Şimdi Ara

ASUS Eee Pad Transformer TF101 ANA KONU (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.108
Cevap
15
Favori
151.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

yine transforme'a tam uyan prg.ları buldukça paylaşabilirsek iyi olur.
  • beyler şu cihazı almak için herşey tamam, tek takıldığım nokta harici 3g bağlayabiliyor muyuz usb den vınn gibi.

bir arkadaş link vermişti ama yabancı bir sayfadan, buradan deneyen yada çözümünü bilen var mı
  • bir türlü müzik atamadim, atiyorum ama winamp ile çalabiliyorum, kendi müzik çalarinin olduğu kisma atamadim bir türlü..
  • Peki dock a usb mouse takılıp çalıştırılabiliyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cruiser76

Peki dock a usb mouse takılıp çalıştırılabiliyor mu?

Bugün dock gelecek, o zaman deneyeceğim
  • Tamamdır . Birde Amazonda bir yorumda wi-fi ın zayıf olduğundan bahsedilmiş. Kullanan arkadaşların bu konudaki deneyimi nedir?

teşekkürler
  • quote:

çalışıyor. ben logitech m215 kablosuz mouse'u bugün denedim çalıştı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: SS10

beyler şu cihazı almak için herşey tamam, tek takıldığım nokta harici 3g bağlayabiliyor muyuz usb den vınn gibi.

bir arkadaş link vermişti ama yabancı bir sayfadan, buradan deneyen yada çözümünü bilen var mı

şunun yolunu bulan deneyen yok mu ? almak için tek bir engel kaldı çözümü varsa HB den basıcam siparişi
  • quote:

Orijinalden alıntı: comma

quote:

çalışıyor. ben logitech m215 kablosuz mouse'u bugün denedim çalıştı :)

Bende Inca IWM 200R kablosuz mouse ile denedim benimkide çalıştı.
  • 1080p mkv deneyenler var mı ? performans nasıl ?
  • merhabalar, eeepad transformer 101'in dock unitesini aldiktan sonra, wifi kapali da olsa pil calisiyormus gibi bitiyor bu konuda destek rica ediyorum.
  • Tegra zone Dan bedava oyunlari yuklerken hata mesaji aliyorum.Sizde de ayni setyoluyor mu?
  • çok ilginç bir sorun (belki de yazılımsal hata) ile karşı karşıyayım.
    Asus'un kendi içinde gelen internet browser'ı ile bir kaç gün normal bağlantı yaptıktan sonra
    çok basit bir iki site adresini yazıp enter'layınca hiç bir tepki alamadım
    Browser öylece bekliyor. Ben de mecburen Dolphin pad'i yükledim, onda hiç bir sorun yok
    tüm siteler yükleniyor.
    Ancak kendi browser'ı hala hiç bir siteye girmiyor, sadece 1 defa google ana sayfası geldi, şimdi
    tamamen tepki yok...
    Bu tür sorun ile karşılaşan arkadaşlar var mı acaba, default hale, ya da normale nasıl döneceğim?

• quote:

Orijinalden alıntı: pinarbey

çok ilginç bir sorun (belki de yazılımsal hata) ile karşı karşıyayım.
    Asus'un kendi içinde gelen internet browser'ı ile bir kaç gün normal bağlantı yaptıktan sonra
    çok basit bir iki site adresini yazıp enter'layınca hiç bir tepki alamadım
    Browser öylece bekliyor. Ben de mecburen Dolphin pad'i yükledim, onda hiç bir sorun yok
    tüm siteler yükleniyor.
    Ancak kendi browser'ı hala hiç bir siteye girmiyor, sadece 1 defa google ana sayfası geldi, şimdi
    tamamen tepki yok...
    Bu tür sorun ile karşılaşan arkadaşlar var mı acaba, default hale, ya da normale nasıl döneceğim?

fabrika ayarlarına dönüşü öncekş mesajlarda anlatmıştım. uygularsan sorunun çözülür...

• Hb'den aldığım transformer ve dock setim elime ulaşalı 3 gün oldu ve açıkçası üründen son derece memnunum.
    Henüz çözemediğim bi problemle karşılaşmadım, ihtiyacım olan bütün uygulamalarıda bulabildim.
    Oyun konusunda tegra 2 oyunlarına marketten ulaşamadım fakat bu oyunların bir çoğunu denedim ve denediğim tegra 2 uyumlu oyunların hepsi sorunsuz bir şekilde çalıştı.

Update sorunu bende de oldu, cihaz kendisi güncellemeyi bulmadı fakat microsd kart yardımıyla birkaç adımda kolayca güncelleme yapabildim.
    Bu sorunu yaşayanlar için asusun sayfasında nasıl güncelleme yapılabiliceğine dair ingilizce pdf metni:http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/EeePAD/TF101/e6754_TF101_Update_SOP.pdf

Gps alıcısınıda sygic navigasyon yazılımıyla test etme firsatım oldu ve performansından memnunum.

Kablosuz bağlantı gücü konusunda da 800kb gibi ortalama bi hızla download yapabildim ev içinden ama tabi dışarda nasıl bir performansı olur pek denemedim.

Tablet almayı düşünenlere kesinlikle transformerı tavsiye ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: B00MER

Hb'den aldığım transformer ve dock setim elime ulaşalı 3 gün oldu ve açıkçası üründen son derece memnunum.
    Henüz çözemediğim bi problemle karşılaşmadım, ihtiyacım olan bütün uygulamalarıda bulabildim.
    Oyun konusunda tegra 2 oyunlarına marketten ulaşamadım fakat bu oyunların bir çoğunu denedim ve denediğim tegra 2 uyumlu oyunların hepsi sorunsuz bir şekilde çalıştı.

Update sorunu bende de oldu, cihaz kendisi güncellemeyi bulmadı fakat microsd kart yardımıyla birkaç adımda kolayca güncelleme yapabildim.
    Bu sorunu yaşayanlar için asusun sayfasında nasıl güncelleme yapılabiliceğine dair ingilizce pdf metni:http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/EeePAD/TF101/e6754_TF101_Update_SOP.pdf

Gps alıcısınıda sygic navigasyon yazılımıyla test etme firsatım oldu ve performansından memnunum.

Kablosuz bağlantı gücü konusunda da 800kb gibi ortalama bi hızla download yapabildim ev içinden ama tabi dışarda nasıl bir performansı olur pek denemedim.

Denediğin Tegra 2 uyumlu oyunların adlarını ve varsa apk dosyalarını paylaşabilir misin.

• quote:

Orijinalden alıntı: MadTay

quote:

Orijinalden alıntı: B00MER

Hb'den aldığım transformer ve dock setim elime ulaşalı 3 gün oldu ve açıkçası üründen son derece memnunum.

Denediğin Tegra 2 uyumlu oyunların adlarını ve varsa apk dosyalarını paylaşabilir misin.

Navigasyon programı için link verebilmen mümkün mü?

tşk.ler, iyi haftalar...

• http://mobileplanet-waryam.blogspot.com/

adresinde bir çok apk nın full versiyonuna ulaşabilirsiniz.

http://www.blackdroid.net/forum/forum35_tablet-apps-%CA%B9n-games.html

adresinde ise özellikle Tegra2 uyumlu oyunlara ulaşabilirsiniz.

Ayrıca navigasyon için benim en uygun gördüğüm NDrive programı, iGo nun 1280*800 uyumlusu yok, Sygic ise başarısız gibi geldi bana nacizane fikrim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi konglo -- 15 Ağustos 2011; 10:10:47 >

• konglo,
    teşekkürler link paylaşımı için.
    NDrive ve Igo yu bulamadım mobile planette, yardım :))
  • az önce umutsuzca güncellemelere bakayım dedim o da ne güncelleme buldu ve şu an kuruyor %99 daa bir süredir bakalım ne olacak :p
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.