Şimdi Ara

SAÇ UZATMAK İSTEYENLER [ANA KONU] (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.758
Cevap
238
Favori
623.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: emre_mod

quote:

Orijinalden alıntı: DeSolo of Turco

Beyler saçlarım mahalle berberi yüzünden acayip şekilde kısaldı.Saçımı en kısa sürede uzatmak için hangi bakımları önerirsiniz?

saç kremi ve zaman tabi katlı kesin çerçeve kısım

Hangi saç kremini önerirsiniz?Birde 2.cümlenizi anlamadım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • saç kremi marka olarak hangi şampuanu kullanıyosan onun saç kremini alcan birde zamana bırakcan çok fazla takmıcan unutcaksın hemen uzar sürekli üstüne gidersen uzamaz birde katlı kestirmen gere saçlarını uzatmak için
  • quote:

Beyler saçlarım mahalle berberi yüzünden acayip şekilde kısaldı.Saçımı en kısa sürede uzatmak için hangi bakımları önerirsiniz?

saç kremi proteyin bakımları olabilir tabi saç tipine baglı ince telli ise çabuk uzar çabuk şekil alır saçın sık ise ara makas ile uzar
  • quote:

quote:

saç kremi proteyin bakımları olabilir tabi saç tipine baglı ince telli ise çabuk uzar çabuk şekil alır saçın sık ise ara makas ile uzar

dostum ne kadar uzunlukta senin saçlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: filinte

quote:

quote:

Benim mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bulunsun
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Benim mi?

alıntı yaptım ki sana soruyorum
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Benim mi?

alıntı yaptım ki sana soruyorum

Benim saclar su an an 2-2.5cm falan malesef

• Saçlarım çok yağlanıyor ve çok kepek oluyor bu ikisinin önüne bir türlü geçemedim ve bu olayın şehir değişikliğinden dolayı olduğunu düşünüyorum.
  • Benim boyum çok uzun değil daha gelişim çağındayım uzuyucam elbet.

Ama şöyle bi sorun var, kulaklarım kepçe, yani düz değil biraz yana yatık ve biraz büyük. ve kafam vücüduma göre biraz büüyk. Uzayınca heralde o sorun ortadan kalkaar şimdi

saçımı uzatmak istiyorum o zaman kulaklarım birazkamufule olucak ama kafam büyük gözükcek, kısa saç yaparsam biraz kulaklarım gözükücek ama kafam küçük gözükcek

sizce hanigis?
  • mesajım bulunsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: laair24426

sa beyler

17 yaşındayım saçımı bildim bileli 4 numaraya kestiririm.

şu an yine kestirme vaktim geldi ama uzatmak istiyorum..

yalnız bir sorun var bende simetri aptallığı var saçlarımın önünün düz olması lazım.

saçım uzun olunca da düzleştirmekte zorlanıyorum; her sabah banyo yapıyorum saçlarım kalın ve çabuk yağlandığı için.. sizce 4 numara devam edeyim mi yoksa bir şekle girer mi bu saçlar ?

SAÇ UZATMAK İSTEYENLER [ANA KONU]

bu saçın uzaması çok zor halı gibi saç bnm arkadaşında öle yanlış anlama yani de ama olmucak diye bişi yok hiç elleme 3 4 ay saçının önleri fln kaşına gelinceye kadar diyim ben sana öle olunca kople ara makas attır altları katlı kestir devam (ama ara makas önemli ayda bir git )
  • saç uzatmak isteyenler varsa 3numaraya vurdurup ondan sonra uzatmaları tavsiye ediyorum.

Saçlarım 30cm uzunluğunda ve kıvırcık. Birde kuaförünüzü iyi seçin. O kadar uzatmak için sabrediyorsunuz parayada kıyın güzel saçtan anlayan kuaföre gidin.
  • quote:

quote:

quote:

sa beyler

17 yaşındayım saçımı bildim bileli 4 numaraya kestiririm.

şu an yine kestirme vaktim geldi ama uzatmak istiyorum..

yalnız bir sorun var bende simetri aptallığı var saçlarımın önünün düz olması lazım.

saçım uzun olunca da düzleştirmekte zorlanıyorum; her sabah banyo yapıyorum saçlarım kalın ve çabuk yağlandığı için.. sizce 4 numara devam edeyim mi yoksa bir şekle girer mi bu saçlar ?

SAÇ UZATMAK İSTEYENLER [ANA KONU]

bu saçın uzaması çok zor halı gibi saç bnm arkadaşında öle yanlış anlama yani de ama olmucak diye bişi yok hiç elleme 3 4 ay saçının önleri fln kaşına gelinceye kadar diyim ben sana öle olunca kople ara makas attır altları katlı kestir devam (ama ara makas önemli ayda bir git )

ben hep aynı mahalle berberine gidiyorum o da 4 numaradan başka bir şey bilmiyor :D

sağlam bir berber bulsam çarşıda

ara makas at desem güzel bir şey çıkar mı ?

ya da kulak üstünü makasla kesip bir de önlerini kısaltmasını mı söylesem ? (aklımda bunu yapmak vardı ama okulların kapanmasını bekleyebilirim.

bnce kuaför tarzı berberlere gid modern böle şehir içi nerde oturuyorsun bilmiyorum ama şimdilik kestirme bişi yapma böle 4 ay sonra gidersin şuanlık yapcak bişi yok
  • Uzun saça kız gelirmi?

• O değilde beyler düzgün fön çekmenin bir videosu falan varsa daha makbule geçer zaten saçlarım istediğim uzunlukta.
  • benim saçlar hemen yağlanıyor. bugün yıkasam mesala yarını çıkarır ertesi gün yağlı olur. çok uzunda değil fotoğraf atarım bir ara. ne yapmayalıyım?
  • 8 Aydır saçımı kesmedim saç haliyle bayağı uzadı kimi zaman beğeniyorsunuz kimi zaman beğenmiyorsunuz fazla bakım yapmıyorsanız bile saçınız yağlıysa her gün kesinlikle yıkamak zorunda kalıyorsunuz. Bunları dikkate alarak saç uzatın
  • çok süper konu olmuş. Her foruma lazım böle konular. Takipteyiz.

• 6 ay önce 5 numara olarak kısalttırmıştım o zamandan bu yana makas değmedi saçıma.Biraz dökülme sorunu var bunun için hangi şampuan önerirsiniz?
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.