Şimdi Ara

SAÇ UZATMAK İSTEYENLER [ANA KONU] (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.758
Cevap
238
Favori
623.641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yahu saclar agzıma giriyo ama hala bi naneye benzemedi.arkaların az daha uzamasını bekliyorum sonra bayan kuaförüne gidicem

sonrada bi naneye benzemesse zor bi ihtimal belki kestiririm

aynı bu karnınki gibi benim saclar helede banyodan cıktıktan sonra tarayınca tam oluyo ama baya kısası tabi

gençler nasılım

SAÇ UZATMAK İSTEYENLER [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jasonn123 -- 3 Ocak 2012; 21:54:20 >
  • okul bitsin 3e vuracam ben
    esmerkene daha güzel oluyo diyolaaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Persona Grata

Şu an bunun gibi saçım. Biraz daha uzatmayı düşünüyorum.

ben de saçımı bunun gibi uzatmak istiyorum ama saçım dik olduğu için 4,5cm olunca acayip kötü görünüyor ve kestiriyorum nasıl böyle düz saçlara nasıl sahip olabilirimönerilen ucuz ve denizlide rahatca bulunabilecek öneri var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayboss

quote:

Orijinalden alıntı: Manyetizma

quote:

Orijinalden alıntı: ColDasHeLL

quote:

Orijinalden alıntı: Manyetizma

quote:

Şu an bunun gibi saçım. Biraz daha uzatmayı düşünüyorum.

5ayda benimde boyle oldu birazdaha uzun gibi benim sac, kabarinca super gozukuyor, 2yil daha makas vurdurmicam devam boyle.

böyle sac nasıl yapılır ki bu kıvama getirlir ?

Saclar yagli iken sampuansiz yika boyle olur

sadece suylami ? bide baska yontem varmi?

Sadece su yetiyordu bana, ben yaklasik bi 3aydir uzatmiyorum, 5e vurdurdum ben bile bu kadar kisa sacin bana yakistini farketmedim, lisedeyken orta uzunlukta oldugundan hic kisa gormemistim, kisa sacin bakimida kolay, yakistimida uzun saca bin basiyor ama uzatma hevesim hala var
  • mesajım bulunsun burada
  • erkekler saçlari kestir bune kiz gibi der kizlar bayilir bunuda göze almaniz gerekli arkadaşlar

ben 1 yil boyunca uzattim ne ara makasa ne başka bişe aşagiya doğru kiviircik topladiğimdada harika duruyodu.
    bide yüz şeklinize göre uzatin derim. bazisina orta bazisina uzun yakişir.
  • Arkadaşlar Yardım Edin Saçın Hızlı Uzamasını Nasıl Sağlarım En Etkili Yöntem ?
  • Bende uzatıyorum 90'lı yıllarda yaygın olan bir model var kafamda. bradd pitt in seven years in tibet ve backham ın 97/98 yıllarında kullandığı bir model. Üstleri uzun arka kat kat kısalan bir model
  • Tam 1 yıllık saçlarım. Hatta 1 yıl 1 hafta oldu En son 24 aralık 2010'da kestirmiştim. Hiç berbere falan gidip düzelttirmedim, ara makas attırmadım, herhangi bir krem falan kullanmadım o yüzden biraz dağınık olabilir Webcamle çektim o yüzden resimler dandik

• quote:

Orijinalden alıntı: Metalwrath

Tam 1 yıllık saçlarım. Hatta 1 yıl 1 hafta oldu En son 24 aralık 2010'da kestirmiştim. Hiç berbere falan gidip düzelttirmedim, ara makas attırmadım, herhangi bir krem falan kullanmadım o yüzden biraz dağınık olabilir Webcamle çektim o yüzden resimler dandik

Gitar Ibanez mi.
  • quote:

quote:

Tam 1 yıllık saçlarım. Hatta 1 yıl 1 hafta oldu En son 24 aralık 2010'da kestirmiştim. Hiç berbere falan gidip düzelttirmedim, ara makas attırmadım, herhangi bir krem falan kullanmadım o yüzden biraz dağınık olabilir Webcamle çektim o yüzden resimler dandik

Gitar Ibanez mi.

Evet Yakında değiştiriyorum ama
  • quote:

quote:

quote:

Gitar Ibanez mi.

Ne geliyor yerine? Ben de bir Fender Stratocaster alma hevesi içindeyim de bu aralar da.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Gitar Ibanez mi.

Ne geliyor yerine? Ben de bir Fender Stratocaster alma hevesi içindeyim de bu aralar da.

Daha belli değil ama %90 Jackson alırım.

Tabi bence gitar çalan herkesin bir fenderi olmalı. İleride fender de alacağım inşallah Daha çook var tabi.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Gitar Ibanez mi.

Daha belli değil ama %90 Jackson alırım.

Tabi bence gitar çalan herkesin bir fenderi olmalı. İleride fender de alacağım inşallah Daha çook var tabi.

Hayırlısı hocam.
  • anaaaa yemin ediyorum benim saçların aynısı laa 4-5 ay sonra aynı böyle olcak benmkilerde vay bee güzelmş :D
  • mesajım bulunsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

Bende uzatıyorum 90'lı yıllarda yaygın olan bir model var kafamda. bradd pitt in seven years in tibet ve backham ın 97/98 yıllarında kullandığı bir model. Üstleri uzun arka kat kat kısalan bir model

Hocam ben de beğeniyorum bu modeli.

Ben de aşağıdaki gibi yapmak istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zenci Forvet -- 4 Ocak 2012; 17:27:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zenci Forvet

quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

Bende uzatıyorum 90'lı yıllarda yaygın olan bir model var kafamda. bradd pitt in seven years in tibet ve backham ın 97/98 yıllarında kullandığı bir model. Üstleri uzun arka kat kat kısalan bir model

Hocam ben de beğeniyorum bu modeli.

Ben de böyle yapmak istiyorum.

bak bu vericeğim fotoda daha iyi anlaşılıyor enseye doğru kat kat kısalması lazım. Yalnız mahalle berberlerinin kesebilceği ve verebilceği şekilde değil bu iyi bir yere gitmek lazım. Adem terzi diye bir kuaför var şansımı orda deniyeceğim yalnız biraz daha uzaması lazım

• Arkadaslar benim saçlar biraz uzadı, kulaklarımı kapatıyor, fakat çok kabarıyor, Yıkayıp hafif kurluyorum çok hafif nemli kalıyor, o zaman harika görünüyor fakat tamamen kuruduğunda aşırı kabarıyor. Bir tavsiyeniz var mı? Bilmediğimden soruyorum acaba saç spreyi alıp yıkadıktan sonra hafif kurlayıp söylediğim hale geldiğinde spreylesem öyle kalır mı? Ya da farklı bir öneriniz var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RealKiss

Arkadaslar benim saçlar biraz uzadı, kulaklarımı kapatıyor, fakat çok kabarıyor, Yıkayıp hafif kurluyorum çok hafif nemli kalıyor, o zaman harika görünüyor fakat tamamen kuruduğunda aşırı kabarıyor. Bir tavsiyeniz var mı? Bilmediğimden soruyorum acaba saç spreyi alıp yıkadıktan sonra hafif kurlayıp söylediğim hale geldiğinde spreylesem öyle kalır mı? Ya da farklı bir öneriniz var mı?

Schwarzkopf'un sıvı saç kremleri var saçına sıkıyorsun. Denersen belki olumlu sonuç alabilirsin.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.