Şimdi Ara

Elecom'dan sıradışı tasarıma sahip kablosuz fare: Orime

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
3.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  
    Birbirinden ilginç ürün portföyüne sahip Elecom firması, sıradışı tasarımıyla dikkat çeken faresi Orime'i Uzakdoğu pazarına sürmeye hazırlanıyor.

81 x 108 x 40,5 mm ebatlarında ve 85 gram ağırlığında köşeli tasarıma sahip farede, 1600 dpi lazere ve 5 tane tuşa yer verilmiş. Fareye 2 tane AAA pil güç veriyor ve bu piller firmanın belirttiğine göre 128 saate kadar kullanım ömrü sunuyor.

Orime, gümüş, siyah, kırmızı ve beyaz renk seçenekleriyle 54$'dan satılmakta. Orime'in ergonomisinin nasıl olduğu ise büyük merak konusu.

• farklı olmak ıyı guzelde bu tasarım sadece tasarımda kalır
  • Hiç hoş durmuyor.Ayrıca o çıkıntılar insanın elini rahatsız edebilir.
  • eli yorar
  • tasarım için kullanışlılıktan vazgeçmişler saçma
  • tutmuş gibi yorum yapmayın.yapmayalım
  • kullanmadan yorum yapan TÜRK halkı tablosu :)
  • "tutmuş gibi yorum yapmayın.yapmayalım"
    "kullanmadan yorum yapan TÜRK halkı tablosu :)"

Şu yorumlara bakıyorum ve anlam veremiyorum.Mause nin rahatsız olduğu her halinden belli,daha ne diye tutmadan yorum yapmayın diyorsunuz ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

"tutmuş gibi yorum yapmayın.yapmayalım"
    "kullanmadan yorum yapan TÜRK halkı tablosu :)"

Şu yorumlara bakıyorum ve anlam veremiyorum.Mause nin rahatsız olduğu her halinden belli,daha ne diye tutmadan yorum yapmayın diyorsunuz ki?

Buna benzer bir mause bende de var amcam.O çıkıntı elinin tam ortasına geliyor, 4-5 saat kullandıktan sonra izi bile çıkıyor amcam.
  • Radara yakalanmayan mouse...
  • Yumuşak hat olmadan nasıl bir fare yapabiliriz demişler ve ortaya bu çıkmış, kaydırma tekerleği bile yuvarlak değil. Toplu fare olsaydı büyük ihtimal sıkıntı olurdu :)
  • avucdolusu stealth mouse'un pil omru yetersiz gibi...
  • ya niye bilmiyom ama fareyi gorup ismini okuyunca aklima hemen Optimus pRIME geldi :P
  • Acıtır
  • Eline batar ellam bu
  • Orihime diye okudum O.o
  • g9'un poligonal şekli olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: avatar78

Acıtır

o mauslane yapacağına bağlı :D
  • bence kullanıslı ofiste falan kafanı bozan olursa fırlatırsın uzaktan tas sanarlar hem sinirini cıkartırsın hem korkutursun hemde fazla zarar vermessin all in one yani :D
  • Buna para veren kişi , en fazla akşam 5 dk maillerine bakıp çıkıyordur.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.