Şimdi Ara

Battlefield 3'ün Battlelog Özelliği Gözüktü

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
2.950
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •      Frosbite 2.0 grafik motorunun gücünü arkasına alarak geliştirilen Battlefield 3 için geri sayım devam ediyor. Oyunun en önemli özelliklerinden biri olan Battlelog için ilk ekran görüntüsü geçtiğimiz dakikalarda yayınlandı.

Peki nedir bu Battlelog? Geçtiğimiz yıl çıkan Criterion imzalı Need for Speed: Hot Pursuit'i oynayan oyuncular Autolog sistemini hatırlayacaktır. NFS: Shift 2'de de kullanılan bu sistemin bir benzeri de Battlefield 3 için kullanılacak. Bu sistem sayesinde oyundaki istatistiklerinize, hangi bölümleri oynadığınıza veya multiplayer modlarında ne kadar zaman harcayıp, en çok hangi silahları ne kadar kullandığınıza dair birçok bilgiye ulaşabileceksiniz.

Battlelog sisteminin sosyal yönleri de bir hayli fazla. Tıpkı Facebook'ta olduğu gibi arkadaşlarınız ile sohbet edebileceğiniz bir haberleşme kısmına bile yer verilmiş. Gene Facebook'ta olduğu gibi bir duvarınız olacak ve buraya arkadaşlarınız mesaj atabilecek. Battlelog sisteminde ayrıca o sırada hangi arkadaşınızın ne oynadığını da görebileceksiniz.

Battlelog için sızan görüntülere aşağıdan göz atabilirsiniz.

• Gerçekten çok güzel bir özellik olmuş.
  • Çok orjinal birşey olmuş :)
  • Co-op kesinleşti o zaman ss de co-op yazıyor. Müthiş!!!!
  • Çok güzel bi özellik HEMDE BEDAVA! activision bu sene insanları sömüremeyecek.
  • Activision'ın yerlere göklere sığdıramadığı Elite'den pek farkı yok. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Hawx

Activision'ın yerlere göklere sığdıramadığı Elite'den pek farkı yok. :)

Bedava.
  • Activision un düşüşü olucak bu yıl :D
  • geliyor geliyor Battlefield oyunu hem dürüst hem temiz bir savaş oyunu
  • Bedava olması harika :)
    Örnek olsun diğer firmalara:)
  • cok iii hayatım boyunca alıcagım ıkıncı orjınal oyun :D
  • quote:

Activision'ın yerlere göklere sığdıramadığı Elite'den pek farkı yok. :)

15$ fark var
  • Battlefield farkı, başka söze gerek yok ;) Sistem biraz Steam'den alıntılı ama olsun. Güzel bir şeyi başka güzel bir şeye yerleştirmekte pek sakınca görmüyorum:) Yeter ki sonuç tatmin edici olsun. Ki başta dediğim gibi, Battlefield varsa kötü olma ihtimali yok;)
  • Çok iyi ne diyebilirim adamlar yapıyor tabi ornadıgımız zaman daha iyi anlarız ama baya iyi gözüküyor..
  • bana kalsa bf3,bf2'nin kopyası olsa keşke ama neyse buna da alışırım zamanla:)
  • Daha temiz, daha rafine. İşte aradığım bu. Resmen adamlar İW'i kendi oyununda yendi
  • sırf bu oyunun muhteşem grafikleri için pc topluyorum
  • Steam ile neden anlaşmaya yanaşmıyorlar şimdi daha iyi anlıyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.