Şimdi Ara

ASUS Eee Pad Transformer TF101 ANA KONU (97. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.108
Cevap
15
Favori
151.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: pragmatika

ben de aranıza yeni katıldım arkadaşlar.ürünü aldıktan bir kaç saat sonra bu forumu sonuna kadar okudum ve kan ter içinde kaldım şu reset probleminden ötürü fakat cihaz elime ulaştı ve 4.0.3 yüklüydü ve aldığımdan beri hiç bir sorunla karşılaşmadım.çok fazla bi beklentim olmadan aldım aslında...dizi film izlemek için denebilir ama ürün elime geçtikten sonra bu fikrim değişti,her işimi görüyor çok başarılı bir cihaz...yıllardır ios kullanıyorum ve hep android i merak etmiştim tablet konusunda ipad yerine tercihim andoid den yana oldu ilk etapta biraz yabancı geldi ama yavaş yavaş alışıyor insan :)

bi soru da ben sormak istiyorum hatta 2 adet :

1-ürünün sağ ve sol hoparlörü mevcut fakat soldaki hoparlörden daha az ses gelmekte sağ hoparlör çok daha güçlü bu benimkinde mi böle yoksa 3d ses yapabilmesi için mi bu şekilde???

2-gps hiç verimli çalışmıyor daha hiç sinyali yakaladığını görmedim,wifi açık tüm işaretli yerler işaretli mapsi açıyorum beni 1-2 km ötede bi yerde gösteriyor ve orası da sanırım kayıtlı yer her açtığımda ordayım sanıyor cihaz.gps ile ilgili ne yapılabilir,sygic yükledim route66 yükledim denemelerimde hiç sinyal yakalamıyor...sizde durum nedir???

?????????
    ????????????

• arkadaşlar ben bu aleti yandaki tuşla uyku moduna aldığımda ekranın ışığı bir kaç dakika aralıklarla yanıp duruyor. anlatabildim mi bilemiyorum ama haliyle bundan dolayı uyku modunda boşuna pil harcıyor. ben de mecburen kökten kapatıp açmak zorunda kalıyorum o da zaman kaybı.
    arkaplandaki programları falan kapatıp deniyorum hep aynı, benzer sorunu olan, çözümü bilen var mı?
    android 3de de böyleydi, güncel hali de böyle.
  • Beyler beni de ekleyin 3 gun once aldım ama 2. gun bozuldu bozuldu derkende bir bok yoktu çat diye kapandı sonrada açılmadı bir daha simdi serviste 1 ay sonra alırım heralde :D ama siz ekleyin gene :D
  • Tabletimde özellikle browserda garip bir yavaşlık var sizlerde bu durum var mı ? Bazen fırlatıp atasım geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: comma

Tabletimde özellikle browserda garip bir yavaşlık var sizlerde bu durum var mı ? Bazen fırlatıp atasım geliyor.

Aynen.İCS gelmeden önce çok heyecanlıydım şimdi 3.2'ye dönmek istiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğer kapatılması gereken veya ince ayar varsa hızlandıracak yapayım diyorum yoksa ramazanda kırarım ben bunu :) bu arada hackers klavye (hacker's keyboard) çok iyi kullanmayan varsa tavsiye ederim.

• acaba cihaza jelly bean gelecek mi bilgisi olan var mı arkadaşlar ?
  • Tabletin posta istemcisiyle hotmail hesabına bağlanamıyorum. Sorun ne olabilir acaba?
    ( Hotmail uygulamasını indirip kurdum, bir sorun yok. Onda da türkçe karekter sorunu yaşıyorum. )
  • arkadaşlar garantili ve temiz transformer tf-101 klavyeli olan tabletimi satıyorum. pişin fiyatına taksit avantajı ile. detaylı bilgihttp://www.sanalpazar.com/Temiz-Garantili-Asus-Transformer__isp4125026
  • arkadaşlar bu cihaza nasıl root yapabiliriz inanın hiç bir bilgim yok yardımcı olacak var mı yada yardımcı olacak bi link var mı teşekkürler... cihazda şu anda android 4.0.3 yüklü
  • Ben çok önceden yapmıştım root, ota güncellemeleri öncesi ota rootkeeper kullanarak root'un yedeğini aldığım için tekrardan ek bir program kullanarak root etmeme gerek kalmıyor. O yüzden bu programları denemedim daha. Ancak yazılanlara göre işe yarıyormuş.

Şu başlıktaki programı dene.
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1689193

Şu da işine yarayabilir.
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1688012

• quote:

Orijinalden alıntı: Gizemli_kral

Arkadaşlar. Bana bu aletten iş yerimden hediye verildi. Pek tablet işinden anlamam. Daha paketinde duruyor. Satmak istiyorum. Ne kadar a vermeliyim.

dostum dün sanalpazarda verdim bir adet ben docksuz tableti 450 tl ye adaptör ile kabloyu ayrı 100 tl ye sattım. bence şu an piyasası 500-550 docksuz ve 650-700 docklu olmalı.
  • ilginç birşey var. önümde şu an iki adet tf101 var ve ikisininde ekran renkleri-kontrastı farklı. biri daha parlak-siyah-mavi ton ağırlıklı ve beyaz, diğeriyse daha mat-koyugri-kırmızı ton ağırlıklı ve sarımsı. biri filmlerde iyi olmakta ama dşiğeri de okuma işlerinde çok iyi işlev görmekte. beyaz parlak olan okumada göz ağırıtıyor.
    ilginç asus tf101 de iki ayrı panel mi kullanmış?
  • bende bugun aldım cihaz gayet güzel bence

• quote:

Orijinalden alıntı: emrahuluer

quote:

Orijinalden alıntı: Gizemli_kral

Arkadaşlar. Bana bu aletten iş yerimden hediye verildi. Pek tablet işinden anlamam. Daha paketinde duruyor. Satmak istiyorum. Ne kadar a vermeliyim.

dostum dün sanalpazarda verdim bir adet ben docksuz tableti 450 tl ye adaptör ile kabloyu ayrı 100 tl ye sattım. bence şu an piyasası 500-550 docksuz ve 650-700 docklu olmalı.

1400'e aldim 650'e mi satacagim?Amerika fiyati zaten 450-500 dolar.

• Merhaba,

Google Playde Kelime Bul adında bir oyunum var, yorumlarda yazanlara gore gore transformer'da calismiyormus (TF101). Rica etsem test edebilir misiniz? Ona gore duzenleme yapayim.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ercu.kelimebul
  • quote:

Orijinalden alıntı: pessimyst

Merhaba,

Google Playde Kelime Bul adında bir oyunum var, yorumlarda yazanlara gore gore transformer'da calismiyormus (TF101). Rica etsem test edebilir misiniz? Ona gore duzenleme yapayim.

çalışıyo dostum ben yükledim çalıştı
  • Tansaşda şuanda 650 tl vade farksız 12 taksit ile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: resulalan

quote:

Orijinalden alıntı: pessimyst

Merhaba,

çalışıyo dostum ben yükledim çalıştı

Cok tesekkur ederim:) yeni guncelleme de yaptim tabletler icin her sey cok buyuk artik.

• 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.