Şimdi Ara

Ubisoft 'UPlay' Uygulaması Hakkında Bilgilendirme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
2
Favori
28.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Ubisoft 'UPlay' Uygulaması Hakkında Bilgilendirme

Uplay özelliğini bir nevi yapımcı firmanın kendi oyununa öz verdiği Trophy olarak düşünebilirsiniz. Mesala geçen günlerde AC 2 oynarken uplay puanı ile AC1 Altair kostümü almıştım.

Ubisoft şuan için bütün oyunlarına uplay özelliğini getirecek ve tamamen ücretsiz olacak. Ubisoft'un sitesine girin ve üye olun , Ubisoft oyunlarından kazandığınız Uplay puanları ile extra içerikler satın alın , oyununuzun keyfini ikiye katlayın.

Nasıl işliyor uplay ,

Oyunlardaki trophleri herkes biliyor. İşte bunları ubisoft bir başka yöntem ile birşeyler satın almanıza olanak sağlıyor. Örneğin ,

AC 2'de bulmuş olduğunuz Assasins Tomblar , Mini görevler , puzzlelar gibi şeyleri yaparak ekranınızın orta alt kısmında uplay 20 coins ( artık o görevler kaç coins ise onu görüyorsunuz) yazısı görüyorsunuz.Tabi neticesinde Trophyde alıyorsunuz.

Uplay nasıl kullanılır?

Oyuna girmeden önce mesala AC2'de , ana menüde üçgen tuşu ile uplay özelliğine bağlanarak kayıtlı olan e-posta ve şifrenizi girerek oyunun uplay serverine bağlanıyorsunuz. Size sunulan Reward , Action sekmelerinden oyuna ait özel içerik ne varsa oyundan kazanmış olduğunuz uplay coins'i ile satın alma işlemi yapıyorsunuz.

Uplay Coinslerini başka oyunlarda kullanabilirmiyim?

Herhangi bir uplay özellikli bir oyundan kazanmış olduğunuz coinsleri biriktirerek uplay özelliği olan bir oyun oynadığınızda uplay'e oyunun içerisinden girip sign diyerek toplamış olduğunuz coinsleri kullanabilirsiniz.

Şuan için sınırlı oyunlarda uygulanan bu özellik geliştirilme aşamasında ve Ubisoftun deyişine göre bütün oyunlarında olacak. Örneğin AC Revelation.

Şuanda Hangi Oyunlar Destekliyor?

Fit in Six
    Assassin Creed Project Legacy
    Assassin Creed Broteherhood
    Assassin Creed 2
    Your Shape Fitness Evolved
    Motion Sports
    Shaun White
    H.A.W.X. 2
    Pure Futbol
    Prince Of Persia : Forgotten Sands
    Ruse
    Splinter Cell Convicition
    The Settlers 7
    Silent Hunter 5

Destekleyen oyunlar bunlar ve detayları okumak için aşağıdaki link'e tuşlayın
    http://uplay.us.ubi.com/win/actions-rewards

Ana Menü için Tıkla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zack06 -- 1 Temmuz 2012; 21:23:45 >

• Ooo güzelmiş. Hemen üye olalım.
  • Güzelmiş. Gerçi ben Brotherhood'u bitireli çok oldu ama
  • Güzel uygulama umarım içeriği zengin tutarlar . Bedava olması da güzel
  • Uplay dan satın alınan bir gizli harita ile açılan tomb da Ezio'nun atalarıyla ilgili bonus bilgilere ulaşabiliyorsunuz AC2 de. Bilginiz olsun.
  • Üye olamıyorum. Sayfada hata çıkıyor.

Sanırım şirket bilgisayarı güvenliğinden oluyor
  • Ben çıktığından beri kullanıyorum, gerçekten hoş bir sistem iyi de ödüller veriyor. Örneğin PoP:TFS teması çok iyiydi hala onu kullanırım.
  • http://uplay.us.ubi.com/win/actions-rewards/assassins-creed-brotherhood

Arkadaşlar buradaki ödüllerde The Da Vinci Disappearance PS3 hariç tüm platformlar için var. PS3 için neden yok? Peki diğer platformlar için bedava mı oluyor bu ek paket?

Bilgi verirseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sp@wn

http://uplay.us.ubi.com/win/actions-rewards/assassins-creed-brotherhood

Arkadaşlar buradaki ödüllerde The Da Vinci Disappearance PS3 hariç tüm platformlar için var. PS3 için neden yok? Peki diğer platformlar için bedava mı oluyor bu ek paket?

??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel uygulama içerik zengin olursa çok iyi olur.
  • 2 sene önce de vardı ama çoğu kişi farketmemiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Footpad

2 sene önce de vardı ama çoğu kişi farketmemiş

Haklısın bende yeni yeni bişeyler kazanıyorum :)
  • Dostum bir sey sorucam sana uplay konusunda.Şimdi bende assassin creed brotherhood var nasıl uplay hesabı alabilirim pek anlamadım burdan tek tek anlatabilir misin rica etsem ?
  • Teşekkürler güzel bilgiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LiuKang

Dostum bir sey sorucam sana uplay konusunda.Şimdi bende assassin creed brotherhood var nasıl uplay hesabı alabilirim pek anlamadım burdan tek tek anlatabilir misin rica etsem ?

Bu vereceğim linkteki Register Now yazısına tuşla ve üye ol
    https://secure.ubi.com/register/Login.aspx?GenomeID=d3bc32cf-9424-4be0-afa4-f1cdbb5dc462&lang=en-US&skin=default&NextURL=http%3A%2F%2Fuplay.us.ubi.com

üye olduktan sonra hiçbirşey yapmana gerek yok , oyunda trophy gibi ekranın ortasında u play coins 10-20 yada kaç coins is o görev o kadar kazanırsın. istediğin kadar biriktirebilirsin her hangi bir oyunda kullanabilmek için.

Kullanmak için oyunun ana menüsünde ( genelde üçgen tuş ile giriş yapılıyor) u play yazar ve tuşa batığında login sayfası gelir . Login olup oradan action , rewards gibi seçeneklerden istediğin oyuna ait özel item yada farklı şeyler alabilirsin u play coins'i ile.

umarım açıklayıcı olmuştur.

• Dostum uplay hesabı şimdi aldım tskler bilgi için ama 3 eylül de assassin creed ın betası cıkınca ps3 e nasıl indiricem onu da söylersen sevinirim
  • quote:

Bu dlc ps3 ve x360 da 10$ a satılıyor oyun pc ye 4 ay geç çıktıgı için onlara beleş verilmişti.

• quote:

Orijinalden alıntı: LiuKang

Dostum uplay hesabı şimdi aldım tskler bilgi için ama 3 eylül de assassin creed ın betası cıkınca ps3 e nasıl indiricem onu da söylersen sevinirim

psn'den indirilebilir olur ordan hep beraber indiririz artık
    u play puanı ile alakalı değil betalar
  • quote:

quote:

??

öncelikle ps3 dışındaki her platformda yok sadece pc de var pc de olmasının sebebi de pc oyununun 3 ay sonra çıkması hediye olarak onu verdiler.

• Brotherhood'tan bayağı uplay puanu kazanıp tema almıştım ama sanırım oyununun menüsünden girip indirebiliyormuşuz. Oyunu sattıktan sonra almıştım temayı, artık Revelations'ı alınca indiririz.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.