Şimdi Ara

SAÇ UZATMAK İSTEYENLER [ANA KONU] (154. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.758
Cevap
238
Favori
623.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ne gibi tavsiye hocam? Daha cok kisa.

Biraz takil, uzasin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eylul 2013 3 4 numaraydi hic kuafore gitmedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • igetsky kullanıcısına yanıt
    Bu sene haziranda 4 sene olucak ama görüşme için kestiricem birqz zaten bAya kırıldı uçları

• quote:

Orijinalden alıntı: jasonn123

Bu sene haziranda 4 sene olucak ama görüşme için kestiricem birqz zaten bAya kırıldı uçları

İmza güzelmiş içimdekileri yazmışsın adeta.
  • Benim saç enseden kivriliyor dustan sonra cok kabariyor parmaklarim arasinda takiliyor bazen kestirsem mi diye düşünüyorum ama berberler yaramaz

• 27 ay oldu, henuz istedigim uzunlukta degil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sherlock Holmes

saçım baya uzundu johnny depp gibi yapmak için berbere gittim, adama şu 2 fotoğrafı gösterdim

SAÇ UZATMAK İSTEYENLER [ANA KONU]

şuan böyleyim

aynı resimle bende yapmayı düşünüyordum bu paylaşımını gördüm vazgeçtim.
  • Saclarimi nasıl en kolay duzlestiririm arkadaslar tel tel kalkıyor yanları

• quote:

Orijinalden alıntı: WESTEN

ince telli saçın kabarma sorununu nasıl halledebiliriz ? ince derken iyice saman gibi resmen
    böyle durmasını istiyorum

benim saçın durumu iste aynen bu resimdeki gibi

Aynı ben

• saçımı sürekli yıkamaktan hasta oldum be sabahları elektrik çarpmış gibi oluyor saçlarım ona ne yapcaz beyler uzatma güzel gidiyorda ufak tefek sorunlarım da var

wax ile arkaya yatırınca böyle duruyor sizce nasıl iş var mı saçta

papa abi bu saç güzel bir şekil aldığında sana göstermek istiyorum ondan sürekli çağrıyorum seni

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bremen Bv-244 -- 3 Mayıs 2016; 9:01:03 >
  • Thesis Statement kullanıcısına yanıt
    Ense kıvrılması ve hızlı uzaması için 😅😅 Ayrıca bir kaç yerde okudum bayan şampuanlarını kullanın diyor uzatanlar için siz ne düşünüyorsunuz?

• Başladım uzatmaya finaller bitsin bi manyak olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: Bloody Hell

saçımı sürekli yıkamaktan hasta oldum be sabahları elektrik çarpmış gibi oluyor saçlarım ona ne yapcaz beyler uzatma güzel gidiyorda ufak tefek sorunlarım da var

papa abi bu saç güzel bir şekil aldığında sana göstermek istiyorum ondan sürekli çağrıyorum seni

Tamamdır dostum takipteyim ben Daha çok kısalar. Sürekli yıkıyorsan her gün şampuan kullanmamanı tavsiye ederim öncelikle. Bir gün sadece suyla bir gün şampuanlı yıka mesela. Ve de kurutma makinesi kullanmadan havluyla nazikçe kurula. Bunları yapmazsa saç yıpranır ve cansızlaşır, incelir. Bu da daha fazla elektriklenmeye yol açar.

• Bende yaklaşık 28 aylık dalgalı saçımı geçen hafta 3 e vurdum ilk hafta kafa üşümesi ve pişmanlık sonucunda .tekrardan uzatma kararı verdim.
    kabarma evresi kışa denk geleceği için bu sefer o evre kolay geçer umarım.
    Şampuan olarak aktardan dfn garlı defne ve ısırgan şampuanı ayrıca gülbentin beyaz kutuda saç bakım kremi kullandım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Y_K_58

Bende yaklaşık 28 aylık dalgalı saçımı geçen hafta 3 e vurdum ilk hafta kafa üşümesi ve pişmanlık sonucunda .tekrardan uzatma kararı verdim.
    kabarma evresi kışa denk geleceği için bu sefer o evre kolay geçer umarım.
    Şampuan olarak aktardan dfn garlı defne ve ısırgan şampuanı ayrıca gülbentin beyaz kutuda saç bakım kremi kullandım.

Ben ruyamda gordum gecen gun,saclarimi kestirip pisman oluyordum. Uyaninca saclarima dokundum, hala orda olduklarini, ruyaoldugunu fark ettigimde cok mutlu oldum.

Keske kestirmeseydiniz hocam.

• Sorulari bende alabilirim yaklasik 1 sene olacak uzatiyorum.bakimina onem veriyorum

• Thesis Statement Valla aynı rüyayı bende gördüm :) çok fena bi duygu o yaa birinde de arkadan at kuyruğu gibi toplamıştım ucu sallanıyordu arkadaşta süpürgenin tellerinden bir tutam kesmiş beni kandırıyor hadi ucunu ben kestim kalanıda berber kessin diye. valla o an makası alıp saplayasım geldi :)
    ama şuan tam istediğim gibi olcak uzayınca her taraf eşit olmayınca çok iyi durmuyor.

saç uzatan arkadaşlara tavsiyem kesinlikle uzatma kararı aldıysanız berberi unutun ensedeki tüyleri alim derken saça dalıyor faulleri inceltim derken kulak üstünü alıyor kulak üstünü kısaltırınca arkadan toplarken yanlardan fırtlıyor kesilen saçlar. :) .

kesinlikle wax türü şekillendirici sürmeyin aşırı dökülme yapıyor.
    sıcak su ve sert ve sıkı saç toplamada saçta dipten dökülme yapıyor.
    ben sabah kalkınca el yüz yıkarken elimin ıslaklığını saça sürüp düz tarakla tarar öyle çıkardım evden. eğer 4-5 saat toplamışssam açınca rahat edemezdin hafif bi su sürüp tarar öyly yatardım ama kesinlikle uzun saçın günde en az 1 kere yumuşak bi şekilde taranması lazım yoksa tararken hem can acıtıyor hemde çok hoş durmuyor.

kabarma evresi devamındaki 3-4 ay siyah zikzaklı bi taç takmıştım ama gözlükte takınca baş ağrısı yaptı,onun yerine bir milyoncularda bayanların taktığı düz renk saç bandı aldım biraz evde taktım alıştıktan sonra işe gidip gelirken de takmaya başladım, ama dışarıda uzun ve salık saçla gezmek çok farklı bi his :) denemeyen bilmez :)

sorusu olan arkadaşlar pm atabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Papa Het

quote:

Orijinalden alıntı: Bloody Hell

saçımı sürekli yıkamaktan hasta oldum be sabahları elektrik çarpmış gibi oluyor saçlarım ona ne yapcaz beyler uzatma güzel gidiyorda ufak tefek sorunlarım da var

Tamamdır dostum takipteyim ben Daha çok kısalar. Sürekli yıkıyorsan her gün şampuan kullanmamanı tavsiye ederim öncelikle. Bir gün sadece suyla bir gün şampuanlı yıka mesela. Ve de kurutma makinesi kullanmadan havluyla nazikçe kurula. Bunları yapmazsa saç yıpranır ve cansızlaşır, incelir. Bu da daha fazla elektriklenmeye yol açar.

abi öyle yapıyorum zaten 2-3 günde 1 şampuan kullanıyorum şampuansız yıkadığım zaman sanki saç daha zor kuruyor ya da bana öyle geliyor bilmiyorum.Sürekli havlu eskitiyorum annem çıldırıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Banzai!

quote:

quote:

quote:

bugün tam 2 yıl oluyor tam 2 yıl önce bugün komple 5 vurmuştum. o gün bu gündür uzuyor

5 gün önce tam 3. yıla girdik. 5 gün önce alıntılayacaktım ama aklımda 5 mayıs diye kalmış
    son gaz uzatmaya devam ediyoruz. 1 mayıs 2010 dan beri uzatıyorum. bir sonraki sene yine alıntılarım...

alıntıladığım mesajın bulunduğu sayfa:

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=60375732

4. yıla girmiş bulunuyoruz vatana millete hayırlı uğurlu olsun. eğer ölmezsem 5. hatta 6-7. yıllarda da yazarım. zaman çok hızlı akıp gidiyor. 4 sene nasıl geçti anlayamadım.

alıntıladığım mesaj:
    http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=74811569

merhaba, bugün tam 5 yıl oldu. onu şey etmeye geldim. kestirmeye de hiç niyetim yok.
    6. yıl da yine burdayım seneye görüşürüzovv yeee

alıntı:http://forum.donanimhaber.com/m_50711404/mpage_24/f_//tm.htm#91475288

selam. bugün tam 6 yıl oldu.
    1-2 ay içinde kestircem galiba.

alıntı:http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=105462021
  • Bende uzun süredir saçımı uzatıyorum gayet iyi gidiyor sadece okulda laf atıyor müdürler falan arada onlarıda pek takmıyorum, ama saçlar uzadıkça şekil vermeside zorlaşıyor açıkçası son dönemde Jon Snow gibi saçlarım oldu fena değil ama istediğim saç şekli tam olarak : Aragorn abimizin saç şekli şimdi bir kaç sorum olacak

Benim saçım arkaya doğru uzuyor bu tarz bir saçı nasıl elde edebilirim taç vs. takmam gerekli mi? Daha önce saçına bu tarz şekil vermiş arkadaşlar yardımcı olursa çok makbule geçer

Edit : Bir de beyler saçı böyle yaş gibi nasıl gösteririz özel bir saç ürünü falan mı kullanmamız gerekiyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SirusBro -- 7 Mayıs 2016; 14:04:07 >
  • 
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.