Şimdi Ara

Apple, yoluna düşük fiyatlı iPhone, iPhone 4 ve iPhone 5 ile devam edebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
6.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Apple'ın bu sene iPhone üzerinde izleyeceği yolla ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor.Ünlü teknoloji sitesi BGR'ın çok güvenilir kaynağından aldığı bilgilere göre, Apple bu seneden itibaren akıllı telefon pazarında giriş, orta ve üst segmente hitap etmek üzere üç farklı iPhone modeli ile yoluna devam edecek.

Gelen bilgilere göre Apple, hali hazırda satışta olan iPhone 4 ve iPhone 3Gs'in yanına iPhone 4s adı verilen, iPhone 4'den daha gelişmiş bir modeli tanıtarak satışa sunacak. Fakat Apple'ın birçok ürün grubundan izlediği "yeni nesil-eski nesil" ayrımı bu seneden itibaren iPhone için geçerli olmayacak çünkü her üç modelde kullanıcılara giriş-orta ve üst segment çözümü olarak sunulacak. İddiaya göre Apple'ın kontratsız satılacak olan iPhone 3Gs için belirlediği fiyat ise 350 dolar iken 5.Nesil iPhone'un lansmanının gerçekleşeceği tarih ise Ağustos'un son dönemi...

5.Nesil iPhone'un iPhone 4'e göre çok daha farklı bir tasarıma sahip olacağı konusuna ise temkinli yaklaşan aynı kaynak, Apple'ın iPhone 5'de böyle bir tasarım değişikliğine gitmiş olsaydı, internete yeni nesil iPhone için hazırlanan kılıfların görsellerinin çoktan sızmış olması gerektiğine inanıyor.

Apple'ın operasyonlardan sorumlu kıdemli başkan yardımcısı Tim Cook'un bu yılın başında yaptığı "iPhone'un zengin telefonu olmasını istemiyoruz" açıklamasıyla bağlantılı olarak Apple'ın mevcut iPhone 4 fiyatına 5.nesil iPhone'u, iPhone 4'ü ise 350 dolar ile 5.Nesil iPhone'un fiyatı arasında fiyatlandırarak daha geniş kitlelere ulaşması mümkün görünüyor.

• iPhone'u insanlar çoğunlukla yarattığı, tabiri caizse, karizmadan ötürü alıyor. Eğer iPhone düşük telefonlar üretilirse bence artık bir numarası kalmaz. iPhone'a verilen paralar çoğunlukla "iPhone" adına veriliyor. Kimse gidip herkesin kolayca sahip olabileceği bir telefonun üst düzeyine yüksek para vermek istemez, alırsa daha düşük olanlarından alır herkes. Bence Apple böyle bir adım atmaz. Ben de iPhone kullanıyorum ve açık konuşmak gerekirse adı için, o arkadaki Apple logosu için kullanıyorum. Herkesin eline düşmesini istemem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: garintsi

iPhone'u insanlar çoğunlukla yarattığı, tabiri caizse, karizmadan ötürü alıyor. Eğer iPhone düşük telefonlar üretilirse bence artık bir numarası kalmaz. iPhone'a verilen paralar çoğunlukla "iPhone" adına veriliyor. Kimse gidip herkesin kolayca sahip olabileceği bir telefonun üst düzeyine yüksek para vermek istemez, alırsa daha düşük olanlarından alır herkes. Bence Apple böyle bir adım atmaz. Ben de iPhone kullanıyorum ve açık konuşmak gerekirse adı için, o arkadaki Apple logosu için kullanıyorum. Herkesin eline düşmesini istemem.

aynen örnek vermek gerekirse audi Q7

• Bence aynı fiyat politikasını sürdürüp daha farklı daha yaratıcı çözümlerle gelmesi lazım..

yoksa düşük fiyat yaparsa yani şimdi aslında 1800lira verilmeyecek ip4'ü 350dolar seviyesine düşürürse şimdi 1800lira verenler kendini kötü hissedecektir ve apple'a soğuyacaklardır..
  • yani artık bende iphone alabilecek miyim?
  • quote:

iPhone'u insanlar çoğunlukla yarattığı, tabiri caizse, karizmadan ötürü alıyor. Eğer iPhone düşük telefonlar üretilirse bence artık bir numarası kalmaz. iPhone'a verilen paralar çoğunlukla "iPhone" adına veriliyor. Kimse gidip herkesin kolayca sahip olabileceği bir telefonun üst düzeyine yüksek para vermek istemez, alırsa daha düşük olanlarından alır herkes. Bence Apple böyle bir adım atmaz. Ben de iPhone kullanıyorum ve açık konuşmak gerekirse adı için, o arkadaki Apple logosu için kullanıyorum. Herkesin eline düşmesini istemem.

yuh be böyle görgüsüzlük sonradan görmelik olur mu, artistlik için alanları zaten biliyoruz da ağzıyla söyleyeni ilk defa gördüm

herkes dediklerinin senden ne farkı var be adam!

şekil için telefon yerine git mücevher al

• quote:

Orijinalden alıntı: Blanchimont

quote:

yuh be böyle görgüsüzlük sonradan görmelik olur mu, artistlik için alanları zaten biliyoruz da ağzıyla söyleyeni ilk defa gördüm

herkes dediklerinin senden ne farkı var be adam!

şekil için telefon yerine git mücevher al

Şekil için mücevfer almıyorum, telefon alıyorum. Paramı neye harcayacağımı sana mı soracağım?

• quote:

iPhoneu insanlar çoğunlukla yarattığı, tabiri caizse, karizmadan ötürü alıyor. Eğer iPhone düşük telefonlar üretilirse bence artık bir numarası kalmaz. iPhonea verilen paralar çoğunlukla iPhone adına veriliyor. Kimse gidip herkesin kolayca sahip olabileceği bir telefonun üst düzeyine yüksek para vermek istemez, alırsa daha düşük olanlarından alır herkes. Bence Apple böyle bir adım atmaz. Ben de iPhone kullanıyorum ve açık konuşmak gerekirse adı için, o arkadaki Apple logosu için kullanıyorum. Herkesin eline düşmesini istemem.

Özellik olarak beş para etmez bir cihazı alan kişilerin ruh halini bu kadar dürüstçe açıkladığın için sana teşekkürü bir borç bilirim. Ağzına sağlık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0tt0m@n

quote:

Orijinalden alıntı: garintsiiPhoneu insanlar çoğunlukla yarattığı, tabiri caizse, karizmadan ötürü alıyor. Eğer iPhone düşük telefonlar üretilirse bence artık bir numarası kalmaz. iPhonea verilen paralar çoğunlukla iPhone adına veriliyor. Kimse gidip herkesin kolayca sahip olabileceği bir telefonun üst düzeyine yüksek para vermek istemez, alırsa daha düşük olanlarından alır herkes. Bence Apple böyle bir adım atmaz. Ben de iPhone kullanıyorum ve açık konuşmak gerekirse adı için, o arkadaki Apple logosu için kullanıyorum. Herkesin eline düşmesini istemem.
    Özellik olarak beş para etmez bir cihazı alan kişilerin ruh halini bu kadar dürüstçe açıkladığın için sana teşekkürü bir borç bilirim. Ağzına sağlık.

• @garintsi
    alakası yok, tüm dünyayı türkiye gibi 3. dünya ülkesi sanmayın.
  • Sıkıldım artık şu iphone sataşmalarından bence apple bir platform oluşturup patent almalı ve iphone ile ilgili herşey orada yayınlanmalı. Kimsenin salırısı altında kalmadan ve bu fanatizm bitmeli.
  • bu sitede apple lehine kimse birşey söyleyemez aksi halde herkesin saldırısına uğrarsınız.. hani iphone hiçbirşeye benzemeyen ama çok paraya satılan bir telefon ya ondan.. alanlar aptal android alanlar ise akıllı konumunda oluyor. bu şekilde saldıranların çoğuda eline birkez iphone almamış insanlar.. daha doğrusu çocuklar.. genel yaş seviyesi DHın biraz düşük o yüzden öyle söyledim başka manada değil...
  • Apple zaten cihaz satışlarından fazla para kazanmıyor, yılda 1 yeni model iphone cihaz çıkarıyor diğer markalara nazaran ve çoğunluk olarak parayı appstore'dan kazanıyor, yani onların amacı fiyatı ucuzlatıp daha çok cihaz satmak ve böylece appstore'a daha fazla müşteri çekmek.
  • quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: garintsi iPhoneu insanlar çoğunlukla yarattığı, tabiri caizse, karizmadan ötürü alıyor. Eğer iPhone düşük telefonlar üretilirse bence artık bir numarası kalmaz. iPhonea verilen paralar çoğunlukla iPhone adına veriliyor. Kimse gidip herkesin kolayca sahip olabileceği bir telefonun üst düzeyine yüksek para vermek istemez, alırsa daha düşük olanlarından alır herkes. Bence Apple böyle bir adım atmaz. Ben de iPhone kullanıyorum ve açık konuşmak gerekirse adı için, o arkadaki Apple logosu için kullanıyorum. Herkesin eline düşmesini istemem.
    yuh be böyle görgüsüzlük sonradan görmelik olur mu, artistlik için alanları zaten biliyoruz da ağzıyla söyleyeni ilk defa gördüm herkes dediklerinin senden ne farkı var be adam! şekil için telefon yerine git mücevher al
    Şekil için mücevfer almıyorum, telefon alıyorum. Paramı neye harcayacağımı sana mı soracağım?

Ne Demişler Her Parası Olanı Adam Sanmayacaksın :=)

• quote:

Orijinalden alıntı: johnm

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: garintsi iPhoneu insanlar çoğunlukla yarattığı, tabiri caizse, karizmadan ötürü alıyor. Eğer iPhone düşük telefonlar üretilirse bence artık bir numarası kalmaz. iPhonea verilen paralar çoğunlukla iPhone adına veriliyor. Kimse gidip herkesin kolayca sahip olabileceği bir telefonun üst düzeyine yüksek para vermek istemez, alırsa daha düşük olanlarından alır herkes. Bence Apple böyle bir adım atmaz. Ben de iPhone kullanıyorum ve açık konuşmak gerekirse adı için, o arkadaki Apple logosu için kullanıyorum. Herkesin eline düşmesini istemem.
    yuh be böyle görgüsüzlük sonradan görmelik olur mu, artistlik için alanları zaten biliyoruz da ağzıyla söyleyeni ilk defa gördüm herkes dediklerinin senden ne farkı var be adam! şekil için telefon yerine git mücevher al

aynen, denecek tek söz bu heralde

• quote:

iPhoneu insanlar çoğunlukla yarattığı, tabiri caizse, karizmadan ötürü alıyor. Eğer iPhone düşük telefonlar üretilirse bence artık bir numarası kalmaz. iPhonea verilen paralar çoğunlukla iPhone adına veriliyor. Kimse gidip herkesin kolayca sahip olabileceği bir telefonun üst düzeyine yüksek para vermek istemez, alırsa daha düşük olanlarından alır herkes. Bence Apple böyle bir adım atmaz. Ben de iPhone kullanıyorum ve açık konuşmak gerekirse adı için, o arkadaki Apple logosu için kullanıyorum. Herkesin eline düşmesini istemem.

hiç merak etme zaten ülkemizdeki vergilerle o ucuz fıyat dengelenıyor bu vergıler varken kolay kolay herkesın elıne dusmez su an 3gs'ın sıfırı 1400 tl ye felan satılıyor rahat ol sen kafanı takma
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: johnm

quote:

quote:

quote:

aynen, denecek tek söz bu heralde

• quote:

quote:

Ben böyle alenen terbiyesizlikte ilk defa görüyorum , sana sorarsan laf etmişin...

• abi nası tiplersiniz şaka gibi 1800 tl yi bizim ülkedeki enayiler verio avrupada bile dandik samsungdan ucuz iphone zengin telefonu fln diil iphone sadece üst segment bi vertu deil abartmayın bu arada baya bi zengin varmış adam fiyatı düşünce morali bozulcakmış nası bi bencilliktir lan bu arada korkmasın türkiyedeki ticaret bu sekilde kontrol edilmemeye devam ettikce merak etmesin kazık yiyerek satın almaya devam edebilir bol bol versin en pahalı iphone onun olsun okuz sanki ustunde yazıo fiyatı hey allam sinirlendim yav enayilik denio olm buna herif fiyatın dusmesini istemiyo lan:D tabiii iphone amele kaynar sonra kimse layık deil iphone a bi kendisi layık
  • 3 aydir falan Amerika'dayim ve rahatlikla soyleyebilirim ki 10 kisiden 9unda iphone var. Cunlu burda fiyati gercekten cok uygun. E Amerika'da yasayan adam zaten kontratli aliyor ve daha da uyguna geliyor. Samsung vb. Telefonlar cok daha pahali. HTC evo 3d falan mesela iphone'dan pahali. Turkiye'de satilan fiyata bakmayin. Turkiye'de zaten parasini gostermeye calisan sonradangorme cok oldugu icin insanlar 1800'de verir Chrysler'a da biner. Chrysler burada siradan bir arabayken, Turkiye'deki satis fiyati yuzunden gosteri amacli tercih ediliyor. O ustteki parasiyla hava atmaktan zevk alan arkadas. Sana bi tavsiye. American express kart cikar bir tane. Turkiye'deki kredi kartlarindan farki yok ama mekanlarda cikarip onla odersen havan olur. Hani yillik odemesi fazla olan bir kart ya herkes ne kadar odedigini anlar bilir. He belki vardir zaten tabii. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.