Şimdi Ara

SAÇ UZATMAK İSTEYENLER [ANA KONU] (73. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.758
Cevap
238
Favori
623.765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar düz saçlıyım 3 aydır uzuyor saçlarım ama artık şekil falan verememeye başladım saçlarım kabarıyor hemen bozuluyor dağınık gözüküyor düz olduğundan kendi şekli yok taramak zorunda kalıyorum habire kısayken çok rahat şekil veriyordum ve bozulmuyordu berberler saçını uzat düz falan diyorlarda bilmiyorum yani hep böyle şekil veremiyecekmiyim dağınık mı gözükecek yoksa düzelir mi arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, Ekim'den beri saçlarımı uzatıyorum, şu anda 20 cm civarındalar. Çok gür (hatta kim ellese aşırı gür diyor) ve dalgalı saçlarım var, ama yıkadıktan sonra 2 gün hiç ellemezsem kıvır kıvır oluyorlar ve üstüne yattığım bölümler de düz oluyor. Aynı şekilde ense de öyle. Normalde hayalimdeki saç tipi çok farklıydı. Stil olarak True Blood'ın Eric Northman'ına benzetmek hedefimdi ama ne yazık ki olmadı, Ekim'den beri saçlarıma hiç ellettirmedim ama artık kesim zamanı geldi. Ense kıyafetlerimin içine girmeye başladı.
    SAÇ UZATMAK İSTEYENLER [ANA KONU]

Şu anda bunun daha dalgalı halinde saçlarım. İstediğimse;

Kalıcı düzleştirme yaptırayım dedim ama yazın 2 ay denize gireceğim, o yüzden onu da yaptıramıyorum. Ne önerirsiniz? Bu sıcaklarda bereyle gezmekten fenalık geldi.
  • 6 ay olmak üzere benimde, 6 ay önce çok saçma bir sebepten kestirmiştim ve pişman olup tekrar uzatıyorum bu sefer büyük yemin ettim kestirmeyecem :) ama ara dönem bi türlü gitmedi 2 aydır mal gibi saçları nereye tarasam şapkamı taksam bandanamı taksam diye düşünüyorum.Antalya da bu mevsimde kafaya birşey takmayı bırak saç bile uzatılmıyor.saçlarım kalın telli ve gür üstüne birde düz olunca 1 saat uğraşıyorum nasıl şekil versem diye.Artık uzasın diye günde 1 yıkamaya başladım şampuan falan da dayanmmıyor :)
  • saçlarım dümdüz ve uzun dediklerinin hiç birini yapmadım head & shoulders ile her gün yıkarım o kadar, kırık bile yok neredeyse sadece dediğin gibi uzaması yavaşladı
  • Arkadaşlar saçlar SAÇ UZATMAK İSTEYENLER [ANA KONU] uzar mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jordan Henderson -- 17 Haziran 2014; 14:25:12 >
  • arkadaşlar merhaba bende uzun zmandır saç uzatmak ıstıyordum ozellıkte engin akyüregin en son dizisindeki saç stili hoşuma gitmişti bunun hakkında bılgı almak ıstıyorum . ne kadar süre uzatmam gerek ve tarama şekli nasıldır teşekkürler :)

https://store.donanimhaber.com/48/36/16/48361676842c021bb29198b497ea7b69.jpg
  • Ensedeki saçlar toplanacak kadar uzadı kesmeli miyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: emrhclmn

arkadaşlar merhaba bende uzun zmandır saç uzatmak ıstıyordum ozellıkte engin akyüregin en son dizisindeki saç stili hoşuma gitmişti bunun hakkında bılgı almak ıstıyorum . ne kadar süre uzatmam gerek ve tarama şekli nasıldır teşekkürler :)

https://store.donanimhaber.com/48/36/16/48361676842c021bb29198b497ea7b69.jpg

Saç uzama hızına bağlı olarak ortalama 3 aylık saç bu

• dostum pekı tarama şeklı falan nasıl ben bır turlu anlamadım benım saçlar gür ve dalgalı olur mu aynı şekıl acaba
  • Arkadaslar omzumdan 2-3 cm aşağıda saçlarım var, Elidor turuncu şampuan ve saç kremi kullanıyorum, ilk gün yumusak ama 2. 3. gün yağlanmaya baslıyor şekli bozuluyor ve arkaya doğru atarken acıyor bu sefer, yıkayınca yine düzgün.Hep fön çekiyorum fön çekmessem de kötü duruyor ne önerirsiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TqMaqe

Beyler ben buyum, bu olur muyum?

Tabii ki David Guetta'ya dönüşemem ama o adamın gibi saçlarım olur mu?

Oldu mu?

• 15 Eylül 2012
    Uzun saçtan bıkınca ani kararla kestirdim. Mart 2013'e kadar böyle takıldım. Sonra tekrar uzattım.
    28 Mayıs 2014'te böyle oldu. Gözlükleri değiştim.
    Sonra sıcak havaya dayanamadım. Yine hevesim kaçtı. Kestirdim saçı.
    Kısa saç iyidir. Kışa tekrar uzatcam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sampiyon bilo -- 21 Haziran 2014; 21:27:28 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ağustos 2013 ten beri uzatıyorum. Kestirmemekte kararlıyım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BARIŞ55

Ağustos 2013 ten beri uzatıyorum. Kestirmemekte kararlıyım.

Uzun saç mı yakışıyor bana yoksa kısa mı?
    Kısa saçlı halimi çok özlemişim. Aynaya bakınca çok farklı hissediyom. Ensede püfür püfür.

• quote:

Orijinalden alıntı: sampiyon bilo

quote:

Orijinalden alıntı: BARIŞ55

Ağustos 2013 ten beri uzatıyorum. Kestirmemekte kararlıyım.

Uzun saç mı yakışıyor bana yoksa kısa mı?
    Kısa saçlı halimi çok özlemişim. Aynaya bakınca çok farklı hissediyom. Ensede püfür püfür.

Kesmeseydiniz keşke.
  • Saçlarım sırtıma geliyordu şimdi biraz toparlattım ve kat kestirdim omzumun azcık aşağısında.

• BARIŞ55 B kullanıcısına yanıt
    kışa tekrar uzar ya.

• Takip

• quote:

Orijinalden alıntı: Boomcu

quote:

Orijinalden alıntı: TqMaqe

Beyler ben buyum, bu olur muyum?

Tabii ki David Guetta'ya dönüşemem ama o adamın gibi saçlarım olur mu?

Oldu mu?

Kestirdim, ama yine bu yoldayım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çözüm bulabildin mi hocam
  • 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.