Şimdi Ara

LG HB906SB 3D Blu-ray Satellite Ev Sinema Sistemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.009
Cevap
10
Favori
75.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cihazı Electroworld'de gördüm ve fiyatı 899 TL idi. Çok kısa dinleme şansım oldu, ses kalitesinin ve özelliklerinin iyi olduğunu söyleyebilirim. Tek beğenmediğim yönü arka hoparlörlerde tweeter olmaması, ancak ses yine de fena değil.

LG 47LW5500 televizyonla birlikte bu fiyatlarda bir sistem almayı düşünüyorum. Bu modeli kullanan arkadaşlar varsa olumlu ya da olumsuz yorumlarını yazabilirlerse sevinirim.

LG HB906SB 3D Blu-ray Satellite Ev Sinema Sistemi
    http://www.lg.com/tr/tv-ses-video/ev-sinema-sistemi/LG-blu-ray-ev-sinema-sistemi-HB906SB.jsp

• aslında bende istiyorum evde çok iyi olabilir aslında
  • Bende bu ses sistemini almayı düşünüyorum fakat forumda pek bilgi yok ürünle ilgili . Fiyat/Performans açısından iyi gibi duruyor .
  • Ben LG ht904ta modelini kullanıyorum. Oldukça memnunum, çok temiz ses veriyor. Bluray o kadar önemli değil diyorsan bunu tavsiye ederim. Odada duruşuda çok şık :)
  • bende zamanında çok araştırdım bu sistemi özellikleri gayet iyi duruyordu. vatan ın gelecekler listesinde vardı fiyatı da vardı%25 indirim bekleyip alacaktım ama vatan gelecekler listesinden çıkarınca vazgeçtim başka yerde bulamadığım için
  • Bugün mediamarkt dan aldım cihazı.679 TL 'ye.Özellik bakımından fiyatı cazip geldi.Umarım memnun kalırım.Haftaya kuracağım izlenimlerimi paylaşırım merak edenler için.
  • daha erken cevap verseydin daha iyi olurdu en azından kampanya bitene kadar alıcaklara yardımcı olmuş olurduN
  • Bende isterdim ama televizyon da kutusunda duruyor şu anda.Önce onu eve götürüp kurmam lazım.Şimdiki evde açıp denesem sonra tekrar kutuya yerleştirmek gözümde büyüyor.Zaten bu marketlerin kampanyaları bitmiyor bir türlü.Geçen hafta cuma,cumartesi,pazar Elektroworld de 699 TL idi makina ,pazartesi gittim 899 TL yazıyodu.Sordum kampanya 3 günlüktü bitti dediler.Perşembe yi bekledim.Malum MediaMarkt ve Saturn indirim kataloglarını perşembe günleri yayınlıyorlar.Aslında Buzdolabı için bekliyordum ama Lg HB906 yı da bu fiyata görünce almışken bu da çıksın aradan diyip aldım.Sonuç olarak illaki kısa zaman içinde benzer fiyat larda kampanyalar olur diyorum ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 12nomurat

Bende isterdim ama televizyon da kutusunda duruyor şu anda.Önce onu eve götürüp kurmam lazım.Şimdiki evde açıp denesem sonra tekrar kutuya yerleştirmek gözümde büyüyor.Zaten bu marketlerin kampanyaları bitmiyor bir türlü.Geçen hafta cuma,cumartesi,pazar Elektroworld de 699 TL idi makina ,pazartesi gittim 899 TL yazıyodu.Sordum kampanya 3 günlüktü bitti dediler.Perşembe yi bekledim.Malum MediaMarkt ve Saturn indirim kataloglarını perşembe günleri yayınlıyorlar.Aslında Buzdolabı için bekliyordum ama Lg HB906 yı da bu fiyata görünce almışken bu da çıksın aradan diyip aldım.Sonuç olarak illaki kısa zaman içinde benzer fiyat larda kampanyalar olur diyorum ben.

bende aldım elektroworlden 1 haftadır kullanıyorum ve çok memnunum ben 699 a aldım med markt insörtüylen bugun fiat farkını iade aldım
    cihazla işğili bilgileri paylaşabilirim almak isteyenlere tavsiye ederim 1100 wat 5+1 dlna wifi direct hdd playback 2tb denendi ok 3d blurey hdd den oynatıyor
    mkv avi ok

• bu phone dock işini çözebildinmi ben wifiden bağlanamadım da genel olarak güzel bi sistem birde bluray izlerken filmde bi takılma oldu acaba nedendir. ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: severserdar

bu phone dock işini çözebildinmi ben wifiden bağlanamadım da genel olarak güzel bi sistem birde bluray izlerken filmde bi takılma oldu acaba nedendir. ?

HİÇBİ TAKILMA YOK WİFİ DİRECT E MODEMİN ŞİFRESİNİ YAZ BAĞLANIR i phone yok onun için dock kullanmadım duruyor

sende varmı cihaz>>?
  • quote:

Orijinalden alıntı: parlamenter

quote:

Bende isterdim ama televizyon da kutusunda duruyor şu anda.Önce onu eve götürüp kurmam lazım.Şimdiki evde açıp denesem sonra tekrar kutuya yerleştirmek gözümde büyüyor.Zaten bu marketlerin kampanyaları bitmiyor bir türlü.Geçen hafta cuma,cumartesi,pazar Elektroworld de 699 TL idi makina ,pazartesi gittim 899 TL yazıyodu.Sordum kampanya 3 günlüktü bitti dediler.Perşembe yi bekledim.Malum MediaMarkt ve Saturn indirim kataloglarını perşembe günleri yayınlıyorlar.Aslında Buzdolabı için bekliyordum ama Lg HB906 yı da bu fiyata görünce almışken bu da çıksın aradan diyip aldım.Sonuç olarak illaki kısa zaman içinde benzer fiyat larda kampanyalar olur diyorum ben.

bende aldım elektroworlden 1 haftadır kullanıyorum ve çok memnunum ben 699 a aldım med markt insörtüylen bugun fiat farkını iade aldım
    cihazla işğili bilgileri paylaşabilirim almak isteyenlere tavsiye ederim 1100 wat 5+1 dlna wifi direct hdd playback 2tb denendi ok 3d blurey hdd den oynatıyor
    mkv avi ok

Umuyorum bende memnun kalacağım , güle güle kullanın.Hoparlörleri dağıttınızmı yoksa bir aradamı duruyor.Arka kolonları 3 lü koltuğun arkasına yerleştirmek istiyorum ama görüntü kirliliği oluşmaması için süpürgeliklerin üzerinden dolaştırmayı düşündüm.Siz nasıl yaptınız paylaşırsanız sevinirim.Bir de mkv performansı nasıl acaba , hepsini açıyormu , alt yazı desteği falan iyidir umarım.Eğer sorunsuzsa ambalajına e-great i satacağım da :)))

• bende bir kaç mkv de sorun yarattı bilmiyorum neden ama tv de izlediğim iron man 2 mkv açmadı yada ben yanlış bir şey yaptım genel ses olarak iyi kullandıkça tecrübelerimi yazacağım..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: parlamenter

quote:

mkv avi ok

Umuyorum bende memnun kalacağım , güle güle kullanın.Hoparlörleri dağıttınızmı yoksa bir aradamı duruyor.Arka kolonları 3 lü koltuğun arkasına yerleştirmek istiyorum ama görüntü kirliliği oluşmaması için süpürgeliklerin üzerinden dolaştırmayı düşündüm.Siz nasıl yaptınız paylaşırsanız sevinirim.Bir de mkv performansı nasıl acaba , hepsini açıyormu , alt yazı desteği falan iyidir umarım.Eğer sorunsuzsa ambalajına e-great i satacağım da :)))

klonların hepsi tv nin altında siyah cam sehpada duruyor sağdada subwofer ses 20 de baya kuvvetli 2 tb wd hdd var içinde 100 yakın 1080p mkv film var
    çoğunluğu oynatıyor arada sorunlu filmler çıkar mkv 1080p lerde altyazı çok iyi 10 gündür kullanıyorum lg 55570s tv var dts olayından kurtuldum
    fiat performansı çok iyi uyduruk 3d playerleri 500-600 tl ye veriyorlar az bi farkla sin sistemi sahibi olduk hemde 1100 wat

• MKV ler benim için hayal kırıklığı oldu elimde bulunan 1080p lerin hiç birini oynatmadı
  • bence sisteminiz gayet iyi bu fiyata mkv konusunda umudunuz kırılmasın 100 liraya medya oynatıcı alırsınız ilerde bi tane
  • Yarın bauhouse dan kablo kanallarını alıyorum ve hoparlörleri yerleştiriyorum inşallah.Hoparlör ayağı arıyorum sisteme uyacak , tavsiyesi olan varsa sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhalif13

MKV ler benim için hayal kırıklığı oldu elimde bulunan 1080p lerin hiç birini oynatmadı

1 haftadır kullanıyorum, açılmayan filmler sadece qpel ve high profile 5.1 kodlanmış filmler. bunların dışında 1080p dahil açamadığı film olmadı.
    mp4'lerde 1920*1080 desteği yok. başka bir eksikliğini göremedim. 3d bluray player, usb hdd, 24p, 2 hdmi (1.4) 1 optik giriş, xv colour, 24 bit 192 khz dac, arc, dts hd, dd true hd, ipod dock, dahili wi-fi v.s. 679 TL'ye Mediamarkt kampanyadan aldım, avrupada bile daha pahalı satılmakta. düşük bütçe ile ev sineması giriş paketi için ideal bir seçenek. şiddetle tavsiye ederim. kullananlardan bir de sorum olacak : mkv içindeki veya hdmi/optik girişinden dts hd sesleri 2.0'dan yüksek dinleyebiliyormusunuz ? bir türlü beceremedim. cihaz çözemiyor desem değil, çünkü bluray disktekileri 5.1 çalabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hibo -- 30 Ağustos 2011; 22:13:47 >

• arkadaşlar hangi mm ten aldınız ürünü? Bursada stokta ürün yok ve fiyat 999tl diyorlar
  • 10 gün önce bütün mm'lerde kampanyalı ürün idi. 679 TL'sına.. öncesindeki hafta da electroworld'de 699 tl'ye kampanya yapılmıştı. mm'de kampanya bitince 28 ağustosa kadar 799 tl'sına çıkartmışlardı. bence izleyin, muhakkak başka bir markette kampanyaya tekrar girer.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.