Şimdi Ara

....

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlkanExclusive -- 15 Ocak 2012; 13:46:35 >

• güzel düşünmüşsünüz..elinize sağlık..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Kowalski -- 18 Temmuz 2011; 22:37:34 >
  • guzel bir imza ayarlayacagim musait olunca :)
  • Geçen gün techzone arkadaşımızla birlikteydik baya güzel zaman geçirdik :)
  • ewt ewt güzeldi, bu arada aklıma gelen bir videoyu paylaşayım dedim..

• Sahibi olamasa da gönlünde yatanları da kabul ediyormusunuz?
  • tabiiki
  • Güzel konu olmuş.
  • eee kaynatan yok.. ne ayaksınız?
  • kaynatalım o zman ama pekte hoş olmayan bir konuyla kaynatayım ben.2 gün önce bizim arabanın kaputuna 3 yumurta kırmışlar,kakao koyup hamur yapmış birde kaputu çizip gitmişler.Anasını satıyım arabaya gözün gibi bak,gelsin bi tane .... içine etsin çizsin gitsin.Aklım mantığım almıyor ya bir insan arabanın üzerine niye yumurta kırıp,kakao döker nedir zorları anlamıyorum walla inşallah çizikler derin değildir.Annem aradı böyle böyle yapmışlar arabaya diye,işin kötüsü yakın zamanda yenilemeyi düşünüyoruz ve arabada boya yok çizkler derinse napacağımızı bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Toxotes10 -- 5 Ağustos 2011; 16:33:01 >
  • Yazın, üstü tente/bez olan cabriolara yumurta atanları biliyorum.. :D
  • Sayın Techzone;

Tablet sürüm

Bugün Trabzon'da sizin aracın renginde bir 5 serisi gördüm.Işıkta ve gölge de rengi farklı mı bana mı öyle geliyor

Not:Renk çok güzel maşallah.Araç İstanbul plakalıydı.
  • yalnız arabaya yumurta atmamışlar bildiğin tavaya yumurta kırar gibi kaputa 3 tane yumurta kırmışlar.
  • @shroud61: günesin altında resmen parıl parıl parildiyor.. Hava bulutlu oldugunda ya da aksam kararmaya başlayınca renk resmen mat bir hal alıyor.. O yüzden bu rengi sectim.. Diğer aracımda hemen hemen aynı renk ama o biraz daha açık bir bej..

fakat en çok keyif aldığım sey, tatilde oldugum zamanlar ya da pazar günleri günesin altında ikisinide yıkamak.. Sanki altın gibi görünüyor gözüme..
  • arkadaş, sütü bozuğun teki arabamın yanında sigara içmiş, bizim tavanı da küllük niyetine kullanmış..

geldiğimde arabanın üstünde böyle bildiğiniz bütün halde kül birikintileri vardı yaa..

bu neyin kafasıdır yavv..bu insanların medeniyetine daha kaç yüzyıl var..?
  • memlekette kıskanç, öküz, yattığı yerden baba parası yemeye alışmış, çalışmadan bir şeyleri elde etmeye çalışan, elde edemeyince de bu tip yollara başvurarak duygularını bastıran ...... çocuğu çok olduğu için yapacak bir şey yok malesef.. en iyisi kapalı garaj..
  • kesinlikle..

zaten kapalı garajımız olduğu için yatıp kalkıp dua ediyorum..başka bir yere gitmiştik, orada oldu..

hayır o değil bu araba bir bentley değil maserati değil..öyle olsa arabayı yakacak demek ki p.zevenk..
  • Madem oyle ilk resim ve videolari sizden bekliyoruz Techzone bey:)))
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.