Şimdi Ara

Kerbal Space Program (2015) [ANA KONU] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
722
Cevap
18
Favori
46.534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: multiTYRT

Sol-altta symetry tool var

Yok onu demiyorum. Farkli motor ayni anda diyorum. Coklayici tarzi birsey mi var?ortada birtane kenarlarda da baska motorlar var. Yedek motor tarzi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • herkes güneşe gider gelir ben daha dünyanın yörüngesine oturamadım
  • Bende çok pro olmasamda PM'den yardımcı olabilirim. İster misin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fukox

quote:

Yok onu demiyorum. Farkli motor ayni anda diyorum. Coklayici tarzi birsey mi var?ortada birtane kenarlarda da baska motorlar var. Yedek motor tarzi.

1'den fazla motor takabiliyorsun. Ben daha önce oynamıştım ama dünyadan baya bir çıktım öyle devam etti bıktım sonunda kapattım!

• quote:

quote:

Boosterları diyorsun sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: sc.avci

quote:

quote:

Boosterları diyorsun sanırım

Sonunda cozdum olayi. Ama siralama isinde sikinti var normalde 0 enson yapilacak sey(parasut vs),1 ilk motoru atesleme,2 biten yakit tanklarini birakma seklinde olmasi gerekmiyormu?yoksa ters mi olacak. İki turlu dekaristi hersey.
    0 Parasut
    1 son
    2 orta
    3 ilk

Boylemi yoksa tersimi olacak siralamada?

• fukox kullanıcısına yanıt
    Sırası 3'ten 0'a dogru gidicek.
    Mesela:
    0 - Parasut
    1 - Biten tankları bırakma
    2 - Motorları atesleme

şeklinde.
  • Arkadaşlar sizden bir ricam var, AVG gene aptallık yapıp KSP.exe dosyasını silmiş Rica etsem biri 0.20.2 .exe dosyasını upload edebilir mi? Lütfen. Teşekkür ederim.
  • Arkadaşlar 2 gündür oynuyorum oyunu. Dünya'nın yörüngesine bir çok araç gönderdim dönüyorlar orda. Ay'a da bir kere gitmeyi denedim gittim de yörüngesine de oturdum ama inemedim. Tam inerken dengeyi kaybedip çakıldım. Şimdi yörüngedeki aracıma başka bir araç ile docking yapmak istiyorum ama bir türlü anlayamadım şu yolları kesiştirmece işini. Yardımcı olabilecek var mı?
  • quote:

Arkadaşlar sizden bir ricam var, AVG gene aptallık yapıp KSP.exe dosyasını silmiş Rica etsem biri 0.20.2 .exe dosyasını upload edebilir mi? Lütfen. Teşekkür ederim.

http://www.mediafire.com/download/m7690m6r5mbalnp/KSP.exe

İşinize yarar umarım hocam. Versiyonuna bakmadım, gerçi olur büyük ihtimalle.

• Hallettim hocam teşekkür ederim

@Lars Ulrich

Aynı şeyi bilen beni de haberdar ederse sevinirim.
  • Kezban space program diye okudum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lars Ulrich

Arkadaşlar 2 gündür oynuyorum oyunu. Dünya'nın yörüngesine bir çok araç gönderdim dönüyorlar orda. Ay'a da bir kere gitmeyi denedim gittim de yörüngesine de oturdum ama inemedim. Tam inerken dengeyi kaybedip çakıldım. Şimdi yörüngedeki aracıma başka bir araç ile docking yapmak istiyorum ama bir türlü anlayamadım şu yolları kesiştirmece işini. Yardımcı olabilecek var mı?

Hocam o işi ben de tam çözemedim henüz youtubedan videoları inceliyorum ama biraz zor gibi bakalım.
  • Arkadaşlar ben de 2-3 gündür sabahlıyorum öğrenmek için. Dün gece sahura kadar video izledim manyak gibi :D Oyun oldukça komplike, oldukça fazla değişken var. Ay yörüngesine oturma işini az çok anladım. Benim kafamı esas kurcalayan şey gönderebileceğimiz mekiklerin çeşitliliği. Hiçbir mod yüklemeden bile o kadar çok farklı işe yarayan parça var ki kayboldum resmen içlerinde, kafam durdu bir yerden sonra...

@Lars Ulrich

Bahsettiğine benzer manevralar yapan bir video izlemiştim bir bak istersen. hangisiydi bilmiyorum ama adam aya istasyon kurmuş 10 tane falan video var bunlardan birinde vardı bahsettiğin manevra...
    https://www.youtube.com/watch?v=hEmS-CciReA

Bir de şu arkadaş baya bi kafa patlatmış bu işte aşmış durumda yetmiş kusur videosu var o_O
    https://www.youtube.com/watch?v=xuww0F1fXiM

Videolar ingilizce belki fikir verir. İyi oyunlar hepinize...

(Edit: Yanlış referans düzeltildi.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MysteriousBoy -- 12 Temmuz 2013; 21:33:59 >

• Bu oyunu öğrenmesi zor mu? Yani çok vakit alıyor mu?
  • İlk roverımı Ay'a indirdim
    Kerbal Space Program (2015) [ANA KONU]
  • yahu mechjeb kullanın rahat edin.
  • yalnız mechjeb de de mun'a ayarlasak da çakılıyor landing de? fikri olan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartal172

yalnız mechjeb de de mun'a ayarlasak da çakılıyor landing de? fikri olan?

hayır ya, cillop gibi iniyor. mun'un yörüngesine otur (tam dairesel yörünge), sonra mechjeb'in iniş yardımcısından haritadan hedef seç'i tıkla, sonra mun'un üstünden istediğin yeri seç, hedefe in'e tıkla. tam hedefe iniyor. tabi çok hantal, stabil olmayan bir lander'ın varsa sorun çıkabilir.
  • Arkadaşlar herşey iyi güzelde artık orbit yapıyorum sıkıntı yok, ancak aya gideceğim target aldığımda navigasyonda çıkan işaretleri çözemedim ne anlama geldiğini doğru yörüngeye hıza ulaştığımı nasıl anlayacağım fikri olan var mı?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.