Şimdi Ara

Bmw 3.25Ci alacağım. (Tavsiyelerinizi bekliyorum)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  Bmw 3.25Ci alacağım. (Tavsiyelerinizi bekliyorum)

Görüşlerinizi ve Tavsiyelerinizi bekliyorum.

• 85 model, 115.000km demek... işte buna katıla katıla gülünür..
  • Hocam orasını bende merak ettim ve ilan sahibinin cevabını bekliyorum.

Arkadaşlar tavsiye, öneri ve görüşlerinizi bekliyorum.

Avantajları ve Dezavantajları nelerdir?
  • külliyen dezavantajdir.. avantajli bir tarafi yok..

85 model bir arac.. 115.000km direk yalan.. istenilen fiyat ise icler acisi.. 18.000tl'ye 97 model 262.000kmde (orjinal) 5.20i satti arkadasim gecen eylulde.. geçin hocam direk, şu arabaya sizin icinizden 17.500tl vermek gectiyse de ne diyeyim yani artik?
  • Sahibinden.com'dan sürekli takip ediyorum E30 kasa araçların piyasası hep böyle.

1997'den bu yana almak istediğim tek araç 3.25i veya 3.16i E30 kasa bir araba... son sahibi olmak için alacağım veya 2 sene kullanıp satacağım. Eğer 2 sene sonra satarsam piyasasının da değişeceğini sanmıyorum kazası belası olmadığı sürece.
  • e madem böyle bir düşünceniz var neden fikir istiyorsunuz? siz kararı vermişsiniz.. E30 kasalarda adam akıllı yürüyen 3.16i'ler 5.000TL gibi rakamlara da satılıyor.. 25ci'nin piyasasını bu kdr yükseltense sanayiciler..

ha fikir istediniz ben belirttim.. kesinlikle değmez.. E36 kasa bir şey baksanız çok daha mantıklı olur..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlkanExclusive -- 19 Temmuz 2011; 18:10:24 >
  • Çevremdeki insanlarda sizin gibi düşünüyor. Demek ki büyüklerin bir bildiği var

Biraz daha düşüneyim. İlginiz için teşekkürler.
  • bu arac vp dımı? o arabanın pıyasada bırazcık ısımı oldugu ıcın bu fıyatlar ıstenıo kılıtlı dıfodan sunroofa kadar guzel bır araba 15 cıvarı ederı var daha fazlasını kesınlıkle verme 3,18ıs al daha super olur emın ol pıyasadakı 3,25lerın cogu kupondur onun ıcın fıyatları fazladır bos bır 3,25ı alıp kendınde yapabılırsın 3 4 bın daha ucuza gelır sana e30 konusunda her sekılde yardımcı olmaya calısırım ;)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.