Şimdi Ara

[SATILDI] HIGH POWER Intel Onaylı Gerçek 460W PSU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    HIGH POWER Intel Onaylı & 12cm Fanlı "High Performance 460W"
    2009 Senesinin haziran ayında alıp, aynı senenin ocak ayına kadar yani 7 ay kullandığım güç kaynağımı satıyorum.Sistemimi o dönemde çok daha üst bir modele taşıdığımdan 750W güç kaynağı almıştım bu yüzden bunu kenara ayırmıştım.Evde bos yere duracagindan satma karari aldim.
    Ürünün garanti belgesi vs. durmaktadır garantisi bitmiş durumdadır, ancak yinede belgelerle birlikte yollayacağım resimlerdende gördüğünüz üzere temiz bir üründür..Sorunsuzdur..

Resimlerdende belli olduğu gibi ürünün kutusu da bulunmaktadır.

Ürün için istediğim fiyat 40TL . Kargo alıcıya ait lutfen kargo sizden olsun demeyin ptt kargo ile 6.5 lira tutuyor buda urunu 33 34 liraya cekiyor.. Indırım yapmayı düşünmüyorum yeterince ucuz zaten.

Önce havale sonra kargo şeklinde işlem yapılır.Referanslarıma bakabilirsiniz.

İyi forumlar.

--------- ÜRÜN galantus01 E SATILMIŞTIR ---------

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vvefa -- 31 Temmuz 2011; 0:22:25 >

• konu guncel mesajlari bekliyorum. tesekkurler.
  • mesajlarinizi bekliyorum arkadaslar. urun hala satilmadi.
  • pm
    iyi satışlar
  • Takip mesajı.

Hocam psunun çalıştıgından nasıl emin olucaz peki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _ARTiZ_

Takip mesajı.

Hocam psunun çalıştıgından nasıl emin olucaz peki ?

video cekmem falanmi gerekiyor calistigini kanitlamak icin :D

calismiyorsa problem varsa her urunumde oldugu gibi bunuda geri yollayabilirsiniz kargo parasi neyse ucretle birlikte ben veririm zaten.Urunu aldiktan sonraki 1 hafta icinde bozulursa geri alirim ama 3 hafta 4 hafta 5 ay vs. sonra bozulursa almam bu kadar basit bir kural.

Elektronik aletler bunlar ne gun bozulacagi belli olmaz, 2. elin sözlü garantisi hiçbir zaman olmaz insanlarda bunu bilerek alisveris yaparlar diye dusunuyorum ki referans sistemide bu yüzden var .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vvefa -- 25 Temmuz 2011; 23:12:55 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.