Şimdi Ara

Modern Warfare 3 için Kulaklık Setleri

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
2.833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•      Call of Duty: Modern Warfare 3'ün çıkışına yaklaştıkça oyunun popülerliğinden yararlanmak isteyen firmalar da ellerindekileri göstermeye başladılar. Activision ile Turtle Beach arasındaki anlaşma sayesinde yıl sonunda çıkacak oyun için kulaklık seçiminde yeni alternatifleriniz bulunuyor.

Turtle Beach'in başkan yardımcısı bu konu hakkında şu şekilde yorum yaptı: "Oyunlardaki ses konusunda yenilikçi ve lider firma olan Turtle Beach, özel amaçlar için üretilmiş lisanslı Modern Warfare 3 kulaklıklarını sunmaktan gurur duyar."

Kulaklık setleri dört farklı model olarak Ekim ayında piyasaya sürülecek. Böylece 8 Kasım'da çıkacak oyundan önce elinize geçmiş olacak. Modellere, fiyatlarına ve özelliklerinin özetine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
         Ear Force Delta
     - Oyun için özel optimize edilmiş ses ayarları
     - Dolby 7.1 Surround Sound
     - Bluetooth ile kablosuz iletişim
     Fiyat: 300$

Ear Force Bravo
     - Oyun için özel optimize edilmiş ses ayarları
     - Kablosuz iletişim
     Fiyat: 150$

Ear Force Charlie
     - Saran ses sistemi oluşturmak için akustik olarak özel açılarla yerleştirilmiş 8 hoparlör ve kanal
     - Turnuvalar için uygun
     Fiyat: 130$

Ear Force Foxtrot
     - Yüksek ses kalitesi
     - Farklı platformlar için zahmetsizce kullanım
     Fiyat: 100$

• Bunla Battelfild 3 oynasak ayıp olur :D :D :D
  • bende 5.1 kulaklık var cod:bo da pek tad vermiyor ama bc2 de on numara
  • giderim tekno marketten 30 liraya kulaklık alırım işimi görür.Paranın %90'ını ismine veriyoruz...
  • @utku-s 5.1 kulaklıkla oyun deneyiminiz oldumu hiç ?
  • 300 $ a git PS3 ya da Xbox 360 al :D
  • Sony PS bluetooth headsete sahibim ayrıca onu bile gidip 40 tl den aldım. İnsan buna parayı buna vereceğine gider biraz daha para üstüne koyar adam gibi bir 5+1 ses sistemi alır televizyonuna
  • @med_cezir
    işimi görür dedim. aynı hesap dedim mi?
  • ya o kadarda fark yapmıyo farkı var ama 250 tl fazla vermeye değecek gibi değil onun yerine konsol al oyun oyna
  • ben soru sordum orda yorum varmı bak bi
  • güzel ürünler ama fiyatlar da güzel:D
  • bence adamlar oyun değil kulaklık yapsınlar oyunu değil ama kulaklığı becerebilmişler
  • Fiyat / Performas notu: 6/10
  • Activision para kazanma sanatı episode 2
  • Kullaklıklar güzel ama biraz pahalı
  • Bu paraya bu cihazlar biraz abartı sanki.
  • yanında oyunuda verir bide 23 dolar düşerseniz belki alırım
  • fiyatları da şaka gibi maşallah
  • Para tuzağı ya Amerikan veletler saf gibi atlıycak gene hayvan gibi satar kesin :S
  • Bunu alıp BF3 oynarım. Evet.

CoD'de ses kalitesi var diyeni BF serisine yönlendirmek istiyorum. CoD'da 1 km ötemdeki karakterin sesini alt yazı ile dinliyorum. Gerçekten çok kaliteli.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.