Şimdi Ara

Bu forma için mail atalım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
5.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bana kalırsa mükemmel bir tasarım.Nereye mail atmalıyız bilmiyorum ama bu sene olmazsa seneye mutlaka bu tarz bir forma olmalı.Mükemmel tasarımlar oluyor taraftarlardan ancak kağıt üzerinde kalıyor.Çıkan formaların hepsinden güzel bence yukarıdaki forma.

• süper forma hakkaten.
  • Feci satar bu çıkartılırsa

• [center][link=http://forum.donanimhaber.com/m_50708568/tm.htm][image]https://store.donanimhaber.com/34/e6/d0/34e6d004eba2958c0a9b52dc69d8903b.png[/image][/link] 
    [link=http://forum.donanimhaber.com/m_50708568/tm.htm][b]Siyah Forma |[/b] Eylem Talebi[/link][/center]

• quote:

bilgi@fenerbahce.org, editor@fenerbahce.org, fbsportif@fenerbahce.org, reklamsponsorluk@fenerbahce.org, sicilkurulu@fenerbahce.org

Fenerbahçe Spor Kulübü yönetimine ulaştırılmak üzere...

Merhabalar,

Fenerbahçe taraftarı olarak, yeni sezon formalarımızın kulübümüzün içinde bulunduğu durum sebebiyle, tepkimizi ortaya koyacak nitelikte tasarımlara sahip olması gerektiği kanaatinde olduğumuzu belirtmek isteriz. Bu nitelikte formaların tasarımlarının yanında satış rakamlarının da ilgili makamlara tepki olarak algılanacağını hatırlatmak isteriz. Ekte örnek bir tasarım mevcuttur.

Kulübümüzün zor günlerinde, gerekenlerin yönetim-taraftar bütünlüğü içerisinde yapılmasını istirham ederiz.

Paylaş:

Güzel günlere...

• http://i1138.photobucket.com/albums/n539/WitchKing-o5/Golden.png

Tinúviel 'in yaptığı bu formada çok güzel. Ve mailde forma örneğinin gönderilmesi çok iyi olur , gerekli tepki giderse akıllarına yatabilir.
  • yönetime yakın kişilerin mail adreslerini bilenler paylaşırlarsa yararlı olur.
  •  Bu forma için mail atalım?

Hangisi daha iyi sizce ?
  • Alttaki daha iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blackfield

Hangisi daha iyi sizce ?

bu forma daha iyi...
  • Mail atıyor musunuz bari? Yaymamız gerek bayağı.
  • Ver adres atalım :D
  • bencede adresi verin atalım.resimleride verin çok iyi olur.belkide dikkate alabilirler.
  • quote:

quote:

bilgi@fenerbahce.org, editor@fenerbahce.org, fbsportif@fenerbahce.org, reklamsponsorluk@fenerbahce.org, sicilkurulu@fenerbahce.org

Merhabalar,

Fenerbahçe taraftarı olarak, yeni sezon formalarımızın kulübümüzün içinde bulunduğu durum sebebiyle, tepkimizi ortaya koyacak nitelikte tasarımlara sahip olması gerektiği kanaatinde olduğumuzu belirtmek isteriz. Bu nitelikte formaların tasarımlarının yanında satış rakamlarının da ilgili makamlara tepki olarak algılanacağını hatırlatmak isteriz. Ekte örnek bir tasarım mevcuttur.

Kulübümüzün zor günlerinde, gerekenlerin yönetim-taraftar bütünlüğü içerisinde yapılmasını istirham ederiz.

Paylaş:

Güzel günlere...

Adres bunlardan herhangi biri.

• quote:

quote:

quote:

Merhabalar,

Paylaş:

Güzel günlere...

Adres bunlardan herhangi biri.

hepsi, tümünü seçip bcc'ye ekleyin. yollayın

• ben bu konu açılmadan önce atmıştım.
  • fenerium da çıkarsa tepki için alırım. Fakat uzun vadede kullanılmaz.. Sürekli o sinir bozucu olay gelir insanın aklına...
  • Up.
  • muhtesem! zaten bu sene renksiz logo moda

mail atarken formayin resminide gonderin
  • Bu forma çıkarsa tasarımcısı parayı kırar
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.