Şimdi Ara

Samsung, Galaxy Ace için Android 2.3.3 güncellemesini kullanıma sunmaya başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
14.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  
    Samsung, Samfirmware cephesinden gelen bilgilere göre 2011 yılının ocak ayında tanıtıp şubat ayında piyasaya sürdüğü modeli S5830 Galaxy Ace için Android 2.3.3 güncellemesini Kies üzerinden kullanıma sunmaya başladı.

Gelen son raporlara göre güncelleme şu an için Rusya ve Polonya gibi ülkelerde yapılabiliyor. Ancak ilerleyen günlerde Android 2.3.3 güncellemesinin tüm ülkelerde indirilebilir hale gelmesi bekleniyor.

Hatırlatmak gerekirse 800 MHz saat hızında çalışan Qualcomm MSM7227 işlemciden güç alan ve 3.5-inç boyutunda 320 x 480 piksel çözünürlüğünde dokunmatik ekranla gelen akıllı telefon, Android 2.2 ''Froyo'' işletim sistemi desteğini arkasına almıştı.

• inşallah gio ıcınde cıkarda kies üzerınde yaprız.
  • Gio için beklemedeyiz
  • Gio için de aynı ülkelerde KIES üzerinden verildi.
    Buralara gelmesi vakit almaz umarım.
  • İdeos X5 varken bu telefon maksimum 550Tl olmalı oda Samsung ismini taşıdığı için 2,3de olsa fiyat halen çok pahalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaptanos -- 16 Temmuz 2011; 12:32:09 >
  • gidip dövecem şu herifleri :)

Samsung SL için niye çıkartmadılar hala ? ? ?
  • ülkemizde ne zaman kullanıma açılıcak acaba
  • gio konusunda eminmisiniz 2.3 olacak mı?
  • evet Gio resmi açıklama yapılmıştı
  • Bu güncelleme Türkiyedeki bütün Samsung servislerinde mevcut, adamlar serviste yüklüyorlar (ki belkide ücretlidir.) ama kies üzerinden vermiyorlar...
  • Mini,Gio,Fit ve Ace için Europe güncellemeleri zaten mevcut bölgesel olarak kies e atıyolar hatta mini ve fit için 2.3.4 güncelleştirmeside var..

Umarım samsung Galaxy 551 kullanıcılarınıda çok bekletmez 2.3 sürümüne yükseltir.
  • Geldi mi kiese ?
  • bakalım nasıl olacak galax ace merak ediyorum...
  • Ace'e kurmak gerek biran önce

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yakın zamanda galaxy ace almayı düşünürken bunu duymak iyi oldu.tabi erken gelceğini umarak =))) telefonu kullananları burada görüyorm.müsait olursanız bi p.m atarmsınz galaxy ace hakkında iyi kötü olarak.donanımsal,tasarım vs türünden sorunu varmı acaba merak ediyorm. kongifrasyonu yeterli benim için.
  • henüz çıkmamış güncelleme? tarih yokmu? ne zaman Türkiyede çıkacakmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: acbold

yakın zamanda galaxy ace almayı düşünürken bunu duymak iyi oldu.tabi erken gelceğini umarak =))) telefonu kullananları burada görüyorm.müsait olursanız bi p.m atarmsınz galaxy ace hakkında iyi kötü olarak.donanımsal,tasarım vs türünden sorunu varmı acaba merak ediyorm. kongifrasyonu yeterli benim için.

Bende aynı şekilde merak ediyorum kararsızım bu konuda
  • Aylardır Gio için 2.3'ü bekliyoruz ayıp ya. İnternetten farklı yöntemlerle yüklenebiliyor riske girmeyelim dedik ama beklemekten bıktık açıkçası.
  • 2.2 iyidi ya hiç bi sorun yok yani
  • hala yok
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.