Şimdi Ara

SAÇ UZATMAK İSTEYENLER [ANA KONU] (118. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.757
Cevap
238
Favori
623.780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam yukarıda attığım sawyer modelinin aynısı şu anda arka taraflar omuzumu geçti yan ve önler de sawyer gibi. saç rengim şu an böyle. 2 ay önce simsiyahtı
  • quote:

Orijinalden alıntı: alitunahan18

quote:

Orijinalden alıntı: Circassian81

quote:

quote:

Saclarim omuzlarima geldi artik ama bi türlü istediğim gibi olmadi sürekli toplu kullanmaktanda biktim acaba biraz kisaltip böyle gecen sene ki gibi mi yapsam? diye düşünüyorum
    SAÇ UZATMAK İSTEYENLER [ANA KONU]

hocam bende sizin gibi düşünmüştüm. yaptım hiç güzel olmadı. şu an yeniden uzuyorlar. uzadıkça daha güzeller

İkna ettim valla kendimi zorda olsauzatmaya devam suan böyleler
    SAÇ UZATMAK İSTEYENLER [ANA KONU]

benden bi 5 ay fazla sizinkilerde hocam. bunları kestirmeyi düşünmeyin fakat düşünürseniz rengini açtırın bakır tonlarında açık kahverengi veya. umuyorum çok güzel yakışır. ben bu rengi oksijenli suyla elde ettim çok güzel oldu denemelisiniz boya veya oksijenli suyla

Saçın renginden yana sıkıntım yok ama kabarmasi ve sekil almamasi deli ediyor yikandiktan sonra islak hali gibi kalsa omur boyu uzun sacli gezerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vladimir Lenin

Benim saçlarım omzuma ulaşmış durumda. önlerde suratımı tamamen kapatıyor ama şu lanet önleri ne yaptıysam geriye atamıyorum hep yana yatıyor. mecburen taçla geziyorum yardım edin nasıl yatırabilirim saçlarım düz

benim saclarda dalgali ama arkaya atilmiyor 10 dakika sonra ortadan sak diye ikiye ayriliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: tarafsizyorumcunuz

Ben de uzatıyorum yaklasık 5 aydır.ama cok dokulmeye basladılar tavsiyeniz var mı

saçına yağ sür diplerine iyice yedir 1 saat bekle hocam. bunu haftada 3 kere yap saç beslenir kurumaz, kırılmaz dökülmez.

fön makinesi düzleştirici vs. kullanma saçı döker

saçı kimyasal olarak değiştirecek ürünler kullanma (örneğin ben oksijenli su kullandım güneşte bekledim saçların rengi açıldı ama kurudu, kırıldı , döküldü)
  • tarafsizyorumcunuz kullanıcısına yanıt
    ben 6 ay önce sarımsak yağı ile zeytinyağı kullanmıştım. şu an sadece zeytinyağı kullanıyorum. saçlar kurumuyor en azından
  • quote:

quote:

Benim saçlarım omzuma ulaşmış durumda. önlerde suratımı tamamen kapatıyor ama şu lanet önleri ne yaptıysam geriye atamıyorum hep yana yatıyor. mecburen taçla geziyorum yardım edin nasıl yatırabilirim saçlarım düz

benim saclarda dalgali ama arkaya atilmiyor 10 dakika sonra ortadan sak diye ikiye ayriliyor

Bi çözüm bulmamız lazım

@alitunahan18

hocam denedim de hiç yakışmadı esmer adamım ben azıcık ta tombiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: tarafsizyorumcunuz

Ben de uzatıyorum yaklasık 5 aydır.ama cok dokulmeye basladılar tavsiyeniz var mı

Saçlar hep dökülür. Bu bir döngüdür. Dökülürler, yerine yenileri çıkar. Sadece uzadıkça bizim gözümüze batar bu dökülenler. Sarımsak, saç çıkartmaya yarar. Kullanmanızı tavsiye etmem. Sonra gelip saçlarım çok gür kabarıyor, ara makas attırayım mı diyor millet.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fayda ediyo mu yag isi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CAVQ -- 4 Ağustos 2015; 20:23:44 >
  • quote:

quote:

quote:

Bi çözüm bulmamız lazım

@alitunahan18

hocam bende esmer siyah saçlıyım(dım) rengini açınca çok yakıştı bende hep ikiye ayırmaya başladım. eskiden genelde köpük yardımıyla arkaya atar uğur pektaş modeli yapardım
  • Sarimsak kullananlar cidden verimli sonuc aliyo mu?

• CAVQ kullanıcısına yanıt
    saçların kuruysa veya kuruyorsa yap ben az önce yaptım mesela
  • quote:

Gunluk hayattada cok benzeten oluyor benimde saçlarım sizinki gibi dalgali orda saclarim 15 idi uzayinca rahatlıkla verebilirsin o sekili

Bakimi nasil zor oluyomu hocam ayrica o sekli nasil veriyosun saci yikadiktan sonra bide ust ve yanlar mi 15 cm idi yoksa yanlar daha mi kisaydi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: YSN_94

quote:

Gunluk hayattada cok benzeten oluyor benimde saçlarım sizinki gibi dalgali orda saclarim 15 idi uzayinca rahatlıkla verebilirsin o sekili

Bakimi nasil zor oluyomu hocam ayrica o sekli nasil veriyosun saci yikadiktan sonra bide ust ve yanlar mi 15 cm idi yoksa yanlar daha mi kisaydi ?

ustler 15 di sanirim yanlar 12 falan olmasi lazim banyo yaptiktan sonra argan yagiyla veriyordum sekili

• quote:

quote:

quote:

ustler 15 di sanirim yanlar 12 falan olmasi lazim banyo yaptiktan sonra argan yagiyla veriyordum sekili

Hocam biraz fazla soru soruyorum ama k.bakmayin ilk defa sac uzaticam.Bu uzunluga gelince bayan kuaforune mi gitmek lazim saci bu sekilde kestirmk icin ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam biraz fazla soru soruyorum ama k.bakmayin ilk defa sac uzaticam.Bu uzunluga gelince bayan kuaforune mi gitmek lazim saci bu sekilde kestirmk icin ?

berbere her ay gitme hocam. 6 ay yeterli bi zaman. gittiğinde de şehrinin merkezinde mahalleberberi olmayan modern bir yere git derim. ayrıca tanıdığın bayan kuaför varsa git söyle o yapsın öyle daha iyi olur
  • quote:

quote:

quote:

quote:

önemli degil hocam ben kesim falan yaptirmamistim kendiliğinden öyle olmuştu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Circassian81 -- 4 Ağustos 2015; 22:51:50 >
  • 1 yıldır saçımı kestirmedim uzatıyorum çünkü.Önler ağzıma kadar uzadı.Saç çok zor şekil alıyor.Uzun olduğu için kurutması da zor.Arka taraftan saç ensenin sağından ve solundan uzadı.Burası biraz sinir bozuyor.
    Saçı çabuk uzatan bir formül var mı?Bitkisel karışım gibi mesela
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Bi çözüm bulmamız lazım

@alitunahan18

hocam bende esmer siyah saçlıyım(dım) rengini açınca çok yakıştı bende hep ikiye ayırmaya başladım. eskiden genelde köpük yardımıyla arkaya atar uğur pektaş modeli yapardım

Hocam ne biliyim yakışmıcak gibi geliyo açınca bana ama deneyebilirim belki. Açınca eski haline nasıl döndürebiliriz? ve nasıl açtınız?
  • Vladimir Lenin kullanıcısına yanıt
    4 defa papatya suyu kullandım. bende saçı açma etkisi %20 oldu toplam. yani ışık vurduğunda koyu kahverengi, koyu bakır saç elde ettim

ardından oksijenli su kullandım 2 defa. etkisi %20+%40 oldu. yani papatyanın üstüne baya bi açıldı. şu an bakır ve kahrengi tonlarımda saçlarım var. arada böyle bi saç topluluğu sarı olmuş oda güzel durdu diğerlerinin arasında
  • quote:

4 defa papatya suyu kullandım. bende saçı açma etkisi %20 oldu toplam. yani ışık vurduğunda koyu kahverengi, koyu bakır saç elde ettim

ardından oksijenli su kullandım 2 defa. etkisi %20+%40 oldu. yani papatyanın üstüne baya bi açıldı. şu an bakır ve kahrengi tonlarımda saçlarım var. arada böyle bi saç topluluğu sarı olmuş oda güzel durdu diğerlerinin arasında

Dostum ben de papatya suyu kullanmayı düşünüyordum. Sonra vazgeçtim. Direk gidicem istediğim renge boyatıcam seneye. James Hetfield kızılı yada koyu sarı düşünüyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.