Şimdi Ara

Samsung, Galaxy Player 70 Chelsea Limited Edition'ı duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
4.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  
    Geçtiğimiz günlerde taşınabilir medya oynatıcısı Galaxy Player'ı tamamen siyah renklere bürüyen Samsung, Chelsea Futbol takımı fanatiklerine özel Galaxy Player 70 Chelsea Limited Edition'ın duyurusunu gerçekleştirdi.

Yalnızca 100 adet üretileceği belirtilen Chelsea Limited Edition, standart Galaxy Player 70 ile tamamen aynı teknik özellikleri paylaşıyor. Ancak Chelsea Limited Edition'ın arka kısmında Chelsea logosu yer alıyor ve medya oynatıcıyla beraber orjinal Chelsea tişörtü hediye ediliyor.

Galaxy Player 70 Chelsea Limited Edition'ın teknik özellikleri arasında 1 GHz saat hızında çalışan işlemci, 5-inç boyutunda ve 480 x 800 piksel (WVGA) çözünürlüğünde dokunmatik ekran, Android işletim sistemi, 3.2 megapiksel çözünürlüğünde led flaşlı kamera, görüntülü konuşma için kamera, Wi-Fi, Bluetooth, 2500 mAh batarya bulunuyor.

Chelsea Limited Edition 399.000 Won yani 377$'dan alıcılarını bekliyor.

• birde galatasaray için çıkarsalar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kımyasal

birde galatasaray için çıkarsalar.

ligi 10. sırada tamamlayanlara üretilecekse işimiz var :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umutarslan.com -- 19 Temmuz 2011; 5:09:47 >
  • Galaxy player iyiymiş chealsea editionu salla
  • En azından hakkıyla 10.sırada bitirmiş ligi, şu anda ligimizin şike soruşturmalarıyla ne kadar komik duruma düştüğünü görüyoruz. ;)
  • Çerezimi aldım, keyifle izliyorum. Hadiiin bahalım
  • Ses kalitesi nasıldır acep?
  • samsunga bu konuda güvenebiriz. ypu 2 modelini kullanmıştım
  • Hadiiin bahalım .

• quote:

Orijinalden alıntı: octaduce888

Hadiiin bahalım .
    />

Bütün konuları hortlatmak nasıl bir duygu?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.