Şimdi Ara

Samsung Galaxy S II'nin Sprint versiyonu Within'de tasarım farklılıkları göze çarpıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
5.199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  
    Samsung'un yeni amiral gemisi i9100 Galaxy S II'nin Sprint'e özel versiyonu Within'in fotoğrafları internete sızdırıldı.

Sprint kullanıcıları için ne zaman satışa sunulacağına dair bilgi bulunmayan Within'in, yayınlanan fotoğraflara göre arka kapak tasarımında farklılıklar dikkat çekmekte. Kameranın köşeli formu değiştirilmiş, flaş ile çözünürlük yazısı kameranın alt kısmına alınmış.

Android'in 2.3.4 ''Gingerbread'' sürümüyle geleceği öne sürülen Within, iddialara göre Samsung'un Exynos işlemcisinden değil, Nvidia Tegra 2 platformundan güç alabilir.

• Galaxy s 2 nin en büyük eksisi tamanen plastik kasası ve arka kapağıdır ele alındığında ucuz telefon hissi veriyor insana .
  • ne yapmaya çalısıyor bunlar..gerci bu cıkarsa belki S II nin fiyatı düsebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: venom88

Galaxy s 2 nin en büyük eksisi tamanen plastik kasası ve arka kapağıdır ele alındığında ucuz telefon hissi veriyor insana .

Hocam sen hala orda mısın ya? Evet kasa plastik ama ucuz hissi vermek için değil telefon hafif olsun diye tercih edilmiş o kapak.Ve kesinlikle çizilmiyor. Ayrıca külçe gibi telefon taşımaksa cebimde olduğunu bile unuttuğum telefonu tercih ederim. Ucuz hissi de neymiş telefon gayet pahalı. 1500 gayme. Ayrıca ağır olunca mı pahalı hissi verecek.? Pahalı hissi verse ne olur zaten. Bir his meselesidir gidiyor arkadaş??
  • Telefonu kullanmayı biliyorsunuz ama yabancı bir isim çıkınca hiç bir bilginiz yok eyvah yeni model diye çırpınıyorsunuz pes doğrusu trend çılgınlığına kapılmış herkes yeni model çıkınca bir heyecan bir kızgınlık iyice azıttı millet, ah millete vah millete diye çırpınılıyor pes.

Sprint adı üstünde ekran görüntüsündeki gibi Network yani GSM şirketidir, Spring şirketinin kontratlı satışları için Samsunga özel yaptırdığı modeldir, bunun gibi nice modeller var ve bu modellerin hep haberi yapıldı, hepsine bakar kör olarak mı yargı yaptınız acaba? Pes..
  • 13eta lütfen mesajının bir mesaj yularısına bak. Açıklamışlar.
  • basta sony ericson xperia arc alicam diyordum.Tam alicam vazgectim.Htc sensation almaya karar verdim.Tam alicam :).Bi arkadasta galaxy s2 gordum.O kadar harika birseyki.Hizi teknigi guzelligi.Elinize aldiginzda o kadar hos bi hissiyat veriyorki.Dedim tamam bu telefon benimde olmali :).
  • orjinal tasarımı daha hoştu bence
  • Sanki tasarım ve ismi değişince telefon çok farklı bir kimliğe bürünecek.Ben içindeki donanıma bakarım arkadaş ve derim ki bu bizim bildiğimiz Galaxy S2.Benim için konu burada kapanmıştır
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkmanozz

quote:

Orijinalden alıntı: venom88 Galaxy s 2 nin en büyük eksisi tamanen plastik kasası ve arka kapağıdır ele alındığında ucuz telefon hissi veriyor insana .
    Hocam sen hala orda mısın ya? Evet kasa plastik ama ucuz hissi vermek için değil telefon hafif olsun diye tercih edilmiş o kapak.Ve kesinlikle çizilmiyor. Ayrıca külçe gibi telefon taşımaksa cebimde olduğunu bile unuttuğum telefonu tercih ederim. Ucuz hissi de neymiş telefon gayet pahalı. 1500 gayme. Ayrıca ağır olunca mı pahalı hissi verecek.? Pahalı hissi verse ne olur zaten. Bir his meselesidir gidiyor arkadaş??

Adam hafif diye kalitesiz hissi veriyor dememiş ki. Laf koymaya çalışmadan önce bir okuyun.

• quote:

Orijinalden alıntı: mk2kill

1. 2. ve 3. yorumlar. sirasiyla; odun; kütük ve kalas.

Bana bak insanların yorumlarını beyenmeyebilirsin ama sana gidipde yaşadığın yerde bolça bulunan şeyleri burdaki insanlara yakıştırma yapma hakkını vermez terbiyeli ol..

---------------------------------------------------
    darkmanozz

Bişeyler hakkında yorum yapmadan insanların yazdıklarını iyiçe bir okumak gerekir plastik kasası nedeniyle elime aldığımda ucuzluk hissi verdiğini söyledim bu konunun aynısınında galaxy s 2 nin video inçelemesinde mesut çevik tarafındanda yapıldını unutma ve insanların düşünçeleri niye sizi bu kadar rahatsız ediyor bunuda anlamış değilim bu benim kendi fikrimdir değişik fikirdeki bi insanda çıkıp ben elime aldığımda böle bir his uyandırmadı bende diyebilir bunuda gayet normal görürüm ama gidipde ağır olsaydı pahalımı hissedeçektin gibi fanboyluk yapan insanları anlamıyorum...

• arkadaslar bence en iyi tlf se uretiyor ancak yigidi oldur hakkini yeme bu tlf sgs2 harika bir cihaz. bana gore tek eksigi ekran cozunurlugu htc gibi qhd olabilirdi.
  • az biraz menülerde gezince ısınan bir telefon kadar rahatsız edici bir durum yoktur, kapak tasarım ve hafiflik çok iyi ama ısınma sorunu halletmeden hala alınmaz bence,iphone'lar da kaliteli kasa ama çok rahat çiziliyor,htc'nin kasası ve ekranı,samsung'un kamerası ve işlemcisi ile birleşen bi telefon çok iyi olurdu:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkmanozz

quote:

Galaxy s 2 nin en büyük eksisi tamanen plastik kasası ve arka kapağıdır ele alındığında ucuz telefon hissi veriyor insana .

agır olunca pahalı hissi vermiyor ama kaliteli gösteren materyaller kullanmaktanda kaçınıyor samsung plastik bencede kötü duruyor iphone 4 tasarım olarak kullanılan malzeme olarak çok daha kaliteli yada htc nin bazı modellerinde kullandıgı tek parça aliminyum gövde çok daha kaliteli ve şık duruyor sık kart degiştiren biri için s2 mesela hiç uygun degil arka kapaktaki tırnagın biri kırılsa bitti bi taraf açık kalıyor ve insanlar bu telefona 1.600 tl para ödüyor üst donanım koymak ve performansla bitmiyor iş

• Ben de elime alınca ucuzluk hissi yaşamadım... Bir telefon hafif diye plastik kullanıldı diye kalitesiz mi oluyor yani...

Ucuzluk göreceli bir değerlendirmedir...En azından yorum yaparken biraz objektif olun.
  • quote:

Faturasını ufak bir çerçeve ile boynuna asarsan o eksiklik yokolur bence...
  • quote:

Orijinalden alıntı: damn2u

Telefonu kullanmayı biliyorsunuz ama yabancı bir isim çıkınca hiç bir bilginiz yok eyvah yeni model diye çırpınıyorsunuz pes doğrusu trend çılgınlığına kapılmış herkes yeni model çıkınca bir heyecan bir kızgınlık iyice azıttı millet, ah millete vah millete diye çırpınılıyor pes.

Sprint adı üstünde ekran görüntüsündeki gibi Network yani GSM şirketidir, Spring şirketinin kontratlı satışları için Samsunga özel yaptırdığı modeldir, bunun gibi nice modeller var ve bu modellerin hep haberi yapıldı, hepsine bakar kör olarak mı yargı yaptınız acaba? Pes..

• quote:

bu kasap usulu,okkasi ile yapilan bir degerlendirmemidir ?http://www.youtube.com/watch?v=Fu5qy6gffbshttp://www.youtube.com/watch?v=ErXqnQKs-tA
    benzeri,baska kalitesiz bi urun varmi ?
    materyalini flexy plastik yerine nanocarbon deseydi,hitech uzay malzemesi filan olurdu.
    hafif olacak diye plastik kivamindaki nanokarbon tuplerinide arac imlatindan dislasinlarmi ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.