Şimdi Ara

SAÇ UZATMAK İSTEYENLER [ANA KONU] (148. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.758
Cevap
238
Favori
623.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yazın 3 e vurdurdum ondan sonra aralık gibi bi uçları almak için gittim baya kesti ondan sonra gitme hevesim kalmadı. Şimdi saç uçları kalkık kalkık oluyor (ense ve favori) napayım?
  • 2015 Eylül den beri uzatıyorum sadece gecen ay yanlardan birazdan arkadan kestirdim, su an mezura ile olctugumde 10 cm gibi üstler uzun, saclar da kahve/ Kumral rengi olunca iyi oluyor.Eger kara kafaysaniz ve sacınız kivirciksa Orta Doğulu bir at hırsızına dönmeniz kaçınılmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mart Kedisi

Yazın 3 e vurdurdum ondan sonra aralık gibi bi uçları almak için gittim baya kesti ondan sonra gitme hevesim kalmadı. Şimdi saç uçları kalkık kalkık oluyor (ense ve favori) napayım?

üstteki saçlar uzatınca düzeliyor o benim saçlarım boynuz gibi oluyordu gayet ciddiyim yukarı bakıyordu uzadıkça yukarıdan gelen saçlar bunu engelledi

• quote:

Orijinalden alıntı: Nükerbüker

quote:

Yazın 3 e vurdurdum ondan sonra aralık gibi bi uçları almak için gittim baya kesti ondan sonra gitme hevesim kalmadı. Şimdi saç uçları kalkık kalkık oluyor (ense ve favori) napayım?

üstteki saçlar uzatınca düzeliyor o benim saçlarım boynuz gibi oluyordu gayet ciddiyim yukarı bakıyordu uzadıkça yukarıdan gelen saçlar bunu engelledi

Hocam favori neyse de ense baya kalkıyor ya kesesim geldi enseyi :d
  • quote:

quote:

quote:

Hocam biliyorum enseyi boynuz gibi yukarı kıvrılıyor uçtan değil kökten doğruluyor birde ama yapacak bir şey yok birde ense kesimini berberde falan yaptırmayın berber keserse ensenin altına şekil veremez orası kabarır enseniz yamuk yumukmuş gibi durur aslında normal olan kafa yapınız bozukmuş gibi durur yani uzadıktan sonra iyi bir kuaföre gidin enseyi düzeltir o kabarmaz ve kıvrılmaz

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam biliyorum enseyi boynuz gibi yukarı kıvrılıyor uçtan değil kökten doğruluyor birde ama yapacak bir şey yok birde ense kesimini berberde falan yaptırmayın berber keserse ensenin altına şekil veremez orası kabarır enseniz yamuk yumukmuş gibi durur aslında normal olan kafa yapınız bozukmuş gibi durur yani uzadıktan sonra iyi bir kuaföre gidin enseyi düzeltir o kabarmaz ve kıvrılmaz

Zaten en son berbere gittiğımde saçımın içine mıçmıştı o yüzden uzatma kararı aldım yaza kadar ellemicem yazın napıcam bakalım şimdiden sorayım dedim ben :D
  • gençler bende 2-3 senedir saç uzatıyorum bir kere ara makas attırdım birdaha kısalttım hep omuzlarda tuttum.şu an tüm saçlar aynı boyda ve öndeki saçlar moralimi bozuyor. seyreldimi desem kabarmıyormu artık desem yanlarda açıldı veya hep açıktı çok gözüme batıyormu bilemedim.büyük ihtimal hepinz saç döküyordur fakat yanlar seyreldi benim ordaki saçlar çok cılızlaştı. böyle sorun yaşayan varmı çözüm bulabilen falan. olmadı ön saçları kulak seviyesine getirip tekrar uzatıcam.
  • Bende de biraz dokulme vardi.elimi attigimda geliyordu hep. Bi krem kullandim su an cok azaldi. Eve gidince adini yazarim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gencler ygs girecem saclar uzun onume gelmemesi icin ne onerirsiniz malum toka falan yasak galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: MagnAficaL

gencler ygs girecem saclar uzun onume gelmemesi icin ne onerirsiniz malum toka falan yasak galiba

Kulak arkası yapıp sprey veya köpük türevi bir şekillendirici kullanabilirsin.
  • Saçlarımın açık ve toplanmış halı
    Bu mesaja eklenen görseller:

SAÇ UZATMAK İSTEYENLER [ANA KONU]SAÇ UZATMAK İSTEYENLER [ANA KONU]SAÇ UZATMAK İSTEYENLER [ANA KONU]SAÇ UZATMAK İSTEYENLER [ANA KONU]

• Beyler saçımı en son 6 ay önce üç numara kestirmiştim. Bu aralar çok canımı sıkmaya başladı. Baya tipsiz bir şey oldum
    Kabarıyor ve bu baya kötü bir görüntüye sebebiyet veriyor. Tabi bir de koca kafa gibi oluyoruz.

Cidden gidip üç numara kestiresim geldi ama 6 aylık emeğe acıyorum. Ne kadar sürer sizce daha ? 2 ay kadar daha sabredebilirim herhalde

• quote:

Orijinalden alıntı: Ayhan.

Beyler saçımı en son 6 ay önce üç numara kestirmiştim. Bu aralar çok canımı sıkmaya başladı. Baya tipsiz bir şey oldum
    Kabarıyor ve bu baya kötü bir görüntüye sebebiyet veriyor. Tabi bir de koca kafa gibi oluyoruz.

Cidden gidip üç numara kestiresim geldi ama 6 aylık emeğe acıyorum. Ne kadar sürer sizce daha ? 2 ay kadar daha sabredebilirim herhalde

Ortalama bir sene oldu hala yanlar kabarıyor. Kulak arkası yapıyorum, öndeki teller orada kalıyor diğerleri tekrar kabarıyor. Şekillendirici kullanıyorum yine kabarıyor. Ama devam Daha çok saç yapın ve yıkama sıklığıyla alakalı.
  • Beyler bu kardeşinize de yardımcı olabilirseniz sevinirim.Ben uzun zamandır saçımı uzatmıyordum ama son 3-4 aydır saçımı uzatmak istiyordum ve uzatmaya başladım.Şuan saçımın uzunluğu elimizi derinden saçıma attığımda parmaktan geriye 4-5 cm daha kalıyor orta seviyede gibi diyebilirim :) Benim asıl amacım saçı direk geriye atmak istemem örnek verecek olursam Engin Altan Düzyatan abimiz gibi onu özendiğim için değil tabi ama hoşuma gidiyor heves tabi :) Direk geriye atmak istiyorum saçımı ve saçım düz yapıya sahip ve çogunlukla ince telli ve yumuşak diyebilirim biraz şakak kemiği çıkık ama belirgin değil tabi ama yinede hoş oluyor suyla yatırdığım zaman hoşuma gidiyor kullandığım şampuan şuan hairmix gayet güzel bir süre sonra da ersağ şampuana geçicem o ise daha doğal kimyasal içermiyor.Şuan yapabildiklerim güzel şampuanım var 15 günde bir saçıma sadece badem yağı sürüyorum.Ayrıca fön kullanmıyorum kullanmasını da bilmiyorum açıkcası ve hiç bir şey sürmüyorum saça şuan sadece hafif yana doğru atıyorum iyicene uzamasını bekliyorum.Biraz uzun oldu kusura bakmayın ama tam anlamıyla istediğimin olması için ne yapmam gerekiyor.Tecrübeli kişiler yardımcı olursa sevinirim.
  • William Axl Rose kullanıcısına yanıt
    Hoppala hocam
    Daha 6 aylıkken kafayı yedirtecek bu saç bana. Fakat yanlad benim hızlı uzuyor sanırım. Bakalım yaza kadar dayanmaya çalışıcam . Olmadı yazın üç numara yaparız

• quote:

Orijinalden alıntı: Ayhan.

Beyler saçımı en son 6 ay önce üç numara kestirmiştim. Bu aralar çok canımı sıkmaya başladı. Baya tipsiz bir şey oldum

6 aylık saçlarımı geçen hafta kestirdim
    ilk iki gün biraz moralsizdim ama şu bir gerçekti kısa saç o uzama döneminde ki saçtan 1000 kat daha iyiydi özgüvenim yine tavan yaptı tabi içimde hala uzun saç sevdası var belki seneye uzatırım belki de artık hiç denemem bile.

• saçıma zeytinyağ sürüyorum haftada 1 (annemin dediğine göre hakikiymiş ) 45 dk poşetle tutuyorum sonra şampuanla yıkıyorum yumuşacık oluyor saçım süren var mı başka
  • 18 ay özene bezene uzattığım saçları kesim bulunuyorum tamamen kuaför kurbanı oldum saçı uzun arkadaşlara tavsiyedir kuaförünüzü iyi seçin. saç uzatmanın 11. ayında kırıkları almak için gittiğim herif kulak altlarını boşaltınca kesmek için 7 ay bekledim ama nafile kulak altları yalnız iken uzamıyorlar. neyse 17 ay sonra uzamış olur saçlar .
    vesselam.
  • Lastik toka yasak değildi iki sene önce girdiğimde saçlarımı bağlayp girmiştim.

• Sniypir S kullanıcısına yanıt
    bağlamak rahat bi 15 ay alır tabi bu süre saç usturaya vurulmuş halinin üsütnden 15 ay geçmesi
  • 
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.