Şimdi Ara

SAÇ UZATMAK İSTEYENLER [ANA KONU] (70. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.758
Cevap
238
Favori
623.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: normlife78

quote:

Orijinalden alıntı: Chorumluum

quote:

Orijinalden alıntı: normlife78

ss de ki joleli saçla dışarı çıkma. daha o model için kısa

Saçta gram jöle yok banyodan sorna çektim. Şuan önü sağa doğru aytırıp çıkıyorum yoksa gözlerim kapanıyor.

ıslak görünce jole sandım, omuzlara düşürmeye var daha yeterli uzunluğa ulaşınca bi kesim daha yapılcak o şekil düşürülcek. iyi bir kuaför bul derim

Şuana kadar saçıma makas değmedi. Düzgün berber nereden bulacağım ki Sakarya'da Tahminen kaç aya düşer son kesşm ansıl yapılacak kat kat mı?
  • bulabildğinin en iyisini bulmaya çalış . altlar boşaltılcak üstteki saçların düşmesi sağlancak. tam süre veremem aklındaki modeli bilmiyorum ama 3-5 aydan önce olmaz
  • biri saç mı dedi?
    SAÇ UZATMAK İSTEYENLER [ANA KONU]SAÇ UZATMAK İSTEYENLER [ANA KONU]
  • İbranın samuray tipi saçı ne kadar zaman ister?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @KurotsuchiMayuri, 13 ay dostum.
  • Uzatırken kuaföre gitmeyi öneriyor musunuz

Bir sene oldu yaklaşık ön taraflar çeneme arka taraflar omuza ulaştı çevremdekiler kuaföre gidip düzelt diyor. Sizce gideyim mi pişman mı olurum :D
  • Kat kesim tam olarak ne oluyo ? Saçlar 16-19cm arası kat kesim için yeterli mi ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blackmarsh

Uzatırken kuaföre gitmeyi öneriyor musunuz

Bir sene oldu yaklaşık ön taraflar çeneme arka taraflar omuza ulaştı çevremdekiler kuaföre gidip düzelt diyor. Sizce gideyim mi pişman mı olurum :D

Gidip düzelteyim diye saçma sapan bir karar verme. Eğer istediğin bir model varsa onu yaptır. Yoksa da uçlarından kırık al yeter

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SAÇ UZATMAK İSTEYENLER [ANA KONU]

Daha çok var.
  • 9. Aya yaklaştım yavaş uzuyor önler burnumun ucunda yanlar kuşakları kapadı ense kıyafetlerin içine giriyor. 3 ay aralıklarla iki kez ara makas attırdım. Millet çok beğendi saçları. Omuzlara kadar inmesini bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Dexter Morgan

9. Aya yaklaştım yavaş uzuyor önler burnumun ucunda yanlar kuşakları kapadı ense kıyafetlerin içine giriyor. 3 ay aralıklarla iki kez ara makas attırdım. Millet çok beğendi saçları. Omuzlara kadar inmesini bekliyorum

Hocam gerçekten yavaş uzuyormuş benim yedi ay oldu çeneme değiyor saçlar önden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: John Mayer

quote:

Orijinalden alıntı: Dexter Morgan

9. Aya yaklaştım yavaş uzuyor önler burnumun ucunda yanlar kuşakları kapadı ense kıyafetlerin içine giriyor. 3 ay aralıklarla iki kez ara makas attırdım. Millet çok beğendi saçları. Omuzlara kadar inmesini bekliyorum

Hocam gerçekten yavaş uzuyormuş benim yedi ay oldu çeneme değiyor saçlar önden.

Kısayken bir anda uzuyor şimdi uzamıyor değişik

• SAÇ UZATMAK İSTEYENLER [ANA KONU] 6,5 ay kadar uzatabildim son hali böyleydi,okul yüzünden kısalttırmak zorunda kaldım tahminen 2 aylık saç gitmiştir.

şimdi saçın kabarıklığı gitti,seyrekleşti umarım uzayınca eskisinden daha iyi görünür
  • ilk 8-12 ay bildiğin bonus olan kıvırcık saçlarım son ay bu hale geldi. bir süre sabredince şekil almaya başlıyor yani. mayısta tam iki yıllık olacak.
    SAÇ UZATMAK İSTEYENLER [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evandro roncatto -- 19 Nisan 2014; 0:05:32 >
  • Şu Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni dizisindeki saç stilini çok beğendim.Onun gibi bir sac stili icin kac ay beklemeli,nasil bir bakim olmali ? (Su an 2 aydir uzuyor,sert ve duz saclarim var)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkanustunbas

ilk 8-12 ay bildiğin bonus olan kıvırcık saçlarım son ay bu hale geldi. bir süre sabredince şekil almaya başlıyor yani. mayısta tam iki yıllık olacak.
    SAÇ UZATMAK İSTEYENLER [ANA KONU]

saciniz dokuluyor mu?
    ben dustan sonra giderde biriken saclari gorunce uzuluyorum. acaba normal mi? 1 yillik saclarim var.

• Rena34 kullanıcısına yanıt
    saç uzadıkça dökülen tel sayısının da artması normal. her elini attığında saçlarına avuç dolusu tel gelmediği sürece endişe edilecek bir şey yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: niger21

saç uzaması için ucları kesmek niye gerekli ? bir doktor olarak gerçekten tıp bilgim bunu açıklamaya yetmiyor. saç ölü bir yapıdır. kökten uzar ayrıca alttan yeni keratin sentezi oldukça yani. ölü bir parçayı kesmek altı nasıl dürtebilir. hep kuaförlerin deli saçması uzatsan kaç ay gitmeyeceksin adama. biri öyle bir sallamışki 40 akıllı gelse çıkaramaz.

Uzaması için değil uzarken insana benzemek için
  • Benim saçlar stresden dolayı dökülmeye başlamıştı 9 ay önce falan çok şükür dökülme hızı azaldı ama hala dökülüyor.Neyse saçlar ağzıma kadar geldi artık kestireyimmi sağını solunu yoksa böyle devam edeyim mi? Brad pitt gibiyken peker açıkalın'a benzedim iyiden iyiye
  • 2 yıldan fazladır uzuyor hiç kestirmedim uçtan aldırmadım şu an heryeri kırık dolu ayrıca fazla uzun oldu.
    omuzlara kadar felan kestirmem gerek ankarada nerde kestirebilirim
  • 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.