Şimdi Ara

SAÇ UZATMAK İSTEYENLER [ANA KONU] (85. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.757
Cevap
238
Favori
623.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: söny

Bunun üstüne bi 7 ay daha uzamıştır 7-8aylık bir resim güncel olarak şaclarımı gösteren şu an pek resim bulamadım
    Geçmişte 3yıl kadar uzattım sonra 2.5 3sene önce kestirdim eski kız arkadaşımın ısrarları ile tekrartan uzatmaya başladım.
    29a kadar kestirmeyi pek düşünmüyorum.
    Sorusu olan varsa yardımcı olabilirim bakımdır taramadır sampuandır falan.
    SAÇ UZATMAK İSTEYENLER [ANA KONU]

Hocam begendim saçlarinizi olmuş cidden.benim saçım 10-11 aylik.Düz ama ara ara hafif dalgalar var düm düz degil yani.Toplayabiliyorum ama pek rahat ve hoş olmuyorElidorun sarı nemlendirici şampuani ve saç kremini kullaniyorum tavsiyeniz varmi bu konuda? Kür,bakim maskesi vs tavsiyelerizede açığım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ieyegosubu İ kullanıcısına yanıt
    İlk olarak şac tipinize göre şaç kremi ve şampuan seçin
    Kepekli olabilir hemen yağlanan bir şac olabilir çok kırık olan bir şaç olabilir.

Eskiden iş nedeniyle pek şaçlarıma bakayım tarzında biri değildim.Hatun ne kullanıyosa bende onu kullanıyodum.
    schwarzkopf önerebilirim gerçekten şaclarımı çok daha gür ve parlak yapıyordu ve etkisi ertesi günde sürüyordu bakım kremi olarakda schwarzkopf kullandım.
    Elidorun duş sonrası kremleri var hatun onu sürüyordu neden hiç anlamadım duş sonrası krem vs kullanmadım hiç.

Kür bakım vs pek önermiyorum yani aslında pekte bilgim yok bu konuda arkadaş çevremde şacı poposunda olan adamlar var o kadar uğraşma bırak kafana göre uzuyor zaten her halukarda diyolar.
    Bu arada tarama esnasında çok dökülme kopma yaşıyabilirsin korktmayın doğaldır.
    Benim bi aralar banyo giderini tıkıcak kadar çok şacım dökülüyordu duşta sonrasında kendi kendine geçti nedenini cözemedim stress den falan oldu heralde.

-Fazla üstünde durmayın emin olun yıkasanızda baksanızda bakmasınızda şaç her ay düzenli olarak uzuyor gözle görülür diyemicem ben hiç aldırış etmedim aa ne kadar uzadı uzuyormu kaç cm acaba falan diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: söny

İlk olarak şac tipinize göre şaç kremi ve şampuan seçin
    Kepekli olabilir hemen yağlanan bir şac olabilir çok kırık olan bir şaç olabilir.

Eskiden iş nedeniyle pek şaçlarıma bakayım tarzında biri değildim.Hatun ne kullanıyosa bende onu kullanıyodum.
    schwarzkopf önerebilirim gerçekten şaclarımı çok daha gür ve parlak yapıyordu ve etkisi ertesi günde sürüyordu bakım kremi olarakda schwarzkopf kullandım.
    Elidorun duş sonrası kremleri var hatun onu sürüyordu neden hiç anlamadım duş sonrası krem vs kullanmadım hiç.

Kür bakım vs pek önermiyorum yani aslında pekte bilgim yok bu konuda arkadaş çevremde şacı poposunda olan adamlar var o kadar uğraşma bırak kafana göre uzuyor zaten her halukarda diyolar.
    Bu arada tarama esnasında çok dökülme kopma yaşıyabilirsin korktmayın doğaldır.
    Benim bi aralar banyo giderini tıkıcak kadar çok şacım dökülüyordu duşta sonrasında kendi kendine geçti nedenini cözemedim stress den falan oldu heralde.

-Fazla üstünde durmayın emin olun yıkasanızda baksanızda bakmasınızda şaç her ay düzenli olarak uzuyor gözle görülür diyemicem ben hiç aldırış etmedim aa ne kadar uzadı uzuyormu kaç cm acaba falan diye.

ben bahsettiginiz cm ölçme durumunu aştım hocam boynumdan aşşağı geliyor zaten artik pek ugrasmiyoru.Bende herkesin aksine hiç dökülme yok ne duşta ne günluk hayatta.Tararken takilma olsada kopma olmuyor.Saçım kuru diye nemlendirici ürünleri seçtim dediginiz gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ted Mosby

quote:

Orijinalden alıntı: ieyegosubu

quote:

Her türlü kekoyum. Saçlarımı uzatmıyorum, sadece kestirmiyorum.
    7 ay oldu sanırım. Kişisel önerim; saçlarınızı çok yıkamayın.

7 ayda çok hizli uzamis hocam en az 1 yillik gibiler

Gören öyle diyor zaten.
    Genlerden diye düşünüyorum, babamın da hızlı uzuyor saçları.

1 yıllık gibi değiller dostum 8-9 aylık gibi en fazla arkadaş abartmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: Papa Het

quote:

quote:

quote:

Gören öyle diyor zaten.

He yav demek ki o yüzden kafam kocaman olmasına rağmen arkadan toplayabiliyorum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Papa Het

quote:

quote:

quote:

Gören öyle diyor zaten.

He yav demek ki o yüzden kafam kocaman olmasına rağmen arkadan toplayabiliyorum.

Arkadan toplarken en önleri de dahil edebiliyor musun ?
  • 1 haziranda 1 numara kestim saclari o zamandan beri 7 aydir uzuyo burnumun ucundalar suan en lanet donemdeyim. Kiyamadigimdan kesemiyom yoksa 3 numara yapmistim coktan.

• quote:

Orijinalden alıntı: 1 9 0 7

bende uzatmaya karar vermiştim 4 ay önce.Saçlarım dalgalı oldugu için çok uğraştırıcı oldu ama şimdi gayet memnunum.Bakım kremi falan kullanmadım ama her ay berbere gidiyorum.Uzatmayada devam ediyorum henüz istediğim düzeye gelmedi.Ama uzun saça uygun küpe bulmakta zorlanıyorum

Benimki de dalgali hocam nasilboldu bonus mu yoksa ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende 2 sene uzattığım saçlarımı geçen ay kestirdim genelde topluyordum zaten kestirince ferahladım valla ama ilk zamanlar biraz üzülmüştüm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam saclarim pek uzun degilde 4-5 aylik sadece üst kismi kestirmedim yanlar ve enseleri kisalttirdimda sormak istediğim saclari geri yatirdigimda bozmayacak ve hacim verecek iyi bir malzeme var midir mümkünse saçlara zarar vermesin

• 19 gün sonra 1 yıl olacak hala cebelleşiyoruz
  • 10 yada 11 ay oldu sanırım tavsiyelere ve sorulara açığım yüz gözükmesin diye parlaklaştırdım
    [simage]
    [/simage]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ieyegosubu -- 1 Şubat 2015; 14:48:27 >
    Nasıl Yani :D :P
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ShiroNighT

Aramakası attırdım bugün çok kısaldı gibi :S
    SAÇ UZATMAK İSTEYENLER [ANA KONU]SAÇ UZATMAK İSTEYENLER [ANA KONU]

Saçların hiç normal durmuyor arkadan

o monitör ne la öyle, şeffaf monitör.
  • ShiroNighT kullanıcısına yanıt
    Üstteki ss'de yani,yanlara ve öne dagilmasi gereken saclarida arkaya atmaya calismissin ama üst üste binip kabariklik yaratmış

aynen farkındayım onun aramakas attırdım şuan zaten kabarma yok artık :P
  • Saçlarım ciddi anlamda düz baya düz yani sizce düz saçı uzatmak nasıl durur

• saçlarım hemen kabarıyor ara makas attırınca çok kısalmış gibi hissediyorum nasıl çözücem bu sıkıntıyı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kairos .

saçlarım hemen kabarıyor ara makas attırınca çok kısalmış gibi hissediyorum nasıl çözücem bu sıkıntıyı

Ara makas attirma kabariklik olan donem gecer elbet kestirm sacini.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kairos .

saçlarım hemen kabarıyor ara makas attırınca çok kısalmış gibi hissediyorum nasıl çözücem bu sıkıntıyı

Ara makas attirma kabariklik olan donem gecer elbet kestirm sacini.

hocam geçmiyor o dönem yada ben sabırlı değilim
  • 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.