Şimdi Ara

Samsung Galaxy S 2 II : Oyun ve Uygulama Bölümü Paylaşımlar ve Sorunlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
7
Favori
41.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ONEMLI Bazı arkadaşlar oyun yüklenmiyor diyor sebebi şu açıklamadığım için kusurabakmayın tamamen unutmusum
    1.apk dosyasını yükleyin sadece kaydedin acın demeyin.
    2.Oyunu açmadan önce uçuş yada uçak moduna geçin.
    3.Oyuna girin ve gelen yazılara tıklamadan home tusuna basın.
    4.uçuş modundan çıkın wifi açın.
    5.Oyuna Home tuşuna basılı tutalarak görev yöneticisindeki son altı uygulamadan oyunu seçin ve girin
    6.Oyunu yükleyin.
    7.Oyuna girerken her zaman wifi kapalı bulundurun yoksa kapanır.
    8.iyi oyunlar

Arkadaşlar ilk öncelikle merhaba ,
    forumda android games bölümü olmadığından doğrusu oyun ile ilgili pek birşey bulamadım Samsung Galaxy S 2 II kullanıcılar diye bir bölüm var fakat orda genellikle uygulama rom rot firmware vb konular geçiyor , arada oyun paylaşımları olsada fakat bulmak zor o yüzden böle konu açmak istedim sadece oyun üzerine . Burda her oyun hakkında paylaşım veya oyun yükleyememe sorunlarından bahsedebiliriz.

Bu telefon modelinde TEGRA 2 oyunlarını oynamak mümkün fakat aşağıdakileri uygulamanız gerekir .
    Bazı oyunları örneğin : TheSettlers NOVA 2 gibi oyunları Chainfire 3D ile çalışır onun içinde
    Chainfire 3D kurmak için Root işlemi olması gerekir eğer rootlu ise chainfire kurarak oynayabilirsiniz .

Chainfire Kurulum :

Rar dosyasının içinden 4 tane dosya çıkacak. Biri apk dosyası diğer üçü de zip dosyası. Apk dosyasını yükleyin zip dosyalarını da sd card a atın. Programa girin ve Cf3D driver a tıklayın yüklesin sonrasında telefonu yeniden başlatacak onaylayın. Açıldıktan sonra programa girip altta install plugin yazan yeri seçin. arama yapacak ve sonrasında dosyalarınızı bulacak üçünü de seçin ve yükleyin. Yükledikten sonra Per-app OpenGL settings e tıklayın ve hangi uygulamayı çalıştıracağınızı seçin örneğin TheSettlers yi seçtik diyelim Use plugin e tıklayıp ordan NVIDIA yı seçiyoruz. (Nvidia ve örnek TheSettlers siz oyun hangi işlemci için yazıldıysa onu seçin)

Dosya :http://www.multiupload.com/KYXK6GY8NY

Oyunlar

Dungeon Hunter 2

Download Instructions:
    http://www.wupload.com/file/51594240...owned_ynr9.apk

Mirror:
    http://www.filesonic.com/file/141423...owned_ynr9.apk

SD Files:
    http://www.filesonic.com/file/1375532521/GloftD2HP.rar

Asphalt 6 Adrenaline HD
    Assassin's Creed™ Altaïr's Chronicles HD
    Brothers In Arms® 2 Global Front HD
    Dungeon Hunter HD
    Gt Racing Motor Academy HD
    Hero Of Sparta HD
    James Cameron's Avatar HD
    Modern Combat 2 Black Pegasus HD
    N.O.V.A HD
    Real Footbal 2011 HD
    Shrek Kart™ HD
    SpiderMan TotalMayhem HD
    BackStab HD
    Eternal Legaly HD
    Fishing Kings HD
    Fast Furious 5 HD
    Lets GOLF HD
    Lets GOLF 2 HD
    Gangster West Coastle HD
    Modern Combat Santrom HD
    Sadres Odyssey
    The Settlers HD
    Star Fronts HD
    N.O.V.A 2 HD
    Dregon Trail HD
    Shadow Guardian

APK link:

http://www.wupload.com/file/49516144/gamelof_hd_games.rar

Uygulamalar

Zegde : İstediğiniz her türlü resmi HD kalitede bulabilirsiniz . Ses , müzik dosyaları ve Uygulamalara aktive edebileceğiniz sesler . Güzel yanı UCRETSIZ ve ZAHMETSIZ direk indirilmesi
    APKLink :
    http://www.mediafire.com/?5pbakppvg9v779d

Lütfen sizde konuya destek olun ki herkez faydalansın ve tabiki eğer sizdede oyun ve uygulama varsa paylaşalım ve bende baş konuya ekleyiyim . Konuyla hep ilgilenmeye çalışacağım. Konu üzerinde her akşam yenileme yapıcağım sizlerin paylaştıkları ve kendi ilavelerimle ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrBaLy0z -- 22 Temmuz 2011; 0:29:20 >

• Böyle bi konunun olması çok iyi oldu..Diğer bölümde oyunlar pek yok..Sabaha kadar telefona oyun uygulama indirdim..Tavsiye Eğlence amaçlı programları bekliyorum teşekkürler :)
  • Katılım olursa cok yararlı bi topic olacaktır
  • Çok faydalı bir konu olucak gibime geliyor
  • güzel konu mesajım bulunsun
  • elbette katılım oldukça uygulamalar ve oyunlar da çoğalacaktır .
  • Arkadaşlar Androidmarket.com daki bütün uygulama ve oyunlardan faydalanabiliyormusunuz Galaxy S2 de? Çözünürlük ayarları felan nasıl görüntüleri kalitelimi?
  • Gerçekten faydalı bir konu. Benim telefonum yarın geliyor. Geldikten sonra böyle bir konu açılmasını teklif edecektim. Benden hızlı davranıp açmışsın. Umarım SE forumundaki konu gibi katılımı olan bir konu olur.
  • Sayfa süper emeğine sağlık...

Dungeon Defender oyununu deneyeneniz varmı?

Süper oyun ama bir türlü çalışmıyor
  • arkadaslar elinize saglık cok guzel de.
    Benm gibi rootsuz kullanan lar oluyor onun icin ilk sayfaya root yapmadan oynanabilenler diye de ekleme yapabilirmisiniz
  • başlık harika olmuş,sgs kullanıcılarıda faydalanacakdır bu noktada..

Şİmdi size süper bir soru sorayım madem oyun başlığı açıldı herkezde faydalansın.

Bu Gameloft iyi hoş oyunlar çıkarıyor ama gidipde telefonun kendi hafızasına yüklüyor oyunları,biz nasıl harici hafıza kartına atacağız oyunları? hadi bir bilen şunu göstersinde başımız göğe ersin kaç zamandır uğraşıyorum yapamadım,eminimki çoğu arkadaşımızda bu durumdan müzdarip..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DARTH_BLACK -- 19 Temmuz 2011; 0:49:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: meroboy

Sayfa süper emeğine sağlık...

çalıştıramamamın sebebi belli chainfire yüklü değil . Dungeon Defenders tegra 2 oyunudur . Telefonu rootlu olması gerekir ve de chainfire yüklü
  • quote:

Orijinalden alıntı: DARTH_BLACK

başlık harika olmuş,sgs kullanıcılarıda faydalanacakdır bu noktada..

Şİmdi size süper bir soru sorayım madem oyun başlığı açıldı herkezde faydalansın.

Bu Gameloft iyi hoş oyunlar çıkarıyor ama gidipde telefonun kendi hafızasına yüklüyor oyunları,biz nasıl harici hafıza kartına atacağız oyunları? hadi bir bilen şunu göstersinde başımız göğe ersin kaç zamandır uğraşıyorum yapamadım,eminimki çoğu arkadaşımızda bu durumdan müzdarip..

Gameloft oyunları SD kart da problem yarattığını bildiği için direk zorunlu telefon dahiline atıyor . Bunun çözümü yok , var ama telefon rootlamak gerekiyor , doğrusu ben olsam telefonu rootlamam rootlayan bazı kişilerin sorunlarını fazlalıkla alıyorum . olumlu yönleri olmasına rağmen

• Merhaba,
    Arkadaşlar sgs2 de Tegra destekli oynamak mümkün mü? Yüklenebiliyor mu?
    Bende android li çift çekirdekli bir telefon bakıyorum ama Tegra oyunları yüzünden Tegra donanımlı bir samsung bekliyorum. Eğer sgs2 de Tegra oyunlarını eşdeğer performansta oynamanın bir yolu varsa daha iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrBaLy0z

quote:

çalıştıramamamın sebebi belli chainfire yüklü değil . Dungeon Defenders tegra 2 oyunudur . Telefonu rootlu olması gerekir ve de chainfire yüklü

Dostum telefonum Root lu ,3d ve nvidia driverlarıda tamamen yapılmış vaziyette.

THD lerin hepsini oynuyorum , rica etsem sende deneyebilir misin ?

Dungeon Defenders oyunuyla ilgili sıkıntısı var telefonun bence ....

Çalıştıramıyor...

Edit: oyuna giriyor fakat menüleri geçtikten 5 sn içinde oyundan atıyor ve telefon kasılıyor...

Denersen göreceksin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meroboy -- 19 Temmuz 2011; 9:47:06 >

• quote:

quote:

quote:

Çalıştıramıyor...

Edit: oyuna giriyor fakat menüleri geçtikten 5 sn içinde oyundan atıyor ve telefon kasılıyor...

Denersen göreceksin

quote:

quote:

quote:

Çalıştıramıyor...

Denersen göreceksin

Kendinde yazmışın snapdragon olması gerekir bide . Snapdragon ile çalışır bende sorun yok oynarken chainfire 3D ile . Nvidia her oyunu açmaz

• Snapdragon driver ımı ? anlayamadım siz denediniz mi?

telefon sg S2 dimi ?
  • heh süper olmuş bu başlık, canlı tutalım muhakkak
  • diğer başlıkta yayınlamıştım

arkadaşlar cogunuzda vardır bunlar ama android olayından uzak olan arkadaşlar için kullandığım birkaç uygulamayı paylaşıyım istedim, uygulamaların listesi

- şarjdan sizden habersiz çıkarıldıgında alarmı devreye sokan program ( hırsızlıga karşı fena değil )
    - oyun ( angrybird )
    - go launcher ( bu menüye girince sırayı 5 leyen program , birçok özelliği daha var ama kurcalamadım fazla )
    - imdb ( dünyanin en büyük ve saygın film sitesi )
    - karikatür dünyası
    - cihazın yanındaki tuştan degilde simgeden tuşkilidi yapan program
    - ntvmsnbc uygulaması
    - parmak izi okuyucu ( fake program ama karizmatik hehe )
    - sinemada bu hafta
    - sms ve cagrı uyarıcı ( bu cok güzel bir program, arayan ya da sms varmı diye cihazı acmanıza gerek yok ,ekranda kücük bir ikon oraya buraya gidiyor cagrı veya sms geldiğinde

17mb

http://hotfile.com/dl/120988311/1064b6a/uygulamalar.rar.html

• eğer sd card yoksa chainfire kuramaz mıyız bi de hangi oyun chainfire gerektirir nasıl anlayacağız?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.