- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
sevdiğim kıza mesaj attım
49 Cevap2242 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

345 Mesaj
15 Temmuz 2011; 20:50:40 

selam

sevdiğim gıza mesaj attım daha önce hiç konuşmuluğum yok , feyste ekliydi . bende mesaj attım . (sizce salaklıkmı yapmışım) ilk defa bi kıza sevdiğimi söyledim , ee nolacak şimdi?

BU ARAADA KIZ AŞIRI GÜZEL

ÇOK HEYECANLIYIM ŞUAN

503 Mesaj
15 Temmuz 2011; 20:52:00 

cevap vermeyecektir

There is no spoon

738 Mesaj
15 Temmuz 2011; 20:53:00 

0

Yok imza mimza

345 Mesaj
15 Temmuz 2011; 20:53:22 

quote:

Orijinalden alıntı: Cronic

cevap vermeyecektir

NİYEKİ ?

1434 Mesaj
15 Temmuz 2011; 20:56:14 

"Seni sev"den sonrasını okumayacak

Günün birinde kafesin biri, bir kuş aramaya çıktı...

503 Mesaj
15 Temmuz 2011; 20:57:43 

quote:

Orijinalden alıntı: Mimar SaNAN

NİYEKİ ?

Tecrübe diyelim. Takip ediyor olacağım ama dediğim çıkacak ; )

There is no spoon

345 Mesaj
15 Temmuz 2011; 20:58:24 

quote:

Orijinalden alıntı: donsuz gezen adam

"Seni sev"den sonrasını okumayacak

mesajı baştan sona okudum , hiçbiyerinde "seni" yada "sev" kelimesi geçmiyor.

2302 Mesaj
15 Temmuz 2011; 20:58:58 

Ulan önce muhabbet kursaydın, bişeyler paylaşıp yakınlaşmaya başlar öyle söylerdin.

Hiç bilmiyorsunuz bu işleri ne diyim yahu.

Arrow | Revolution | Game Of Thrones | How I Met Your Mother | Sherlock | Blue Mountain State | 1K1M
Apple Iphone 5S | Sony Playstation 4 | Sony Vaio PCG-7182M

1434 Mesaj
15 Temmuz 2011; 20:59:29 

quote:

mesajı baştan sona okudum , hiçbiyerinde "seni" yada "sev" kelimesi geçmiyor.

Kız onu öyle convert edicek beyninde merak etme

Günün birinde kafesin biri, bir kuş aramaya çıktı...

356 Mesaj
15 Temmuz 2011; 21:00:23 

Cevap alsanda pek sonuç çıkacağını sanmıyorum.Umarım yanılırım ama yanlış yapmışsın liselisin herhalde gene benim lisede yazdığım msjdan 10 kat güzel bir msjdır . Keşke önce faceden konuşmaya çalışsaydın.Öyle yakınlaşmaya çalışsaydın .

0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caneryilmazer -- 15 Temmuz 2011; 21:02:29 >

Keşke Hayat Bu Kadar Etobur Olmasaydı...

4277 Mesaj
15 Temmuz 2011; 21:01:49 

Direk seni seviyorum demen bi anlam ifade etmez kı kıza kimbilir kaç kişi seni seviyorum demiştir zamanla sevgini göstermen seni seviyorum demenden daha güzel olurdu.

1097 Mesaj
15 Temmuz 2011; 21:03:38 

Kız sallamıcak elemanı.

Hiçbir vietkonglu bana zenci demedi. Bu yüzden onlarla benim bir alıp veremediğim yok..

1942 Mesaj
15 Temmuz 2011; 21:06:52 

Tebrikler benden hoşlanan 1.000.000. kişisiniz diye cevap gelmesin de...

345 Mesaj
15 Temmuz 2011; 21:07:27 

cevap geldi , çünkü mesaja çok merak edeceği bişey yazmıştım.

2272 Mesaj
15 Temmuz 2011; 21:08:23 

ne yazmış panpa ?

Opel Astra J Hb 1.6 cdti 136hp Sport

2017 Mesaj
15 Temmuz 2011; 21:10:32 

Gelen msjida söyle bari

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
15 Temmuz 2011; 21:10:35 

Rezerve

345 Mesaj
15 Temmuz 2011; 21:10:48 

kızın mesajını buraya yazsam kız bu mesajı acaba görürmü ??

2272 Mesaj
15 Temmuz 2011; 21:14:34 

tabı kızda bu forumu takıp ediyor

Opel Astra J Hb 1.6 cdti 136hp Sport

1131 Mesaj
15 Temmuz 2011; 21:17:44 

quote:

kızın mesajını buraya yazsam kız bu mesajı acaba görürmü ??

Tabiki, ayrıca otomatik olarak ip'nden ev adresin tespit edilip polislere bildirilir, sakın öyle bişi yapma

Uzaklaştırılmış
15 Temmuz 2011; 21:18:58 

bende senden hoşlanıyorum

2833 Mesaj
15 Temmuz 2011; 21:20:34 

La bırakında mesajda ne yazdığını yazsın...

"Zalimler İçin Yaşasın Cehennem"

162 Mesaj
15 Temmuz 2011; 21:20:44 

quote:

Orijinalden alıntı: berkaydj

tabı kızda bu forumu takıp ediyor

Adamsin nihat

345 Mesaj
15 Temmuz 2011; 21:22:05 

ben
selam

X. çok uzunca bi zamandır , dikkatimi aşırı çekiyorsun. 2-3 ay öncesine kadar neredeyse her 3 rüyamdan 2'sine girmen buna en büyük etken . bilmiyorum galiba bi hoşlanma bu , aşkta olabilir . garip bi duygu . bunu yazdım çünkü ;birkaç ay sonra izmire gidiyorum (ne alakası varsa ?)
PEKİ rüyalarıma girmeden önce duygularım nasıldı ?=yoktu duygu falan rüyalarıma girmenle oluştu brden.

bunu daha önce söylemedim çünkü:
1.sınavlara hazırlanıyordun ve kafanı karıştırmak istemedim
2.bazı şeyler duydum ve hoşuma gitmedi .
3.
4.

mesajı soru cevap şeklinde anlatımlarla destekledim

"en zoruda yüreğinde söyleyemediğin sözlerin kalmasıdır... e.ş."

gız
açıkçası ne yazmam gerektiğini şuan bilmiyorum o kadar çok şaşırdımki...bu şaşırmamın senle hiç konuşmamamzla bir alakası yok.bende rüyalarımdan çok etkilnirim ama sadece rüyalarla birisine karşı daha önce hiç bişey hissetmedim en çok şaşırtan bu oldu beni. garip bi duygu olsa gerek... ayrıca yazdıkların arasında en çok dikkatimi çekende benm hakkımda duyupta (hoşuna gitmeyen) şeyler bunları bana söyler misin?

ben

malesef , onları söyleyemem . sandığın neyse büyük ihtimalle sandığın şeyler değildir . rüya kısmına gellince benle alakalı bi durum olsa gerek hiç aklımda olmayan insanları (mesela sen) aniden üstüste rüyamda görüyorum ve sonuç ...

kız

hiç birşey sanmıyorum zaten ne olabilceğinide tahmin edemiyorum ama gerçekten çok merak ediyorum bunu söylediğinde kötü bişysede kızmıycam sonuçta hepimiz hepimizin hakkında bişeyler duyuyorz ama şöyle bir sözde var duyduğunun hiçbirine gördüğünün yarısına inan... (bu sözü ananem çok sylerde ilk aklıma gelen bu oldu)

ben
basit şeyler . abartılacak bişey yok .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mimar SaNAN -- 15 Temmuz 2011; 21:23:36 >

2436 Mesaj
15 Temmuz 2011; 21:24:51 

Keşke hoşlanıyorum tanışabilir miyiz deseydin daha iyi olurdu

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

1131 Mesaj
15 Temmuz 2011; 21:24:54 

Acayip saçmalamışsın. Rüyamda gördüm de sevdim felan. Gördüm davranışların şunun bunun hışuma gitti, aşık oldum sana diceksin en azından. Sen kendinden emin değilsinki, kızın seni sevmesini beklicen. SAÇMA.

1622 Mesaj
15 Temmuz 2011; 21:26:35 

0

Kimilerini boğan deniz, kimilerine yeni kıtalar gösterir.

2017 Mesaj
15 Temmuz 2011; 21:31:47 

quote:

ben
selam

X. çok uzunca bi zamandır , dikkatimi aşırı çekiyorsun. 2-3 ay öncesine kadar neredeyse her 3 rüyamdan 2'sine girmen buna en büyük etken . bilmiyorum galiba bi hoşlanma bu , aşkta olabilir . garip bi duygu . bunu yazdım çünkü ;birkaç ay sonra izmire gidiyorum (ne alakası varsa ?)
PEKİ rüyalarıma girmeden önce duygularım nasıldı ?=yoktu duygu falan rüyalarıma girmenle oluştu brden.

bunu daha önce söylemedim çünkü:
1.sınavlara hazırlanıyordun ve kafanı karıştırmak istemedim
2.bazı şeyler duydum ve hoşuma gitmedi .
3.
4.

mesajı soru cevap şeklinde anlatımlarla destekledim

"en zoruda yüreğinde söyleyemediğin sözlerin kalmasıdır... e.ş."

gız
açıkçası ne yazmam gerektiğini şuan bilmiyorum o kadar çok şaşırdımki...bu şaşırmamın senle hiç konuşmamamzla bir alakası yok.bende rüyalarımdan çok etkilnirim ama sadece rüyalarla birisine karşı daha önce hiç bişey hissetmedim en çok şaşırtan bu oldu beni. garip bi duygu olsa gerek... ayrıca yazdıkların arasında en çok dikkatimi çekende benm hakkımda duyupta (hoşuna gitmeyen) şeyler bunları bana söyler misin?

ben

malesef , onları söyleyemem . sandığın neyse büyük ihtimalle sandığın şeyler değildir . rüya kısmına gellince benle alakalı bi durum olsa gerek hiç aklımda olmayan insanları (mesela sen) aniden üstüste rüyamda görüyorum ve sonuç ...

kız

hiç birşey sanmıyorum zaten ne olabilceğinide tahmin edemiyorum ama gerçekten çok merak ediyorum bunu söylediğinde kötü bişysede kızmıycam sonuçta hepimiz hepimizin hakkında bişeyler duyuyorz ama şöyle bir sözde var duyduğunun hiçbirine gördüğünün yarısına inan... (bu sözü ananem çok sylerde ilk aklıma gelen bu oldu)

ben
basit şeyler . abartılacak bişey yok .

Kardesim sen kızla çıkmaya calismamissin resmen kızı kendinden soğutmaya calismissin :)

Uzaklaştırılmış
15 Temmuz 2011; 21:33:51 

quote:

Orijinalden alıntı: Einstein

0

Nedense çok güldüm

345 Mesaj
15 Temmuz 2011; 21:33:54 

quote:

Orijinalden alıntı: hasoxxx

Kardesim sen kızla çıkmaya calismamissin resmen kızı kendinden soğutmaya calismissin :)

niye nasıl

108 Mesaj
15 Temmuz 2011; 21:37:43 

böyle bi olay var mı ya ? Gerçekte bir merhaba bile demişliğin olmayan birine faceden sevdiğini söylemek ne demek ? Kız diyicek bu beni neye göre sevdi ki fotoğraflarımdan mı sevdi diye düşünücek . Hem ne bekliyorsun ki kızın tamam bende senin profilinden etiketlendiğin resimlerinden hoşlandım mı diyecek ? Facebooktan sevgili olunur mu ya ? Başka birisinden hoşlanırsın dışarı çık ve gez sadece. Git çay iç bi kafede bişey iç mutlaak hoşlanırsın birinden gerçek hayatta ol biraz.

.. dedi Şeref Bey ama kimseler duymadı..

345 Mesaj
15 Temmuz 2011; 21:38:06 

kız
peki. ama grçkten senin için basit olsaydı dikkate almazdın.herneyse böyle çok umursamış gbi oldum bu konuyu ama umrumdada değil benm vicdanım raht:)) konuyu değiştiriyim en iyisi izmiremi taşınıyosunz?

ben

vicdanın rahatsa iyi . çok iyi , ama biraz fazla telaşlandın neyse ..
evet izmire taşınıyoruz . (ya cidden konuşmak istemiyorsan zorlamak zorunda değilsin) dediğim gibi söylediklerim 2-3 ay önceydi .

108 Mesaj
15 Temmuz 2011; 21:41:22 

quote:

kız
peki. ama grçkten senin için basit olsaydı dikkate almazdın.herneyse böyle çok umursamış gbi oldum bu konuyu ama umrumdada değil benm vicdanım raht:)) konuyu değiştiriyim en iyisi izmiremi taşınıyosunz?

ben

evet izmire taşınıyoruz . (ya cidden konuşmak istemiyorsan zorlamak zorunda değilsin) dediğim gibi söylediklerim 2-3 ay önceydi .

usta bir de sanki kız senden hoşlanıyor da sen pas vermiyormuşun gibi davranıyorsun kıza. Cool adam soğuk adam gizemli adam tavırlarını şimdilik bi kenara bırak kızla muhabeti kur ilk önce sonra ileride bu taktiği uygularsın gizemli olursun biraz. Fazla da koyu muhabete girme yüzeysel konuş ki arkadaş olarak algılamasın seni. Taktik bol

345 Mesaj
15 Temmuz 2011; 21:45:13 

quote:

Orijinalden alıntı: Andy Dufrense

usta bir de sanki kız senden hoşlanıyor da sen pas vermiyormuşun gibi davranıyorsun kıza. Cool adam soğuk adam gizemli adam tavırlarını şimdilik bi kenara bırak kızla muhabeti kur ilk önce sonra ileride bu taktiği uygularsın gizemli olursun biraz. Fazla da koyu muhabete girme yüzeysel konuş ki arkadaş olarak algılamasın seni. Taktik bol

kız mesaj atmıyo , kız mesaj atmadı . bu nedemek oluyo şimdi

1653 Mesaj
15 Temmuz 2011; 21:50:38 

Biraz Kısa Ve Basit Ama Daha İşe Yarar Gibi;

Seni Gördüm ve Etkilendim Ama Pek De Abartılacak Tarza Değil Eğer Zamanım Var Denerim Diyorsan İlk Adım Benden :)

ŞAMPİYONLUK ŞARKISI BÖYLE YARIM KALMAYACAK,O KUPA BİR GÜN ELLERİNİZ DE KALKACAK!

108 Mesaj
15 Temmuz 2011; 21:52:26 

quote:

Orijinalden alıntı: mustyzk

Seni Gördüm ve Etkilendim Ama Pek De Abartılacak Tarza Değil Eğer Zamanım Var Denerim Diyorsan İlk Adım Benden :)

hobaa hocam bu da biraz veriyosun ver vermiyosan elim var gibi olmuyor mu ya ?

345 Mesaj
15 Temmuz 2011; 21:53:40 

quote:

mesaj gitti konuşma bitti , sen biraz geç kaldın

724 Mesaj
15 Temmuz 2011; 21:56:14 

Takipteyim

2990 Mesaj
15 Temmuz 2011; 21:58:07 

quote:

Güzelmiş not ettim

406 Mesaj
15 Temmuz 2011; 22:06:43 

takıp

Kalbinizden sevgiyi hiç eksik etmeyin. Çünkü sevgi herşeyin anahtarıdır ve paylaştıkça çoğalır.Barış Akarsu

345 Mesaj
15 Temmuz 2011; 22:07:22 

KIZDAN DAHA CVAP YOK . DAĞILABİLİRSİNİZ

771 Mesaj
15 Temmuz 2011; 22:09:10 

quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Crowley

Güzelmiş not ettim

Aynen

2404 Mesaj
15 Temmuz 2011; 22:10:15 

Yaların yaz geç

Şeker Beyazı 2012 VW Polo 1.6 TDI Comfortline // Alpine White 2014 BMW 1.16i Joy Edition
ASUS Zenbook UX32VD // Apple Mac Mini i5

345 Mesaj
15 Temmuz 2011; 22:44:48 

kız

ben

evet son mesajlar böyle , şimdi ne yapayım (seviyom lan bu kızı )

406 Mesaj
15 Temmuz 2011; 22:48:44 

quote:

kız

ben

evet son mesajlar böyle , şimdi ne yapayım (seviyom lan bu kızı )

ona bunun onur kırıcı oldugunu soyle

Cıddı yoruma gelırsek dostum sen kıza bunu sırf cvp vermen ıcın yaptıgını soyle yanı hakkında hıcbırsey duymadıgını soyle ne bılıyım kıvırma artık onemlı degıl dıye dıye

Kalbinizden sevgiyi hiç eksik etmeyin. Çünkü sevgi herşeyin anahtarıdır ve paylaştıkça çoğalır.Barış Akarsu

345 Mesaj
15 Temmuz 2011; 22:53:45 

quote:

Orijinalden alıntı: hanım keleşi getir

ona bunun onur kırıcı oldugunu soyle

Cıddı yoruma gelırsek dostum sen kıza bunu sırf cvp vermen ıcın yaptıgını soyle yanı hakkında hıcbırsey duymadıgını soyle ne bılıyım kıvırma artık onemlı degıl dıye dıye

böyle dersem kızın gözünde çok düşmezmiyim ?

Uzaklaştırılmış
15 Temmuz 2011; 22:58:04 

quote:

Orijinalden alıntı: Andy Dufrense

böyle bi olay var mı ya ? Gerçekte bir merhaba bile demişliğin olmayan birine faceden sevdiğini söylemek ne demek ? Kız diyicek bu beni neye göre sevdi ki fotoğraflarımdan mı sevdi diye düşünücek . Hem ne bekliyorsun ki kızın tamam bende senin profilinden etiketlendiğin resimlerinden hoşlandım mı diyecek ? Facebooktan sevgili olunur mu ya ? Başka birisinden hoşlanırsın dışarı çık ve gez sadece. Git çay iç bi kafede bişey iç mutlaak hoşlanırsın birinden gerçek hayatta ol biraz.

Aynen hangi mantikla bi merhaba demedigin kiza seni seviyorum dedin anlamadim.

406 Mesaj
15 Temmuz 2011; 22:58:07 

yada uydur bırseyler sana kasar dıyorlarmıs ama ben ınanmadım sımdıde sana soylemek ıstemedım felan hem kırılmam demıs bu ornegı begenmedıysen yaratıcılıgını kullan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hanım keleşi getir -- 15 Temmuz 2011; 22:59:37 >

738 Mesaj
15 Temmuz 2011; 22:58:29 

quote:

böyle dersem kızın gözünde çok düşmezmiyim ?

Biraz da düş canım. Hem kızın peşinden koşuyorsun, hem de koşmuyormuş gibi yapıyorsun. Dürüst ve doğal ol.

Yok imza mimza

Uzaklaştırılmış
15 Temmuz 2011; 22:59:29 

quote:

niye nasıl

konuşmayı sürdürmesinin tek nedeni kızın kendisi hakkında söyeleneleri öğrenmek istemesi moralini bozmıyım ama.(iyi taktik la aslında kızla konuşmayı devam ettirmek için oley 5 kelime daha fazla knuşabilcem artık hoşlandığım gızlarla)
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » sevdiğim kıza mesaj attım
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.719