Şimdi Ara

LG HB906SB 3D Blu-ray Satellite Ev Sinema Sistemi (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.008
Cevap
10
Favori
75.639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: drbaris

quote:

Orijinalden alıntı: toronto1

slm vatandaki kampanya hangi dönemlerde oluyor?suan 800tl
    dıyarbakırda bımexte 634 istanbulda bulabılecegımız magaza tavsıyesı lazım

şu an Bimeks internet sitesinde hb096sb 634tl
    ve internet satışı var (stokta var ) olarak görünüyor
    bilginize....

evet onu dedım bende 3 magazada gozukuyor oradan alabılıyormuyuz :D

pardon su magazada var dıye yazdıkları ıcın gozumden kacmıs

pekı usb hdd baglanabılıyormu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 10 Kasım 2011; 20:23:02 >
  • quote:

quote:

quote:

bilginize....

önde usb girişi mevcut ama hdd bağlanır mı tam bilmiyorum daha elime geçmedi.

bimeksin sayfasında fiyatın hemen altında "sepete ekle" var o seçenek ancak internetten alım uygun olduğunda çıkıyor.

• geçen sefer 606 tl ye düşmüştü 29 ekimde, kararsız kalıp almamıştım.
    ama bu sefer satın aldım gerçekten kargo dahil 643 tl müthiş bir fiyat.

bu fiyata araştırdım hiçbir yerde yok, en yakın fiyat 699 tl ile electroworld arkadaşlar.

3d bluray, mkv, wifi, 2 adet hdmi giriş (arc özelliği), 1100 watt süper özellikler bu fiyata rakibi yok benim araştırdığım kadarı ile...

ses sistemi almayı düşünenler mutlaka değerlendirmeli.bimekste stoklara sürekli girip bitiyor...

ayrıca ben de buradaki bilgilerden bayağı yararlandım almadan önce.teşekkürler paylaşım için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seasqua -- 10 Kasım 2011; 22:25:12 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

bilginize....

önde usb girişi mevcut ama hdd bağlanır mı tam bilmiyorum daha elime geçmedi.

bimeksin sayfasında fiyatın hemen altında "sepete ekle" var o seçenek ancak internetten alım uygun olduğunda çıkıyor.

2 TB HDD çalıştırıyor 1080p mkv 3d 1080p mkv hepsini oynatır

• quote:

Orijinalden alıntı: fel_x

quote:

Orijinalden alıntı: parlamenter

quote:

quote:

quote:

merhaba arakdaşlar. HB906TA modelini 800 900 tl civarında bulabileceğim bir mağaza var mı? dün dolaştım bir kaç yeri hep 1200 tl civarındaydı.
    en olmadı SB modelini alacağım fakat almışiken ayaklı olandan alayım diyorum. onun da fiyatı uçmuş durumda

arife günü görmüştüm istanbul-beylikdüzü-torium avm teknosa ekstra da 1 adet kapalı kutu vardı 899 tl 12 taksit

teşekkürler.

dün forum teknosaya baktım fakat o fiyata göremedim. araştırmalarım devam edecek. bir de forum saturn de 999 tl Denon Dht 1311 xp var. av reciever ve 5.1 hoparlörler fakat br player yok. sizce nasıl olur?

yok yok sakın 899 tl ye hb906ta ayaklı dediğim avm de arife günü 1 adet kapalı kutu var uzakmısın beylikdüzüne
    bana sorarsan bu cihaz fiatı süper ben 1400 dü alamadım ama aklım ayaklıda kaldı
    bunda 3d var dlna var wifidirect var 3dblurey var hdd mkv playback var 2 tb destekliyor ıphone dock var var olu var böyle complike cihaz piyasada yok

Çok uzak sayılmasam da baya bi mesafe var. Teknosa internet sitesinde de setin fiyatı 1400 lira civarında. Anlamadığım internet fiyatı ve başka şubeler arasındaki fıyat farkı nereden geliyor? En olmadı haftasonu Beylikdüzü' ne giderim. Zira çok iyi fiyata geliyor.

Bu arada modelin tam ismi; LG HB906TA

magazaya özel fiat yapıyorlar kaçırma okadar çok istemiştim ayaklı modeli benim alıcam zaman yeni çıkmıştı 1400 tl idi alamadım ayaksızı almıştım
    fiat 1 ayda 500 tl düştü çok iyi fiat torium teknosa teli öğrenip bi ara sor duruyormu

• stoklarda gene kalmamış...

ama bimeksi taip etmeyi tavsiye ederim almayı düşünenlere...
  • Arkadaşlar hb ile ht farkı nedir birde wireless diyor oda kolonlara kablosuz ses aktarımı anlamındamıdır,bende lw 4500+dark record mania2+dt+d-smart var bunun dışında dvd blue ray gibi film izleme ve ps3 oyun oynama olayım yoktur evde dt ve d smartta ne varsa onu izlerim bu durumda tavsiyeniz HB906 mı HT906 mı olur birde wireless limisi?Vatanda bu güne özel kampanya var kaçırmak istemiyorum acil cevap yazacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler http://www.vatanbilgisayar.com/Ses%20ve%20Görüntü%20sistemleri/products.aspx?L2=CELDVD&br=LG

• ürün elime geçti bimeksten kargo dahil 643 tl.ye satın aldım...

ilk izlenimlerim gerçekten de parasını sonuna kadar hakeden bir cihaz olduğu.daha önce sony dz330 ses sistemim vardı o da 450-500 tl aralığında bir ses sistemi.lg ile kıyaslanamayacağını vurgulamak isterim.

wifi ve youtube denedim sorunsuz başarılı hatta wd tv live var elimde ondan daha iyi youtube bağlanma ve video açma hızı...

mkvlerin bir kısmını denedim evet açamadıkları oldu.ama altyazı okuması türkçe desteklemesi sorunsuz diyebilirim.

ben çok beğendim bu fiyata alınabilecek 1 numaralı cihaz bence...
  • quote:

Orijinalden alıntı: seasqua

ürün elime geçti bimeksten kargo dahil 643 tl.ye satın aldım...

ilk izlenimlerim gerçekten de parasını sonuna kadar hakeden bir cihaz olduğu.daha önce sony dz330 ses sistemim vardı o da 450-500 tl aralığında bir ses sistemi.lg ile kıyaslanamayacağını vurgulamak isterim.

wifi ve youtube denedim sorunsuz başarılı hatta wd tv live var elimde ondan daha iyi youtube bağlanma ve video açma hızı...

mkvlerin bir kısmını denedim evet açamadıkları oldu.ama altyazı okuması türkçe desteklemesi sorunsuz diyebilirim.

ben çok beğendim bu fiyata alınabilecek 1 numaralı cihaz bence...

güle güle kullan bendede var ve memnunum
  • teşekkür ederim.satın almamda sizin paylaşımlarınız oldukça etkili oldu.

cihaz inanılmaz kullanıcı dostu son derece kullanımı kolay ve de menüsü çok başarılı...

ben fiyatı nasıl olur da bu kadar düşer anlayamıyorum.tahminim yakında piyasada bulunamayacaktır...
  • selamlar

LG HB906ta modelini zevkle kullaniyorum

.bazi avileri açiyor bazilarini açmiyor çözemedim.en iyisi açmiyan avileri başka formatlara çevirip denemek gibi.

son güncellemeyle çözülmedi acaba bu tip güncellemelerle çözüm olurmu açilmayan format filmleri izlemek.
  • evet her avi ya da mkv formatını oynatmıyor maalesef arkadaşların bahsettiği gibi codec sorunu var.

ben cihazı açtığımda güncelleme var diyor tamam güncelle dediğinde de güncelleme bulunamadı diyor.nasıl yazılımı güncelleyeceğiz fikri olan var mı?

kendimiz mi indirip usbden kuracağız yoksa internetten otomatik yapıyor mu?
  • arkadaşlar 2 sorum var

1)televizyonun sesini (dsmart kullanıyorum) LG hb906sb'den almak için ne yapmam gerekli?

televizyon panasonic p42vt20e,

dsmart hdmi 1 girişinden LG ise ARC özelliği olan hdmi 2 girişinden tel'e bağlı
    televizyonun menülerinde ARC özelliğini aktiflemek için bir seçenek bulamadım
    dsmart ve LG birbirlerine bağlı değil...

2) kul. klavuzunda 1080p çözünürlükteki görüntüler için 24hz frekansın seçilmesi önerilmiş.
    bluray izlerken 24hz'e alan var mı?
  • TV'de hiçbir ayara gerek yok. sadece LG'de arc'yi seçeceksiniz, sesi dijital olarak taşıması gerek.

24hz'i seçiyorum, bende de 42GT20E var, çok iyi beceriyor, görüntü tablo gibi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: seasqua

evet her avi ya da mkv formatını oynatmıyor maalesef arkadaşların bahsettiği gibi codec sorunu var.

ben cihazı açtığımda güncelleme var diyor tamam güncelle dediğinde de güncelleme bulunamadı diyor.nasıl yazılımı güncelleyeceğiz fikri olan var mı?

kendimiz mi indirip usbden kuracağız yoksa internetten otomatik yapıyor mu?

güncellemeyi 4-5 kez dene bekle kurar 1 seferde yapmadı diye bırakma zorluyarak güncelliyor versiyon son 350 cihazlarda 350 versiyon olucak yükleyene kadar deneyin
    350 ile smart tv geliyor
  • selamın aleyküm herkeze.iki sorum olacak.ben bu sistemi yeni aldım.nokia c7 telefondan resim ve videolrı bu sisteme nasıl aktarıp izleyecem ve kumanda olarak kullanabilirmiyim,ikinci sorum ise lg42lw4500 tv ile beraber kullanacam tv de smart tv özelliği yok bu cihazda varmı böyle bir özellik ve yotube vb.yerlere bu vihaz aracılığıyla internet kablosunu bağlayıp direk girebilirmiyim.allah razı olsun.bb
  • quote:

Orijinalden alıntı: etichet1905

selamın aleyküm herkeze.iki sorum olacak.ben bu sistemi yeni aldım.nokia c7 telefondan resim ve videolrı bu sisteme nasıl aktarıp izleyecem ve kumanda olarak kullanabilirmiyim,ikinci sorum ise lg42lw4500 tv ile beraber kullanacam tv de smart tv özelliği yok bu cihazda varmı böyle bir özellik ve yotube vb.yerlere bu vihaz aracılığıyla internet kablosunu bağlayıp direk girebilirmiyim.allah razı olsun.bb

c7 de androidse kumanda olarak kullanırsın
    kutudan çıkan nerohome4 cd sini pc ye kuracan dlna üzerinden izlersin modemini kablolu veya kablosuz cihaza bağlantı yapıcan tabi pc de modeme bağlı olucak
    cihazın 2 kez güncelleme yapması lazım versiyona bak 350 ise günceldir 350 değilse internete bağlayınca kendi otomatik güncelleme yapar versiyon 350 ile
    smart tv aktifleşiyor cihaz tv ve modem aynı yerdeyse tavsiyem kablolu olarak modeme bağla ve youtub izlersin takılırsan yaz yardımcı olurum

• quote:

Orijinalden alıntı: hibo

TV'de hiçbir ayara gerek yok. sadece LG'de arc'yi seçeceksiniz, sesi dijital olarak taşıması gerek.

24hz'i seçiyorum, bende de 42GT20E var, çok iyi beceriyor, görüntü tablo gibi...

slm,

LG'de arc'yi seçtim ama olmadı acaba LG ile gelen hdmi kablo 1.3 mü yoksa 1.4 mü kablonun üzerinde yazmıyo nette de bulamadım

ARC için 1.4 olması gerekiyor imiş.

bu arada televizyonun "viera link" düğmesine bakınca hata veriyor...

ben BD seyrederken 50hz seçiyorum (görüntülerde hafif duraklama oluyo gibi) bir de panasonic'te Intelligent Frame Creation (IFC)" ı açıyorum

IFC açıldığında akıcılık artıyor, sanki görüntüler de daha keskinleşiyor ancak bir negatif tarafı sanki el kamerasıyla çekilmiş gibi bir hissiyat veriyo
    IFC meselesi benim hoşuma gitti.

24hz seçildiğinde ise IFC'ye karşılık gelen "24hz smooth film" gibi bir seçenek var ama denemedim.

• quote:

quote:

selamın aleyküm herkeze.iki sorum olacak.ben bu sistemi yeni aldım.nokia c7 telefondan resim ve videolrı bu sisteme nasıl aktarıp izleyecem ve kumanda olarak kullanabilirmiyim,ikinci sorum ise lg42lw4500 tv ile beraber kullanacam tv de smart tv özelliği yok bu cihazda varmı böyle bir özellik ve yotube vb.yerlere bu vihaz aracılığıyla internet kablosunu bağlayıp direk girebilirmiyim.allah razı olsun.bb

kutudan çıkan nerohome4 cd sini pc ye kuracan dlna üzerinden izlersin modemini kablolu veya kablosuz cihaza bağlantı yapıcan tabi pc de modeme bağlı olucak
    cihazın 2 kez güncelleme yapması lazım versiyona bak 350 ise günceldir 350 değilse internete bağlayınca kendi otomatik güncelleme yapar versiyon 350 ile
    smart tv aktifleşiyor cihaz tv ve modem aynı yerdeyse tavsiyem kablolu olarak modeme bağla ve youtub izlersin takılırsan yaz yardımcı olurum

EYW KARDEŞİM SIKINTI OLURSA DÖNERİM SANA...SAOLASIN..

• quote:

quote:

quote:

EYW KARDEŞİM SIKINTI OLURSA DÖNERİM SANA...SAOLASIN..

PEKİ TELEFONDAN GÖRÜNTÜLERİ NASIL İZLEYECEM ONU ANLAMADIM?

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.