İstanbul'da Ucuz Ve markali Giyim Nereden Alınır? (2)
25 Cevap44660 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

13 Mesaj
15 Temmuz 2011; 14:07:11 

Mrb arkadaslar,
Bu forumda benden once bir kisi ayni soruyu sormustu ama tam benim istedim cavabi goremedim.
Durum soyle, ben fransada yasiyorum (turkçem ondan biraz bozuk :) ) ve 8 inci ayda istanbula geliyorum tatil için insallah, ve her turkiyeye geldimde senelik kiyafetimi alirim. ama istanbulu fazla tanimiyorum yani benim soracagim bu sizlere : İstanbul'da Ucuz Ve markali Giyim Nereden Alınır ? benim bildiklerim bunlar :
MERTER,EMINONU,GEDIK PASA,BEYAZIT ve Taksim...
Bilirsinizki ,biz gurbetciler daha çok çakma luks markalar ilgimiz çeker hemde çok =)) yani yukarda yazdim yerlerde bulabilirim mi ?? yoksa baska bildiniz yerler varmi ??
hakiki butikler veya ouTLET Felan tavsi etmeyin lutfen, benim aradim orijinalar degil yanii...sahte ve kaliteli olsun vardir oyle yerleri ya hemde istanbul gibi yer =))
yardimci olursaniz çok sevinirim arkadaslar, Simdiden herkese çok tsk ediyorum.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
16 Temmuz 2011; 13:50:17 

Kapalıçarşı tam sana göre, her türlü çakma mal bulursun, bulursun da Fransa'da havaalanında taklit ürünle gümrük memurları yakalarsa, orijinal fiyatını ödersin, pigé?

374 Mesaj
16 Temmuz 2011; 13:52:39 

Çakma ürün bulmakta pek sorun çekmezsin, zaten çoğu yerde çakma ürün var.
Özellikle Beyazıt-Kapalıçarşı civarında çakma ürünleri bulabilirsiniz.

13 Mesaj
17 Temmuz 2011; 19:45:17 

tskler arkadaslar,

pigé ileriyasar... =))
Ama ben mulhouseda oturuyorum ve isviçre tarafinda giri$ yapacam orda valizleri kontrol etmiyorlar...merci quand même ;)

Konuya gelince, kapali çarsiyi bilirim 2 sene once gitmistim ve biraz pahali buldum (normal nede olsa turistlerin yeri), ama aceba istanbulda bu tur urunler için baska yer varmi diye dusunmustum ???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nevtur50 -- 17 Temmuz 2011; 19:48:12 >

461 Mesaj
19 Temmuz 2011; 18:47:02 

Outlet Avm lere bakabilirsin. Kaliteli orjinal ürünler bulursun çakma istiyorsan Bakırköy de Adliye önünde Cumartesi kurulan pazara bakabilirsin. Merter de uygun ürünler bulursun. Kapalı çarşı turist kazıklama yeridir. Yerine Mahmutpaşa ya bakabilirsin kapalı çarşı arkasında

Daima Gülümse

13 Mesaj
20 Temmuz 2011; 18:37:21 

tsk ama Bakırköy bana çok uzak du$er...

Yani sonuç :
-MERTER
-BEYAZIT
-KAPALICARSI
-MAHMUTPASA

Bazi arkadaslar bildikleri baska yerleri varsa yinede burda bildirebilirler...

461 Mesaj
20 Temmuz 2011; 20:01:21 

metrobüse yada hafif metroya binersen uzak düşmez :)

Daima Gülümse

13 Mesaj
25 Temmuz 2011; 11:44:16 

illede Bakırköya gelin diyorsunuz yani.... =))
o zaman sorim size Bakırköy'da alis veris için intersan ne var muhalif13 ??
=))

611 Mesaj
25 Temmuz 2011; 15:00:12 

hoşgeleceksin... öncelikle Türkçen çoğumuza göre gayet güzel.. belirtmek istedim... soruna gelince.. artık her yerde her markanın çakmaları mevcut...

13 Mesaj
26 Temmuz 2011; 10:12:17 

hb , katkin için tskler a_n0507... =))

13 Mesaj
3 Ağustos 2011; 11:52:55 

Yokmu baska tavsiye arkadaslar ??

1124 Mesaj
11 Ağustos 2011; 23:57:49 

ben gelişigüzel daha önce denk geldiğim noktaları dolaşırım .bazen hiçbirşey bulamazken bazen 10 parça ürün aldığım olmuştur

1- starcity beymen ..zaten ürünlerin hepsi markalı ama bazen elim boş çıktığım oluyor
starcitye gitmişken en azindirim bulabileceğin 10 mağazaya denk gelebilirsin (misal levis tean 9 tl ye harika tişört almıştım )inci den 49 tl ye ayakkabı ...

2-eskisi kadar olmasada olivium

3-çeşitli ykm ler (misal cevahir avm )

4-viaport

5-metroport

6-okmeydanı damat mağazası

7-istiklal çetinkaya

geçen haftalarda zara ve grubunda güzel indirim vardı ..denk gelme meselesi ...eminönü ve mahmutpaşa merter de nerede ne olduğunu bilmek lazım çok büyük ve karışık yerler ve kim sahte satıyor kim kaliteli satıyor kim ihraç fazlası hepsini bir bilenden öğrenmeli ki ben bilmiyorum ..mesela birine mayo ararken sultanhamamda kom mağazası buldum heryerde 40-50 tl olan ürünleri 19 tl ye buldum ..yani bilgi herşey ...hepsine nasıl gidilir yazmıyorum google ile rahatça bulursun ..istabul a kadar gelmişken bakırköye uzak deme lütfen ! bazen pahallı gibi duran yerlere de girmekten çekince ummadığın fiyatlar cıkıyor ...bir hotiç mağazasında öylesine bakarken 2 ayakkabıyı 100e almıştım ki gerçekten iyi idiler..

umarım faydamız olur

758 Mesaj
12 Ağustos 2011; 14:39:28 

zeytinburnu olivyuma git salı günü özellikle

BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN ÜSTÜNDEKİ KANDIR || TOPRAK UĞRUNDA ÖLEN VARSA VATANDIR

KASA VE PSU MERKEZİ**50 ADET PERFORMANS VE OYUNCU KASALARI ,750 WATT PSULAR
http://forum.donanimhaber.com/m_47803492/tm.htm

13 Mesaj
18 Ağustos 2011; 18:58:43 

Tsklr Istanbuli, ama sanirim konudan biraz uzakla$tin, bende biliyorum bu magazalar, ama benim aradim bur tur giyim degil, konuyu bir daha oku anlarsin ;) yinede çok tesekur ediyorum

103 Mesaj
23 Ağustos 2011; 21:43:21 

cok ilginc

Bir insan neden Fransa dan gelip TR de tekstil urunu ararki? Avrupa'da marka urunler TR nin 5 te biri fiyatina gidiyor?

Siz bu olayi anladinizmi?

HAYATTA O KADAR COK YALAN VE YANLIS VARKI INANILMAZ!!!!!

13 Mesaj
25 Ağustos 2011; 14:31:13 

Herkez anladida sen anlamadin MISTERNO1 arkadas...
bende bilirim fransada markali urun almasini, ama konuyu bir daha okurasan anlarsin ki benim aradim giyim "Sahte luks markalar", istersen bir ornek verim sana :
fransada bir luks butikde "Hakiki" Armani gomlek : 240 € euro mesela...
turkiyede (yani aradim ve sizlzere sordum yerleri) sahtesi : 50 Ytl...
olay budur,yani çakma ariyorum ben =))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

225 Mesaj
25 Ağustos 2011; 23:50:57 

quote:

Orijinalden alıntı: nevtur50

Herkez anladida sen anlamadin MISTERNO1 arkadas...
bende bilirim fransada markali urun almasini, ama konuyu bir daha okurasan anlarsin ki benim aradim giyim "Sahte luks markalar", istersen bir ornek verim sana :
fransada bir luks butikde "Hakiki" Armani gomlek : 240 € euro mesela...
turkiyede (yani aradim ve sizlzere sordum yerleri) sahtesi : 50 Ytl...
olay budur,yani çakma ariyorum ben =))

arkadaşım bişey merak ettim?? fransada hiç markalı çakma ürünler yokmu varsa çok mu pahalı???

13 Mesaj
26 Ağustos 2011; 13:45:22 

yok arkadas, iç yok ! avrupa birligi orasi , ve kesinikle yasaktir...anca orijinal ve hakiki bulursun, ve tabiki çok pahali.
bu yuzden butun gurbetciler (fransa,almanya...) turkiyede giyim alis verislerini yapiyorlar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

424 Mesaj
21 Eylül 2011; 18:02:22 

Outlet ürünler ayakkabılar nerde olur peki?

Ben böyle şansın ; ben böyle hayatın ; ben böyle kaderin ...

58 Mesaj
25 Eylül 2011; 22:48:56 

oliviumda çok var ama olivyuma gitmişken mağazanın çevresindeki semti - zeytinburnu - nu da gezebilirsin. fiyatlar o civarda çok uygun. giyim kıyafet ayakkabı iç giyim hepsi var yanii..

44 Mesaj
28 Ekim 2012; 19:26:46 

outlet avmlerin yanısıra kapalıçarşıdan da alabilirsin.
http://gidilecekmekanla...2012/10/kapal-cars.html

Galata Kulesi İstabul Gezilecek Yerler Aydos Ormanı Belgrad Ormanı

639 Mesaj
24 Ağustos 2013; 17:50:27 

hort gibi olacak ama ilerde okuyacaklara tavsiye olur kimse kadiköy yazmamış orda onur pasajı var adamlar zaten biz yurt dışından gelen türkler için açtık biz burayı diyolar üzerinde armani yazsın en kalitesiz olsun adamlar alırken ağlıyor pazarlık bile yapmıyor diyolar demekki urtdışıhnda böyle bi olay olmadığı doğrudur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi errorman_cem -- 24 Ağustos 2013; 17:52:01 >

3 Mesaj
16 Kasım 2013; 0:55:31 

selam arkadaşlar,sitede genel bir arayış var ihraç fazlası ürün konusunda.Biz 1 yıl kadar önce ihraç fazlası ve ille de kaliteli ürün diye yola çıktık.Çünkü,kendi çocuğumuz için de bu tür ürünleri ya arayıp bulamıyorduk ya da aşırı pahalıydı.Eşim,elişi uzmanı olduğundan textil ürünlerine yakındık.Aylarca süren araştırma ve bir çok dostumuzun da yardımıyla doğru ürünleri,doğru fiyata bulmayı öğrendik.önceleri hatalı ürünler aldık,yüksek fiyatlara yanlış ürünler aldık.Zarar ettik. İnat ettik ve bugün dükkanımızda hangi ürünlerin hangi dönemlerde,hangi fiyatlara gittiğinin analizini yapıyoruz artık.Şimdi,Kayseri'ye bile mal toplayıp gönderiyoruz.Bunun karşılığında bir komisyon alıyoruz ama alıcı için ''nokta atışı'' oluyor.Fakat çok yoğunuz.Perakende dükkanımız da ,mal araştırma konusu da çok zaman alıcı işler.Bu yüzden taleplerin bir çoğuna cevap veremedim ve ürünlerin tek tek resimlerini ekleyemedim.Civarda bizim formatımızda bir dükkan yok.Çünkü,bu tür konsept malın temini çok zahmetli.Dükkana talip olanlar vs.var ama önemli olan doğru malı,doğru zamanda,doğru fiyata almak.Tüm olay bu.Çok zahmetli ve tecrübe isteyen bir konu.Mal arayan arakadaşlar için,sayfamı inceleyip yorumlarını mesajla alabilirim.https://www.facebook.com/pages/Ihra%C3%A7-fazlas%C4%B1-kaliteli-bebek-ve-%C3%A7ocuk-giyim/602938916400566?ref=hl

gurkanabi@outlook.com

38 Mesaj
17 Kasım 2013; 17:23:11 

Viaport (Kurtköy), Taksim - İstiklal Caddesi - Kadıköy Onur Pasajı, Olivium Outlet, Optimum Outlet...

İSTANBUL FACEBOOK SAYFAMIZ

140 Mesaj
19 Nisan 2014; 16:30:55 

konuyu hortlattık ama istanbulda en uygun iççamaşırı vb. nereden alınır? Ben eminönünden oradan aldım bir kere ama.

3778 Mesaj
28 Mayıs 2014; 7:38:51 

bu saatten sonra ucuzun yeni adı çin pazarı ucuz olsun diye her türlü kanserojen maddeyi kullanıyorlar

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.
En Beğenilmeyen Yorumlar
Yoruma Git metrobüse yada hafif metroya binersen uzak düşmez :) muhalif13 - 20 Temmuz 2011; 20:01:21 -1
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Gezi ve Turizm » Gezi ve Turizm Genel » İstanbul'da Ucuz Ve markali Giyim Nereden Alınır? (2)
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.438