Şimdi Ara

Kerbal Space Program (2015) [ANA KONU] (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
722
Cevap
18
Favori
46.534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hazır mıyız gençler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konudakiler oyunu bıraktı herhalde Var mı benden başka biri?

• guncellemeden guncellemeye oynuyorum valla artik 1.0 gelmis haftasonu oynariz artik :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • multiTYRT kullanıcısına yanıt
    Ben yeni başladım da gemi dimdik gitmiyor.3 motorla atesliyorum center lar hep ortada ama gemi firlatinca hep yarim daire şeklinde gidiyor

• J.A.Cooper kullanıcısına yanıt
    Fırlatma anının videosunu ya da resmini atabilir misiniz? Anlayamadım tam olarak.

1.0 da çok değişimler var mı? Daha önce ki versiyon kaçtı bilmiyorum ama bayağı bir oynamıştım ama sıkılmıştım.

• 1.0 çok güzel geldi valla. Forumdaki konuya pek bakmıyordum ama ben de sürekli oynuyorum @multiTYRT. Hatta KSPTV'de 2 gün öncesinden canlı yayınlar yapıldı durmadan. Sabah akşam izledim hep. Tabi Scott Manley'in yayın vakti gelince izleyici sayısı 2.5 kat arttı bir anda.

Öncelikle en büyük güzellik (ve zorluk) aerodinamiğin çok daha gerçekçi olarak ön plana çıkması. Yeniden düzenlenen "tech tree" de yerinde olmuş. Bir an önce kaynak toplama işine başlamak istiyorum. Şu an yeniden zor seviyede kariyer moduna başladım. Valla daha çok zorlanıyorum desem yeri. Binaları güncelleme fiyatları çok artmış.
  • @Cryria
    Şöyle söyleyim 1.0 ile oyun o kadar değişti ki, bazı roketler artık çalışmıyor Atmosfer sürtünmesi olayı geldiği için 10000m'de 45 derecelik eğim yapmak tarih oldu. Düzgün bir gravity turn yapılmak isteniyorsa 2000m'den başlanmalı.

@onder.t
    Ben de GTA 5 aldım güya ama KSP'den çıkmıyorum MP güncellemesi gelsin artık başka oyun görmem herhalde.

Aynen öyle, MP'den önce 64bit'e kasacaklar herhalde. Çünkü 1.1 için çalışmaları o yönde yapacağız gibi bir şeyler demişti Squad. Gravity Turn olayı ile ilgili yine Scott Manley güzel bir video hazırlamış.

• Oyun noolmus yav önceden dunyanin yorungesine 5 marsin yorungesine 2 uzay istasyonu cikartip galaksiyi istila eden ben yorungeye modul oturtunca sevinir oldum

• he yav.. ben de "alıştım artık yea" diye hard'da kariyer moduna başladım. hem görevler uyuz uyuz hem binaları geliştirmek çok pahalı, görevlerden bilim puanı da gelmiyor neredeyse. bakalım artık yavaştan gidicem.
  • kariyer modda para kazanmak sorun degilde en azindan normal icin, aerodymanicler cok degismis fuel transferi actim asparagusla ayin etrafindan dolasir gelirim diye bosalan tanklari attigim zaman kontrolden cikiyo arac. alismak zor olucak :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Roketlerin bu kadar bozulmasının sebebi aslında güzel. FAR'da bu kadar bozulmuyordu daha da geliştirdiler atmosfer dinamiklerini.

• Merhaba. Yeni başladım da size bir soru soracağım. Ben kariyer modunda tüm paramı bilimsel araştırmalara harcadım. Bilim puanı yönünden sıkıntım yok da parayı nasıl kazanabilirim? Görev de gelmiyor.

• Pagan Min kullanıcısına yanıt
    yaptığınız araçların parçalarını tekrar kullanmıyor musunuz? Paranın tükenmesi kolay olacak birşey değil gibi geliyor bana. Araçtan ayırdığınız boş yakıt depolarını ve onların üzerindeki motorları yere sağlam indirin ki onları tekrar kullanabilesiniz.

Sorunuza gelirsekte; bi fikrim yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MayynaK

oyun hakında sorunu olan bana sorabılırım 6 aydır oynuyorum :)

İyi günler. bu yörüngeye oturtma hakkında ipuçları verebilir misiniz? Artık uzayın derinliklerine yol alabiliyoruz fakat şu yörünge olayı gerçekten sıkmaya başladı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pplhntr

yaptığınız araçların parçalarını tekrar kullanmıyor musunuz? Paranın tükenmesi kolay olacak birşey değil gibi geliyor bana. Araçtan ayırdığınız boş yakıt depolarını ve onların üzerindeki motorları yere sağlam indirin ki onları tekrar kullanabilesiniz.

Nasıl yani hocam yere attığım tüplere de mi paraşüt takayım?
    Bu arada para sorunumu da hallettim. Görev gelmiyor diye yakınıyordum, meğersem kendimiz alacakmışız. Uzaya turist falan taşıyorum. :D Görevin başında ödenek de veriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pagan Min

quote:

Orijinalden alıntı: pplhntr

Nasıl yani hocam yere attığım tüplere de mi paraşüt takayım?
    Bu arada para sorunumu da hallettim. Görev gelmiyor diye yakınıyordum, meğersem kendimiz alacakmışız. Uzaya turist falan taşıyorum. :D Görevin başında ödenek de veriyor.

Hayır sadece paraşüt değil 1 adet command module denen kısımdan koymanız gerekli diye biliyorum. Öyle değilse bile bunu koyarsanız takip etmek her türlü daha kolay olur

• Herkese merhaba. Kerbal Space Program Steam de 59 lira. Daha uygun fiyata bulabileceğimiz garanti bir yer var mı acaba.?

Teşekkürler.
    Paraşüt koyup yere sağlam inmesini sağlamak yeterli. Görev bitirildiğinde araç recover edildiğinde düşürdüğü ekipmanlarda recover ediliyor. En azından ben öyle sanıyorum :) Çünkü paraşüt koymakla yetiniyor gördüklerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pplhntr -- 20 Mayıs 2015; 20:43:16 >
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.