Şimdi Ara

kyk krediyi iptal edip tekrar tekrar başvurmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
30.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar 2 senedir kredi alıyorum şimdi bu krediyi iptal ettirmek istesem ne yapmam gerekir ve iptal ettikten sonra bu sene için tekrar başvurabilirmiyim burs için

• çocuk oyuncağımı kardeşim bu sende çok şey istiyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: ukela

çocuk oyuncağımı kardeşim bu sende çok şey istiyorsun

11 milyar ödemekte çocuk oyuncağı değil
  • YOK MU Bİ BİLEN
  • UP UP UP
  • UP UP UP
  • bursa başvurmak için krediyi iptal ettirmene gerek yok diye biliyorum çünkü ilk sene kredi alan arkadaşlarım geçen sene burs için başvurmuşlardı, krediyi de bursa çevirdiler diyordu. Şahsen bu sene ben de öyle yaptım sadece bursa başvurdum. bende kredi alıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: wanted_01

bursa başvurmak için krediyi iptal ettirmene gerek yok diye biliyorum çünkü ilk sene kredi alan arkadaşlarım geçen sene burs için başvurmuşlardı, krediyi de bursa çevirdiler diyordu. Şahsen bu sene ben de öyle yaptım sadece bursa başvurdum. bende kredi alıyorum

sana güveniyorum hocam:) tekrar başvuruyorum
  • quote:

bursa başvurmak için krediyi iptal ettirmene gerek yok diye biliyorum çünkü ilk sene kredi alan arkadaşlarım geçen sene burs için başvurmuşlardı, krediyi de bursa çevirdiler diyordu. Şahsen bu sene ben de öyle yaptım sadece bursa başvurdum. bende kredi alıyorum

olmuyormuş hocam şartlara baktımda
    1. Kurumumuzdan burs, öğrenim ve katkı kredisi almakta iken çeşitli sebeplerle kredisi kesilen öğrenciler ile halen burs, öğrenim ve katkı kredisi alan öğrenciler,
  • hem burs hem kredi alan var mı?

3 yıldır kredi alıyorum. Burs için başvurmayı düşünüyordum
  • duyduğuma göre kredi alırken burs kazanırsanız, aldığınız krediler burs almışsınız gibi sayılıyor ve borcunuz kalmıyor. tabi ayrıca burs almaya devam ediyorsunuz.
  • hayır sadece biri alınabiliyor, eğer kredi sonradan bursa çevilirse önceki çektiğiniz paralar da bursa dönüşüyor.
  • quote:

hayır sadece biri alınabiliyor, eğer kredi sonradan bursa çevilirse önceki çektiğiniz paralar da bursa dönüşüyor.

hocam çok emin konuşuyorsun nerden duydun bunu ben biraz önce baktım başvurma koşullarına kredi almamak yazıyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: matador_36

quote:

hayır sadece biri alınabiliyor, eğer kredi sonradan bursa çevilirse önceki çektiğiniz paralar da bursa dönüşüyor.

hocam çok emin konuşuyorsun nerden duydun bunu ben biraz önce baktım başvurma koşullarına kredi almamak yazıyordu

arkadaşlarım kredi alıyorlardı vurs için tekrar başvurdular ve burs çıktı çoğuna, kredileri de bursa dönüştü ikisini birden almadılar.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: matador_36

quote:

arkadaşlarım kredi alıyorlardı vurs için tekrar başvurdular ve burs çıktı çoğuna, kredileri de bursa dönüştü ikisini birden almadılar.

Hacim emin misin, kredi alanlar basvuramiyor yaziyor ama. Arkaslarin acigini bulmuslar sistemin herhalde, o kadar dikkatsiz degillerdir bence ama bende bi deneyeyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam 2 yıldır kredi alıyorum bu yıl iptal ettrip burs için tekrar basvuracagim olur mu iptal ettirmeden mi olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.