Şimdi Ara

Panorama çekim modu, sonunda iOS 5 ile iPhone'a gelebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
3.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Her ne kadar Flickr'ın en popüler kamerası iPhone olsa da kamera uygulamasında bazı eksiklikler bulunduğu bir gerçek.iOS 5 ile kamera ve fotoğraf uygulamasında önemli yenilikler sunacağını açıklayan Apple, bunlara ek olarak "panorama" çekim modu eksiğini de iOS 5 ile giderecek gibi görünüyor.

iOS 5'in sistem dosyalarında yer alan karakter dizilerinin işletim sistemi son kullanıcıya yayınlanmadan önce Apple tarafından aktif hale getirilmesi halinde; eski sürümlerine göre oldukça önemli yenilikleri bulunan kamera ve fotoğraf uygulamasına, resmi lansmanda duyurusu yapılmayan bir özellik daha kazandırılmış olacak. Diğer taraftan bu yeni özellik; kullanıcıları sevindirirken; App Store üzerinden ücretli satılan panorama çekim uygulamalarının geliştiricilerini üzecek gibi duruyor.

• Otomatik sahne modları vs.de gelse keşke, kamera oldukça kaliteli üstüne o özellikler gelirse daha da profesyönelleşeceğine eminim.
  • bu apple neden özellikleri böyle cıdım cıdım ekliyor.gerçi bu özellik için iphone5 alan çıkar.
  • aynı facetime gibi 3g gibi teknoloji varken facetime da uzay teknolojisini bulmuş gibi bir anlatışları vardı hala unutamıyorum.artık panoramayı biz bulduk gibi telefon çıkarken ilahlaştırmış şekilde ballandıra ballandıra anlatırlar.ufo gören masum köylülerimiz de bunu yer tabi.
  • APPLE var olan özellikleri daha sonraları kendi buluşuymuş gibi kullanıcalara sunup onları sevindiren aynı zamanda da süründüren tek firmadır

BANA eksi not veren apple fanlarına saygılar sanki babanızın firması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 78erhan78 -- 14 Temmuz 2011; 21:07:01 >
  • Tabi canım, diğer modelde makro mod vs. koyarlar iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Andulin266 -- 14 Temmuz 2011; 21:25:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 78erhan78

APPLE var olan özellikleri daha sonraları kendi buluşuymuş gibi kullanıcalara sunup onları sevindiren aynı zamanda da süründüren tek firmadır

Mantigina hayran kaldim :) :P(belki anlamazsin diye oda belki . )

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

APPLE var olan özellikleri daha sonraları kendi buluşuymuş gibi kullanıcalara sunup onları sevindiren aynı zamanda da süründüren tek firmadır

bence yanlış düşünüyorsun.iphone alan adam demez ki aaa facetime var alayım,aaa panorama koymuş alayım.bazı cici kızlar var onlar gösteriş için alır,bilinçli alanlar ya ios için alır,app store için alır,jailbreak yapıp cydia için alır.benim için en önemlisi cydia dır.telefonu inanılmaz özellikler kazandırıyor.istediğim gibi özelleştirmeme olanak veriyor.telefonumda 10 tane appstore dan uygulama var.7 si free,geri kalanı da 3 dolar eder.

• yanlış nerde düşünüyorum ben anlamadım.evet dediğinizi demez aa panoroma var alayım ama benim dediğim apple ın bunu olması lazımken sonrada çok önemli bir özellik gibi sunması insanı sinir ediyor.Bari bunu yapma tamam özelliği sonradan ver ama ballandıra ballandıra anlatma :D İphone u tabiki bende ios için aldım yenilenen işletim sistemi için aldım tabiki jb tüm ihtiyacımızı görüyor ama jb çıkmadığı gün kaçınız iphone alır söyleyin bana gösteriş için değil kullanım için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 78erhan78 -- 14 Temmuz 2011; 22:21:04 >
  • quote:

yanlış nerde düşünüyorum ben anlamadım.evet dediğinizi demez aa panoroma var alayım ama benim dediğim apple ın bunu olması lazımken sonrada çok önemli bir özellik gibi sunması insanı sinir ediyor.Bari bunu yapma tamam özelliği sonradan ver ama ballandıra ballandıra anlatma :D İphone u tabiki bende ios için aldım yenilenen işletim sistemi için aldım tabiki jb tüm ihtiyacımızı görüyor ama jb çıkmadığı gün kaçınız iphone alır söyleyin bana gösteriş için değil kullanım için.

valla jb olmazsa haklısın iphone un yüzüne bakmam.korsan için değil sırf kullanımı kısıtlı olacağı için iphone u müzik ve mesaj için kullanmam yani

• 600-700 liralık android telefonlar'da bile var bu mod iphone lar için gerekli.Ama 3GS lere geleceğini pek tahmin etmiyorum.
  • kesin tanıtım videosunda "look this beautiful panaromic picture it's awsome with retina display you can't imagine how beatiful it is. it's it's very very wide i cant believe it" gibi yada
    "when i see panaromic picture in iphone i was blown away" gibi süslemeli abartılı şeyler söylerler apple'ı seviyorum ama tanıtım videolarında çok gülüyorum ya :D
  • iOS5
  • quote:

Kesinlikle katılıyorum +rep
  • Bluetooth dosya paylaşımı yine mi yokmuş? :P
  • Kesinlikle gelmeli,harici programlari kullanmak zorunda kaliyoruz.
  • Bazi arkadaslarin mantigini hayranim, applei hayir kurumu, cep telefonlarini da yasam destek unitesi zannediyorlar herhalde..
  • Eeee ne var ki bunda benim S.E K750i de panoramik çekim yapıyor.Apple şimdiye kadar bu özelliği ek yazılımlarla değil doğrudan koymadıysa kendi sorunu. Şimdi reklamını bile yapar bunun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HiPoKondRiyaK_07

aynı facetime gibi 3g gibi teknoloji varken facetime da uzay teknolojisini bulmuş gibi bir anlatışları vardı hala unutamıyorum.artık panoramayı biz bulduk gibi telefon çıkarken ilahlaştırmış şekilde ballandıra ballandıra anlatırlar.ufo gören masum köylülerimiz de bunu yer tabi.

adamlar biz bulduk demiyor hacım en iyisini biz yapıyoruz diyorlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: teramit

quote:

Orijinalden alıntı: HiPoKondRiyaK_07

aynı facetime gibi 3g gibi teknoloji varken facetime da uzay teknolojisini bulmuş gibi bir anlatışları vardı hala unutamıyorum.artık panoramayı biz bulduk gibi telefon çıkarken ilahlaştırmış şekilde ballandıra ballandıra anlatırlar.ufo gören masum köylülerimiz de bunu yer tabi.

adamlar biz bulduk demiyor hacım en iyisini biz yapıyoruz diyorlar..

en iyisi facetime,panorama özelliklerini mi getirmek

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.