Şimdi Ara

LG, Optimus 3D için Android 2.3 güncellemesini ekim ayından itibaren yayınlayacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
4.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  
    Güney Kore'nin ikinci büyük cep telefonu üreticisi LG Mobile'ın teknoloji meraklılarına gerçek anlamda 3D deneyimi sunmayı vaad ettiği modeli Optimus 3D, bilindiği üzere 3D içeriği herhangi bir gözlüğe gereksinim duyulmaksızın görüntüleyebiliyordu. Bunlara ek olarak Optimus 3D stereoskopik fotoğraf çekip, 1280 x 720 piksel çözünürlüğünde 3D video kaydedebiliyordu. Ancak akıllı telefon, Android 2.2 ''Froyo'' işletim sistemiyle geldiği için bazı kesimlerce eleştiri oklarının hedefi haline gelmişti.

LG Mobile'ın, The Inquirer'a yaptığı açıklamaya göre Android 2.3 ''Gingerbread'' güncellemesi önümüzdeki ekim ayından itibaren yayınlanacak ve bu güncellemeden ilk aşamada İngiltere'deki Optimus 3D kullanıcıları yararlanacak. İlerleyen günlerde, haftalarda ise güncellemenin diğer ülkelere yayılacağı ifade ediliyor.

• Bu konuda en iyisi htc zamanı iyi yakalıyor son çıkan cihazlar piyasaya 2.3.3 ile girdi. LG hala 2.2 ile giriş yapıyor yeni telefonları. Zaten yazılımcıları 5 para etmez. Lg nin en büyük avantajı custom rom yüklemeleri gerçekten çok başarı olması.
  • iyi bir olay olarak görmüyorum, ilk çıktığında 2.3 ile gelmeliydi.
  • LGyi kesinlikle tavsiye etmiyorum. Bende G2x (Optimus 2x) var. Telefon nisanda 2.2.2 ile çıktı yaz başına kadar 2.3 gelecek dediler ama hâlâ ses seda yok. Gingerbreadinde değilim telefonda resetlenme, wifi bağlantısının kesilmesi gibi ağır yazılım hataları var. Ama donanımına lafım yok. Taş gibi sağlam telefon. Sorun yazılım cephesinde ve LG ara ara güncelleme yapıp sorunları azaltacağına toplu bir yama hazırlama peşinde. Görünüşe bakılırsa onu da beceremiyor. Şu an Cyanogen mod ile kullanıyorum düzgün çalışıyor.

Kısacası Androidli telefon alacaksanız LG'den uzak durun. Hele ben custom rom vs. uğraşamam diyorsanız düşünmeyin bile.
  • HTC'yi takip sürüyor :))
  • falla ben optşmus 3d kullanıyorumda sizin yukarda sölediklerinizden hiç biri bende olmuyor versiyion 2.2.2 olmasına ragmen ne wifide kopukluk ve gsm net uzerinde bi sııntı yasamıyorum...
  • güncelleme çıktımı arkdaşlar bilen varmı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: kntrli

güncelleme çıktımı arkdaşlar bilen varmı acaba

Çıktı.
  • günaydın....şu an isteyen herkes 2.3.5 stock rom yükleyebiliyor...cihaz bu versiyondan sonra gerçekten süper olmuş....
  • Nerden nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mucha

Nerden nasıl?

LG Mobile Update'e bağlandığında güncelleme görünmüyor mu?
  • Millet 4.0 Ice-cream'a geçicek lg hala 2.3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi El Sonidito -- 28 Kasım 2011; 18:13:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: treabacks

quote:

Nerden nasıl?

Bu model icin desteklenmiyor diyor bu update'in, vodafone dan aldim cihazi sorun ne olabilir bilginiz vardir diye soruyorum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: treabacks

quote:

Nerden nasıl?

Bu model icin desteklenmiyor diyor bu update'in, vodafone dan aldim cihazi sorun ne olabilir bilginiz vardir diye soruyorum.

Biraz daha bekleyin henüz türkiyedeki cihazlara güncelleme göndermediler diğer avrupa ülkelerine dağıtılmakda şu an.
    Türkiyeye geldiğinde güncelleyebilirsiniz cihazınızı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hknisl

LGyi kesinlikle tavsiye etmiyorum. Bende G2x (Optimus 2x) var. Telefon nisanda 2.2.2 ile çıktı yaz başına kadar 2.3 gelecek dediler ama hâlâ ses seda yok. Gingerbreadinde değilim telefonda resetlenme, wifi bağlantısının kesilmesi gibi ağır yazılım hataları var. Ama donanımına lafım yok. Taş gibi sağlam telefon. Sorun yazılım cephesinde ve LG ara ara güncelleme yapıp sorunları azaltacağına toplu bir yama hazırlama peşinde. Görünüşe bakılırsa onu da beceremiyor. Şu an Cyanogen mod ile kullanıyorum düzgün çalışıyor.

Kısacası Androidli telefon alacaksanız LG'den uzak durun. Hele ben custom rom vs. uğraşamam diyorsanız düşünmeyin bile.

bu forumdakilerin inanmayacağı, dinlemeyeceği kişiler 11-20 mesajıyla bir markayı kötülemeye çalışanlardır...

cyanogen mod ile düzgünse o zaman tavsiye etmiyorum falan demen yanlış.. bir bildikleri vardır ki bu kadar bekletmişlerdir...
    dikkat edersen lg smartphone kullanıcılarının çoğu ama çoğu telefonundan memnun.. o yüzden bunları yazarak kendini yorma bence...

• Hala cikmadi Turkiye icin
  • arkadaşlar nasıl güncelleyeccez bu teli nerdn ne şekilde bilen varmı
  • hala gelmedi update
  • hala gelmedimi ya ben unuttum uzun zamandır takip etmeyi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.