıcıya kapılarını açan ve davetiye sistemiyle kullanıcı sayısı 10 milyonu aşan Google+'ın ilk günden beri beklenen iOS uygulaması sonunda App Store'daki yerini aldı.

Android platformu için olan Google+ uygulamasını servisiyle birlikte kullanıcılara sunan Google, iOS platformu için hazırladığı özel uygulamada da kullanıcılara rahatça çevreleriyle birşeyler paylaşabilmeyi, anlık akışı takip edebilmeyi ve çevreleri ile "Huddle" sayesinde grup konuşması yapmalarına imkan veriyor. Gerek Android gerekse de iOS için olan özel uygulamanın yanı sıra Google+'ın oldukça başarılı bir de web uygulaması bulunuyor.

Maalesef önceki Google uygulamalarında olduğu gibi "hala" App Store Türkiye'de yayınlanmayan uygulamanın App Store Amerika'daki sayfasına buradan ulaşabilir, eğer üyeliğiniz var ise cihazınıza yükleyebilirsiniz.

• Facebook varken bozar bizi Google+ Ama belli olmaz bu işler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • google sanırım sınırlı sayıda kullanıcıya bu hizmeti sunarak insanlara daha cazip gözükmesini sağlıyor. tıpkı feysbukun ilk başta yaptığı gibi tabi sonra ipini kopardı o ayrı sonra ne oldu insanların profil resimlerinde inek resimleri görmeye başladık..sahte profiller gerçeklerin sayısını geçti.
  • Google+ kullanmaya başlayalı yaklaşık 1 hafta oldu.. Bir çok yönden facebook'tan çok daha iyi ve stabil. Kullanım kolaylığı ve gizlilikler kafa karıştırıcı değil. Mobil uygulamasını da az önce kurdum. Gelecek Google+ 'da..
    Saygılar..
  • Bu app'i yüklemek için google+ hesabı olması lazım hesap olması içinde google 'ın herkese açmasılazım google+'ı
  • ipad ve ipod un dislanmis olmasi komik olmus simdilik.
  • link ;http://itunes.apple.com/us/app/google/id447119634?mt=8#

Türkiye Store unda daha yok :) us üyeliği olanlar yükleyebilirler
  • ekran görüntülerinde görünen "Bests" circle ı beni benden aldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: windwalker

ekran görüntülerinde görünen "Bests" circle ı beni benden aldı.

Yok artık
  • us apple store hesabı olmayanlar ne yapacak :(((
  • quote:

Orijinalden alıntı: anilozler

us apple store hesabı olmayanlar ne yapacak :(((

birisi hesabını versinde indirelim D:
  • quote:

Orijinalden alıntı: SecureSpy

most_uniQue uygulamayı installoustan kurulmak üzere kırdığını duyurdu. Google+ (v1.0.1.1809 os40)-most_uniQue.ipa dosya adı ile muhtemelen yarın google uzerinden bulabilirsiniz. Ya da installousa düşer. Edit : WYSE daha once yayinlamis. Link vermek yasak mi bilmiyorum. Eger yasaksa ozur dilerim. Ancak admin duzeltebilir sanirim. Link 1 Link 2

Aslında free bir uygulama. Yasadışı birşey yapmıyorsun sonuçta. :)

Uygulama mobil sürüm ile aynı sayılır.

• iPod tan nasil açabiliriz bu programı?
  • biri beni davet edebilirmi merak ettim cidden google+ yı
  • Davet isteyenler gmail hesaplarini ozel mesaj atarsa davet edebilirim. :)
  • app'i bulsak da indirsek :P link bilen var mı tr'den başka store hsabım yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockerboy-h

buyrun upload ettim. http://www.mediafire.com/?mbldl1bgwbkg4bv

kurdum ama telefondan görüntülü görüşülüyomu :D
  • Wp7 uygulaması da çıkar yakında
  • Davetler tamamdir.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.