Şimdi Ara

Apple, güvenlik açığını kapatan iOS 4.3.4'ü yayınladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
5.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• iOS 5 üzerindeki çalışmalarına devam eden Apple, bir kaç dakika önce iTunes üzerinden iOS 4.3.4'ü yayınladı.

Apple'ın içeriğini "Kötü amaçlı PDF dosyalarını görüntülemeyle ilişkili bir güvenlik açığını düzeltir." olarak açıkladığı güncelleme ile JailbreakMe.com üzerinden Jailbreak yapılmasını ve kötü amaçlı yazılımların cihaza yüklenebilmesine neden olan güvenlik açığını düzeltiyor.

iPhone 4'ün hem GSM hem de CDMA modellerine, iPhone 3Gs, iPad 2, iPad ve iPod Touch (4. ve 3.nesil) cihazlarıyla uyumlu olan güncellemeyi cihazına ilk yapacağınız eş zamanlama ile yükleyebilirsiniz.

• daha dun 4.3.3 e güncellemiştim kim indirecek şimdi 600 mblık dosyayı :)
  • 5i bekliyoruz :)
  • İndirmesi Ayrı Birde Şarj Durumunda Bir Sakatlık Olursa Hayda Geri Dön Bir Sürü İş Durduk Yere Benim Telefonumda Kötü Amaçlı Şeyler Barınabilir Sorun Yok
  • Arkadaşlar ios4.3.4 güncellemsi ile aynı görevi yapan pdf patcher 2 cydia'da var. Update yapmadan jb'yi bozmadan önleminizi alabilirsiniz.
  • Son cümlede elefonunuz yazılmış !!!

iOS 5 beklemekteyiz hayırlısı ile gelse yeni iOS ve yeni iPhone :-)
  • zaten kotam yok bırakayım insin kötü pdf ler ya:D
  • Touch 3.nesil diyor:s dogrumu deniyen varmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bakalım gevey kullananlarda bir sıkıntı olacak mı çünkü ios 5 beta 2'de gevey acığı kapanmıştı.
  • apple şu güncelleme olayını bir düzeltse ne kadar güzel olcak.. bir iki yama için koca işletim sistemi sil baştan yüklemenin mantığı nedir? sadece yamaları yükleyebileceğimiz ve açıkları kapatan bir güncelleme yaynlasada 600MB büyüklüğünde bir dosya indirmek zorunda kalmasak.. çokta gerekli görmüyorum açıkcası bu yamayı.. ios5e kadar idare eder 4.3.3
  • yüklüyoruz bakalım 14 dk ya indiririm diyor :)
  • apple kıçını kapatsa başını açıyor. yama yama nereye kadar arkadaş
  • Lüzumsuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trinamoe

Touch 3.nesil diyor:s dogrumu deniyen varmi?

deniyen yokmu?
  • JB ne zamana cikacak acaba :)
  • Bunlar gereksiz hareketler stiiiiiiiiivvv.... ne istiyon milletin jailbreak'inden unlock'undan
  • 4.3.3 e bugun dondum. Tekrardan kurmaya gozum kesmiyor. Uzun ve zahmetli is. Hic de geregi yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: m_1907

İndirmesi Ayrı Birde Şarj Durumunda Bir Sakatlık Olursa Hayda Geri Dön Bir Sürü İş Durduk Yere Benim Telefonumda Kötü Amaçlı Şeyler Barınabilir Sorun Yok

• 4.3.3 JB de cok stabil çalışıyor ip4.5 çıkana kadar guncelleme dusunmuyorum :)
  • Bence gerek yok yüklemeye ios5 gelsin onu yükleriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.