- x
SAÇ UZATMAK İSTEYENLER [ANA KONU]
1582 Cevap166810 Görüntüleme181 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1] 3 4 5 6 7 8 9 10      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

458 Mesaj
13 Temmuz 2011; 18:50:25 

Merhaba arkadaşlar. Forumda benim gibi bir çok kişi saçını uzatmak istiyor. Hemen hemen her gün saç uzatmayla ilgili bir konu açılıyor. Bu nedenle bu konuyu açmaya karar verdim. Saç uzatmayla ilgili bildiklerimi bu konu altında paylaşacağım. Eksik veya yanlış yerler olursa sizin uyarınızla düzeltirim.

Arkadaşlar öncelikle şunu söyleyeyim. Saç uzatmak sabır gerektiren bir iştir. Hem çevre baskısı hemde saçlara yapmak zorunda olduğunuz bakım sizi bıktırabilir. Öncelikle bunu göze almalısınız.

İlk zamanlar saçınız kısayken saçınızı her gün yıkayın. Saçları yıkamak saçın uzamasını hızlandırır. Ama çok fazla şampuan kullanmayın. Hatta bir gün kullanın bir gün kullanmayın. Çünkü saçınızı her gün yıkayacağınızdan bu maddeler zarar verebilir. Saçınızın kısa olduğu bu dönemde çok fazla şekillendirici madde ve fön makinesi kullanmayın. Yoksa saçınız uzadığında yıpranmış bir görüntü oluşur.

Saçını uzatanlar genelde saçları istediği uzunluğa gelmeden, yani kısayla uzunun ortasındaki o uzunluktayken vazgeçerler. Şu an benim saçımda bu uzunlukta diyebilirim. Bu dönemde saça şekil vermek zordur ve istenilen uzunluğa hala gelmediği için takıntı oluşturur. Bu dönemde saçınız kabarabilir. Bu nedenle kuaföre gidip ara makas attırmalısınız. Ara makasın ne olduğunu bilmeyen arkadaşlar varsa açıklayayım. Mesela 10 tel saçınız var, saçınız kabarık, siz kuaföre ara makas at dediğinizde 10 telin 4 ünü bir makas yardımıyla kısaltır, diğer saçların uzunluğuna bir şey olmaz. Böylece saçınız daha seyrek, düz ve hoş görünür.

Saç uzaması devam ederken arada bir uçlarından aldırmak gerekir. Sağlıklı bir saç ortalama olarak ayda 1 cm uzar. Ama uzun süre saçınızı kestirmezseniz saçın uzaması yavaşlar. Bu nedenle 3-4 ayda bir uçlarından aldırın. Gittiğiniz kuaförün profesyonel olmasına dikkat edin. Uçlarından al dersiniz 2-3 cm kısaltır yazık olur.

Saçınızı uzatırken kullandığınız ürünler çok önemli. Benim tavsiyem Schwarzkopf ürünlerini kullanmanız. Her saça göre şampuan, saç kremi vb. ürünleri mevcut. Aynı özellikte şampuan + saç kremi + sıvı saç bakım kremi yeterli olacaktır.

Birde saç düzleştirme olayı var. Bunun içinde çok farklı yöntemler var. Fön çekerek saçlarınızı düzleştirmek isterseniz fön suyu veya mavi su adı verilen bir sıvıyı fönden önce saçınıza uyguluyorsunuz ve fön çekiyorsunuz. Saçlarınız düzleşiyor.

Saç düzleştirici kullanacaksanız kesinlikle kaliteli bir marka olmasına dikkat edin. Ucuz kalitesiz mallar saçınızı yakabilir ve çok çabuk yıpratabilir. Hangi markanın olursa olsun saçınız tabiki yıpranacaktır ama bu süreci uzatmak sizin elinizde.

Brezilya fönü denen bir olay var. 6 ay saçlarınız fönlü gibi dümdüz kalıyor. Ama biraz masraflı fiyatlarını internetten araştırarak öğrenebilirsiniz.

Birde Schwarzkopf'un özel Strait Therapy adı verilen bir saç düzleştirme yöntemi var. Saçlarınız 8 ay dümdüz oluyor ama buda baya masraflı.

Birde Schwarzkopf'un Glatt isimli saç düzleştirici kremi var. Fiyatı çok uygun. saçlarınız 2 ay düz olur ama kuruyken pek faydası olmaz genel olarak hafif ıslakken saçlarınız çok güzel görünür bunu uygularsanız.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar arkadaşlar. Biraz uzun oldu ama saçını uzatmak isteyenler okursa faydalı olabilir. Eksik veya yanlış yer varsa uyarın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LINKIN PARK -- 5 Mayıs 2012; 23:23:28 >

109 Mesaj
13 Temmuz 2011; 18:56:05 

Yerimizi alalım.

2352 Mesaj
13 Temmuz 2011; 18:59:33 

Ben çok daha basit bir şekilde uzattım. O dediklerinin hiçbirini yapmadım. Dahak olay oldu.

-Öldürecek ve uğruna ölünecek bir şey yok.-
John Lennon

39 Mesaj
13 Temmuz 2011; 18:59:45 

Yerimizi aldık. Bende uzatmak istiyorum ama kabarıyor.

458 Mesaj
13 Temmuz 2011; 19:01:33 

quote:

Orijinalden alıntı: Lokomatif Portakal

Ben çok daha basit bir şekilde uzattım. O dediklerinin hiçbirini yapmadım. Dahak olay oldu.

Ben burda resmen kusursuz bir saç elde etmek için yapılması gerekenleri yazdım. Hiç bir şey yapmadanda uzatılabilir tabiki.

830 Mesaj
13 Temmuz 2011; 19:02:17 

Bu arada ara makas saçları kökünden almaz, saçların kırılmasına sebep olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TwinExist -- 13 Temmuz 2011; 19:03:36 >

2352 Mesaj
13 Temmuz 2011; 19:03:59 

quote:

Orijinalden alıntı: I can

Ben burda resmen kusursuz bir saç elde etmek için yapılması gerekenleri yazdım. Hiç bir şey yapmadanda uzatılabilir tabiki.

Ne yani benimki kusurlumu. Gayet kusursuz ve süper bir saçım var.

-Öldürecek ve uğruna ölünecek bir şey yok.-
John Lennon

686 Mesaj
13 Temmuz 2011; 19:04:56 

gidecem gidecemde adam gibi bir yer yok ki etrafta

Belki hiç bir şey yolunda gitmedi; ama hiçbir şey de beni yolumdan etmedi...

Ernesto Che Guevara

458 Mesaj
13 Temmuz 2011; 19:06:09 

quote:

Orijinalden alıntı: Lokomatif Portakal

Ne yani benimki kusurlumu. Gayet kusursuz ve süper bir saçım var.

Tamam süpersin 1 numarasın. Ben senin saçların hakkında olumsuz bişey demişmiyim bir daha oku önceki mesajımı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
13 Temmuz 2011; 19:08:04 

Güzel yazı teşekkürler (: Yaz geldi ben de uzatmaya başladım yavaş yavaş aramakas zamanı geldi

2618 Mesaj
13 Temmuz 2011; 19:08:30 

uzun saç her erkeğe yakışmaz yakışanada on numara olur boşuna uzun saçım var diye artislik yapmayın

DH Profesör-DH Ajans

38 Mesaj
13 Temmuz 2011; 19:17:08 

Bende uzatıyorum İlk Zamanlar çok sıkıcı uzasın artık :D

1599 Mesaj
13 Temmuz 2011; 19:20:33 

Takip.

3900 Mesaj
13 Temmuz 2011; 19:25:25 

tam 1 sene 4 aydır uzatıyorum

Killers

24 Mesaj
13 Temmuz 2011; 19:28:51 

Uzattık baya bi ama kıvırcık ve sık olduğu için bişeye benzemedi bi kaç ay daha beklesem bonus reklamlarına çıkarım Bu arada üstlere ara makas attırmayı düşünüyorum işe yararmı şekil alması filan konusunda ?

2682 Mesaj
13 Temmuz 2011; 19:29:00 

bende uzatmaya karar vermiştim 4 ay önce.Saçlarım dalgalı oldugu için çok uğraştırıcı oldu ama şimdi gayet memnunum.Bakım kremi falan kullanmadım ama her ay berbere gidiyorum.Uzatmayada devam ediyorum henüz istediğim düzeye gelmedi.Ama uzun saça uygun küpe bulmakta zorlanıyorum

3535 Mesaj
13 Temmuz 2011; 19:29:03 

kıvırcık saça ne yapmak lazım şef?

189 Mesaj

[3 Kasım 2014; tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

13 Temmuz 2011; 19:34:25 

quote:

Orijinalden alıntı: uAslAnkara

KIVIRCIK SAÇ TARİFİ

MALZEMELER
3 adet ayıklanmış tavuk gögsü
2-3 adet orta boy havuç
2-3 adet yeşil biber
250 gr mantar
soya sosu
tuz
karabiber
2-3 diş sarımsak
zeytinyağı
3-4 kaşık nişasta

HAZIRLANIŞI
Tavukları şerit olarak uzun uzun doğrayın, nişastaya bulayın. (nişasta tavuğun suyunu salmasına engel oluyor) Yüksek ateşte içine bir miktar zeytinyağı koyduğunuz geniş bir tava içerisinde tavukları pişirin. Ayrı bir yerde şerit olarak doğranmış havuçları, biberleri ve ikiye bölünmüş mantarları kavurun. Tavuklarla karıştırıp üzerine soya sosu, sarımsak, yeterince tuz ve karabiber ekleyip bir kaç dakika daha tavada çevirin.

AFİYET OLSUN.ŞEF KORSAN SİZLERLEYDİ.

They got a nigga
Sheddin tears, reminiscin on my past fears
Cause shit was hectic for me last year
It appears that I've been marked for death, my heartless breast
The underlying cause of my arrest, my life is stressed
And no rest forever weary, my eyes stay teary
For all the brothers that are buried in the cemetery

1119 Mesaj
13 Temmuz 2011; 19:39:32 

quote:

Orijinalden alıntı: uAslAnkara

Bunu sormak için girmiştim ben de...

Enseden uzamıyor kıvırcık saç. Yani omuzlara inmiyor kesinlikle. Ben 6-7 ay kadar uzattım bonus oldum, biraz gezdim öyle ama, hiç bakım felan yapmadım. O yüzden biraz garip olmuştu. Şimdi kestirdim saçı fakat kıvırcık saç da kısayken pek hoş durmuyor.

Bu konuda bilgili birilerine gerçekten ihtiyacım var benim de..

104 Mesaj
13 Temmuz 2011; 19:40:15 

Mesajınız flood koruması tarafından engellenmiştir.

3535 Mesaj
13 Temmuz 2011; 19:41:19 

quote:

Orijinalden alıntı: 4hm3t.#

Enseden uzamıyor kıvırcık saç. Yani omuzlara inmiyor kesinlikle. Ben 6-7 ay kadar uzattım bonus oldum, biraz gezdim öyle ama, hiç bakım felan yapmadım. O yüzden biraz garip olmuştu. Şimdi kestirdim saçı fakat kıvırcık saç da kısayken pek hoş durmuyor.

aynen. çektiğimde aşağı doğru gözlerimin önüne geliyor ama yukarı ve yanlara dogru uzuyor resmen saç. bari baya bir uzasa da toplasak.

1467 Mesaj
13 Temmuz 2011; 19:41:46 

Saç uzayınca tel tel önüme geliyor. Ara makas mı attırmalıyım napayım sizce

621 Mesaj
13 Temmuz 2011; 19:42:42 

3sene sonra ben de uzatmayi dusunuyorum

Memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler.

163 Mesaj
13 Temmuz 2011; 19:44:16 

Okul sonunda Kulaklarım Tam kapanmak Üzereyken Ara makas Attırmayıp Normal Kısalttırmıştım Nasılsa Son Senemdi ne sorun olacaksa Şimdi Yeniden Bekliyorum 3 hafta sonra Ara makas attıracağım Hızlı Uzuyor.

Bu arada Saçlarım çok düz ve yumuşak En yavaş Rüzgarda Bile Hertarafı Kalkıyor Bu Sorundan Nasıl kurtulacam

217 Mesaj
13 Temmuz 2011; 19:44:17 

5 aydır berbere gitmiyorum. saçlarım düz ve ince. internette yaptığım araştırmalara göre belli bir uzunluktan sonra ara makas attırmak gerekiyormuş, o saçları seyreltmek için yaptırılmıyor mu? ben saçlarımın seyrelmesini istemiyorum. şimdi berbere git sor diyceksiniz ama berbere gitmekten korkuyorum. bir kere o hataya düştüm, kısacık yaptı saçlarımı. oysa ben sadece enseleri düzelttirmek istemiştim.

bir de şu yağlı saçlar için ne tavsiye edersiniz?

374 Mesaj
13 Temmuz 2011; 19:45:20 

Bu konu harbiden lazımdı foruma.Ben uzatıyorum saçları.Yuvarlak yüzlüyüm.Sarı saçlar.Ne tür modeller gider ? Geçende kuaför e gittim.Saçları uzatıcam dedim.Yalnız kuaför masraflı oluyor.40 lira gidiyor.kaliteli bir kuaföre gidince .gidiyor bütün haftalık

makyajı akıyor farkının herkesleşiyorsun.

1936 Mesaj
13 Temmuz 2011; 19:46:32 

quote:

Orijinalden alıntı: G N R

Yerimizi alalım.

+1

458 Mesaj
13 Temmuz 2011; 19:48:18 

quote:

Orijinalden alıntı: 4hm3t.#

arkadaşlar kıvırcık saçı düzleştirmekten başka çare yok. her gün düzleştirici makineyle düzleştirirmisiniz bilmem ama uğraşmam diyorsanız brezilya fönü yaptırın. ne kadar kıvırcık olursa olsun dümdüz oluyor saçlar. ama biraz masraflı.

3605 Mesaj
13 Temmuz 2011; 19:57:22 

takipteyim.

2013 Astra J Sport / 34 UV 0537

2003 Otokar M2000 / 34 M 0537

YILDIZ 24

458 Mesaj
13 Temmuz 2011; 20:00:08 

quote:

Orijinalden alıntı: Düşünen adam

5 aydır berbere gitmiyorum. saçlarım düz ve ince. internette yaptığım araştırmalara göre belli bir uzunluktan sonra ara makas attırmak gerekiyormuş, o saçları seyreltmek için yaptırılmıyor mu? ben saçlarımın seyrelmesini istemiyorum. şimdi berbere git sor diyceksiniz ama berbere gitmekten korkuyorum. bir kere o hataya düştüm, kısacık yaptı saçlarımı. oysa ben sadece enseleri düzelttirmek istemiştim.

bir de şu yağlı saçlar için ne tavsiye edersiniz?

ara makas saçları seyrelttirir. ara makas attırıp attırmamak senin zevkine kalmış. yağlı saçlar için ise clear man şampuanlarını ve schwarzkopf şampuanlarını önerebilirim. ve birde kil maskesi denen bir olay var. kil yağ emici bir maddedir. yağlı saçlara uygulanır. küçük bir araştırmayla nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

217 Mesaj
13 Temmuz 2011; 20:08:14 

quote:

ara makas saçları seyrelttirir. ara makas attırıp attırmamak senin zevkine kalmış. yağlı saçlar için ise clear man şampuanlarını ve schwarzkopf şampuanlarını önerebilirim. ve birde kil maskesi denen bir olay var. kil yağ emici bir maddedir. yağlı saçlara uygulanır. küçük bir araştırmayla nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

teşekkür ederim. konuyu açtığınız iyi oldu, böyle bir rehbere ihtiyacım vardı. aklıma takılan şeyleri yazarım.

bu arada uzun saçlı üyelerden ss bekliyoruz.

458 Mesaj
13 Temmuz 2011; 20:25:19 

quote:

Orijinalden alıntı: Düşünen adam

teşekkür ederim. konuyu açtığınız iyi oldu, böyle bir rehbere ihtiyacım vardı. aklıma takılan şeyleri yazarım.

bu arada uzun saçlı üyelerden ss bekliyoruz.

bu arada siz aklıma getirdiniz kil olayını az önce gittim kil maskesi yaptım saçlarıma şuan ıslak saçlarım

2526 Mesaj
13 Temmuz 2011; 20:32:13 

Ben 3 aydır uzatıyodum çok kabardı kafamı kocaman gösteriyodu gititm berbere ara makas birazda uçlardan al dedim okul saçım gibi kısa bıraktı tekrar nasıl uzatıcam uzayınca nasıl düzelttiricem bilmiyorum

467 Mesaj
13 Temmuz 2011; 20:38:41 

Beyler benim saçlar kısayken dimdik oluyor hiç şekil felanda verilmiyor ama uzayınca da dümdüz oluyor. Kızlar felan hergün fön mü çekiyorsun diyor ama normali öyle dümdüz . Birde saçım uzun olunca herkes emo diye çağırıyor ama alakam yok. Abartı bir şeklide yok bi yanı boyalı felanda değil ama öyle diyolar

648 Mesaj
13 Temmuz 2011; 20:45:31 

Uzamakta

AMD FX X6 6300 +3.5 Ghz - SAPPHIRE HD7850 O.C. GDDR5 2GB - GIGABYTE 970A-D3 - GSKILL 4GB RIPJAWS DDR3 1600MHZ - Seagate 500GB HDD - CORSAIR CARBIDE 200R 550W - AOC 21.5" E2262Vw GENİŞ EKRAN LED MONİTÖR - G103 GAMING KEYBOARD

레악탄스

1276 Mesaj
13 Temmuz 2011; 20:57:41 

2.5 sene saç uzattım saç uzatmak zor iş aile baskısı çevre baskısı saç bakımı en çokta saç bakımı :d saçı uzun olana iş de vermiyolar öğrencilikte yapılcak bi iş öğrenci değilseniz bulaşmayın :D

bu arada soranlar olmuş yeni gördüm benim saçlarımda sık ve kıvırcık - ara makas kesinlikle şart bizlere saç çok uzun oldukta sonra topladığında iyi gözüküyor o zamana kadarda saç maşası kullanmak lazım düzleştirmek için :d ama saçları çok yıpratır maşa görüntüsü kötü olur bakımı sağlam yapmanız lazımki o işlerden anlamıyorum benimkiler kötü gözüküyodu :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HighDamagE -- 13 Temmuz 2011; 21:01:57 >

Tavsiye || Kore dizileri

229 Mesaj
13 Temmuz 2011; 20:59:14 

Benim saçlarımda hafif dalgalı ve 5 aylık sanırım. Kabarıyor ve kötü görünüyor. Birde çok çabuk yağlanıyor. Ne yapmam gerekiyor? Hiç aramakas attırmadım.

905 Mesaj
13 Temmuz 2011; 21:00:00 

ben de uzatmak istiyorum ama kabarıyor, çok kötü durduğu için gidip kestirmek zorunda kalıyorum.
Ayrıca banyodan çıkınca saçlarımı kurutmuyorum çok yıpranmış gibi görünüyor.saç kremi filan kullansam işe yarar mı.Gerçi saç kremi saçı döker filan diyorlar ama..

tam 21:00:00 da atmışım mesajı denk getirmeye çalışsam olmazdı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ®ed -- 13 Temmuz 2011; 21:08:37 >

2477 Mesaj
13 Temmuz 2011; 21:00:40 

quote:

Orijinalden alıntı: KorsaN01

KIVIRCIK SAÇ TARİFİ

MALZEMELER
3 adet ayıklanmış tavuk gögsü
2-3 adet orta boy havuç
2-3 adet yeşil biber
250 gr mantar
soya sosu
tuz
karabiber
2-3 diş sarımsak
zeytinyağı
3-4 kaşık nişasta

HAZIRLANIŞI
Tavukları şerit olarak uzun uzun doğrayın, nişastaya bulayın. (nişasta tavuğun suyunu salmasına engel oluyor) Yüksek ateşte içine bir miktar zeytinyağı koyduğunuz geniş bir tava içerisinde tavukları pişirin. Ayrı bir yerde şerit olarak doğranmış havuçları, biberleri ve ikiye bölünmüş mantarları kavurun. Tavuklarla karıştırıp üzerine soya sosu, sarımsak, yeterince tuz ve karabiber ekleyip bir kaç dakika daha tavada çevirin.

AFİYET OLSUN.ŞEF KORSAN SİZLERLEYDİ.

zuhaha
Askerlik de bitti 5 aydır salıyorum. Konuyu takip.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nipp10 -- 13 Temmuz 2011; 21:02:42 >

DH Japonya Hayranları
||DH Elektronik külübü||Opera fan kulübü||Amfi hastası, motor-bisiklet ustası||Az yakar, çok kaçar

458 Mesaj
13 Temmuz 2011; 21:05:13 

quote:

Orijinalden alıntı: mystic.River

Benim saçlarımda hafif dalgalı ve 5 aylık sanırım. Kabarıyor ve kötü görünüyor. Birde çok çabuk yağlanıyor. Ne yapmam gerekiyor? Hiç aramakas attırmadım.

aramakas attır ve saçını her gün yıka. haftada 1 kere kil maskesi yap.

quote:

Orijinalden alıntı: ®ed

ben de uzatmak istiyorum ama kabarıyor, çok kötü durduğu için gidip kestirmek zorunda kalıyorum.
Ayrıca banyodan çıkınca saçlarımı kurutmuyorum çok yıpranmış gibi görünüyor.saç kremi filan kullansam işe yarar mı.Gerçi saç kremi saçı döker filan diyorlar ama..

saç bakım kremi saçları dökmez. adı üstünde bakım kremi. saça yararı olan birşey.

Uzaklaştırılmış
13 Temmuz 2011; 21:14:40 

hocam benimde saçlarım baya uzadı yani baya dediysem rıdvan dilmenin önleri gibi her taraf uzunluk olarak biraz dalgalı gibi ama çok hafif. sert ve yağlı. uzun kalmasını istiyorm neler yapabilirim ? kulak üstleri falan rahatsızlık veriyo ama

Uzaklaştırılmış
13 Temmuz 2011; 21:18:10 

Yararlı konu ben de uzatıyorum ama dalgalı olduğu için düzleştirmediğimde kötü gözüküyor,dümdüz 'pırasa' gibi yaptığımda saçlarımı gözüme kadar geliyor önleri,kestirmeli miyim kısa yakışmıyor ama bu şekilde de mağara adamı gibi geziyorum

Uzaklaştırılmış
13 Temmuz 2011; 21:23:26 

ben saçı hızlı uzatmak için bir şey var mı diye bakmıştım ama normal saç ortalama ayda 1cm uzar demişsin benim saçım normalde 3ayda 10cm uzuyor ben bunu yeterli bulmuyordum.halime şükrettim hacı

Uzaklaştırılmış
13 Temmuz 2011; 21:26:44 

quote:

Orijinalden alıntı: Kingdom_of_Salvation

ben saçı hızlı uzatmak için bir şey var mı diye bakmıştım ama normal saç ortalama ayda 1cm uzar demişsin benim saçım normalde 3ayda 10cm uzuyor ben bunu yeterli bulmuyordum.halime şükrettim hacı

abartmışsın gibi geldi bana bnm ayda 2 cm falan uzuyor.Ama daha hızlı nasıl uzatabiliriz merakta etmiyo değilim.

1316 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Serkan Sarı
13 Temmuz 2011; 21:29:51 

Benim saçlar da dalgalı ve hemen yağlaniyor. Tepe bölgem de seyrek. Uzatsam abes olur mu acaba?

Anam dedin, Babam dedin,Atam dedin Bayrağa;
hem Al Bayrak oldun işte, hem Bayrakta al oğul!!!

Uzaklaştırılmış
13 Temmuz 2011; 21:32:36 

quote:

Orijinalden alıntı: kayaki

abartmışsın gibi geldi bana bnm ayda 2 cm falan uzuyor.Ama daha hızlı nasıl uzatabiliriz merakta etmiyo değilim.

cidden abartmıyorum.bi ara bioxcin+çam terebentin kullanmıştım epey işe yaramıştı tekrar başlamayı düşünüyorum

Uzaklaştırılmış
13 Temmuz 2011; 21:36:23 

bioxcin bende hiçbir işe yaramıyor.

393 Mesaj
13 Temmuz 2011; 21:38:15 

Müsait bi zamanda çekip yüklerim.

1023 Mesaj
13 Temmuz 2011; 21:39:49 

ben saçımı kabarık seviyorum

Uzaklaştırılmış
13 Temmuz 2011; 21:40:21 

takip

745 Mesaj
13 Temmuz 2011; 22:03:10 

quote:

saç bakım kremi saçları dökmez. adı üstünde bakım kremi. saça yararı olan birşey.

Pantene saç bakım kremi kullanmıştım dökülmeyen saçlarım dökülmüştü bilmiyorum markayla ilgili bir şeymi ama kullanmayı kestikten sonra düzeldi saç dökülmesi

1105 Mesaj
13 Temmuz 2011; 22:21:03 

kıvırcık yada saçları bukleli olanlara tek tavsiyem kırıldıkça uçlarını kestirin...uçlarındaki kırıkları aldırmanız tüm dertlerinizin çözümü olur ! 3.5 sene uzattım bende yaklaşık 40 cm kadardı ...staj yüzünden zorunlu olarak kestirdim ahh ahhh :s

crtl - w yap huzura er!!!

f4t1h89.wordpress.com (bilim kurgu film ve anime blogum) http://sorarlar.com/

1418 Mesaj
13 Temmuz 2011; 22:30:45 

0

Şu an bunun gibi saçım. Biraz daha uzatmayı düşünüyorum.

1325 Mesaj
13 Temmuz 2011; 22:41:00 

Saç bakım kremi gibi ürünleri kesinlikle saçların diplerinden uzak tutun saç köklerinin hava almasını önlemek o saçı öldürmekdir sürecekseniz saçınıza o zımbırtıları saç kökönün biraz üzerinden başlayıp uçlara doğru sürünmüz

Gerhauen

1690 Mesaj
13 Temmuz 2011; 23:00:50 

Şubat ayından bu zamana kestirmiyorum çok kabarık oluyor 5 yaşında dalga geçen çocuk bile oldu ama aldırmıyorum uzatmaya devam.

1-2 gün içinde gidip uzayan enselerimi aldıracağım o kadar.

Bir yangın ormanından püskürmüş genç fidanlardı
Güneşten ışık yontarlardı sert adamlardı
Hoyrattı gülüşleri aydınlığı çalkalardı
Gittiler akşam olmadan ortalık karardı

231 Mesaj
13 Temmuz 2011; 23:10:07 

okul nedeniyle mayısta biraz kısaltım.şuan uzuyo gören herkes beğeniyo.
saçımdan bahsediyim;kıvırcık ve kabarık

hiç bi şey yapmıyorum sabah kalktığım gibi takılıyorum hep.hem daha sağlıklı hem daha doğal

*Pink Floyd Hayran Kitlesi*

4004 Mesaj
13 Temmuz 2011; 23:13:50 

saçınız çok dağılmıyorsa her gün yıkayıp rezil etmeye gerek yok. ve her saça ara makas atılmaz. her saç uzatan kendini uzman kuaför sanıyor işe bak

2679 Mesaj
13 Temmuz 2011; 23:21:44 

quote:

Orijinalden alıntı: Persona Grata

0

Şu an bunun gibi saçım. Biraz daha uzatmayı düşünüyorum.

5ayda benimde boyle oldu birazdaha uzun gibi benim sac, kabarinca super gozukuyor, 2yil daha makas vurdurmicam devam boyle.