Şimdi Ara

LG HB906SB 3D Blu-ray Satellite Ev Sinema Sistemi (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.009
Cevap
10
Favori
75.615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben ahsapdan ayaklık yaptırdım tornada.
    Çok da güzel oldu. Önceki sayfalarda resim eklemiştim ordan bakabilirsiniz.
    Hazır satılanlar çubuk gibi birşey görünüyor.
    Bir de ona hoparlörü asınca çok biçimsiz duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Öner -- 3 Temmuz 2012; 23:55:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar yeni versiyon dün çıktı. bilginize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: volik58

Arkadaşlar yeni versiyon dün çıktı. bilginize.

Versiyon numarası nedir acaba?
  • dogru duzgun bi guncelleme gelmedi gitti.you tube da ozellikle video aratmak icin kumanda uzerindeki harfleri kullanamamamız sacma.ornegin picasa da foto aratmak icin bu ozellik mewcut.bide aciyim video tam dolsun sonra takilmadan izliyim yapamiosun.illa bi yerde duruyo video ilerledikce doluyo.ayrica 1mbt net baglantisi olup bu cihazi kullananlar var ise muhakkak youtube videolarinda sıkca donma sorunu yasiyacaklardir makinadan sanmayiniz.benimde uydunet 1mbt di yaklasik 1 ay evvel 3e yukselttim hd videolari bile donma olmadan izliyebiliorum.ama arada bazen 10 videonun 1inde hafif donmalar oluyo o da tadi tuzu biberi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: nthng

lg hb1100mk'ya uygun hoparlör ayağı arıyorum arkadaşlar malatya'da ikamet ettiğim için, alışveriş mağazalarında ve iş yerlerinde bulamıyorum.

sana bunu önerebilirim

http://www.electroworld.com.tr/p/philips-sts3001-hoparlor-standi-siyah/
  • quote:

lg hb1100mk'ya uygun hoparlör ayağı arıyorum arkadaşlar malatya'da ikamet ettiğim için, alışveriş mağazalarında ve iş yerlerinde bulamıyorum.

bir ağaç tornacısına git ve benim yaptırdığım gibi bir ayak yaptır.
    çok daha güzel oluyor.

çubuğa asılı hoparlörler sanki emanet görüntüsü veriyor.

LG HB906SB 3D Blu-ray Satellite Ev Sinema Sistemi

sen biraz daha kendine göre birşey yaptırabilirsin ama bu tarz bir ayak çok daha güzel görünüyor evde.
  • şu eko ayarlarina bi yenilik getirmediler gitti. aylardir da coming soon diye bekle bekle bi uygulama getirmediler şu alete.google gelse super olur ama tabi nerde..

• Arkadaşlar benim alet 2 haftadır wireless bağlantıyı görmüyor ! Her açılışında update diyor orada takılıyor ben iptal ediyorum..

Problemim hakkında fikri olan varmı ?...
  • bir sorun oluştu, acaba ne yapmalıyız

player i açınca ekranda boot yazısı yazıyor

sonra açma tuşuna basıyorum

saatlerce please wait yazısı dönüyor ve ekrana hiçbir şekilde görüntü gelmiyor

sadece ses açma kapama tuşu çalışıyor

kapatıyorum açınca yine böyle, acaba reset tuşu filan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan...

quote:

sana bunu önerebilirim

http://www.electroworld.com.tr/p/philips-sts3001-hoparlor-standi-siyah/

İstanbul Kozyatağı Carrefour da sonorous ayaklar çifti 39-49 tl idi cuma günü baktım.Çok cazip geldi fiyat ben 79 dan falan almıştım.Ben de şunu sormak istiyorum 3d mkv filmlerde altyazı sorunu var galiba bunu nasıl aşıyoruz bilen varmı acaba ?
  • Hocam bazen bana da böyle abukluklar oluyo. Çalışır haldeyken elektrik fişini çekip bekleyip tekrar takıyorum kendine geliyo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Öner

quote:

çok daha güzel oluyor.

sen biraz daha kendine göre birşey yaptırabilirsin ama bu tarz bir ayak çok daha güzel görünüyor evde.

bumu güzel gorunuyo ciddi olamazsınız...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mslr

quote:

Orijinalden alıntı: Öner

quote:

çok daha güzel oluyor.

bumu güzel gorunuyo ciddi olamazsınız...

• Arkadaşlar usb den harddisk üzerinden mkv formatlı 3d filmlerde sorun yaşıyormusunuz.Birde herkes hdmi 1.4 mü kullanıyor , 1.3 versiyon kullananlarda varmı acaba ?
  • selamlar,

LG HB1100MK bugün teslim aldım. kutudan Optik Kablo çıkmadı. optik ses kablosu harici mi satılıyor.

optik bağlantı yerine alternatif olarak aux girişini kulladım tv izlerken. başka bir alternatifini bilen varmı
  • optik kablo haricidir, ama biraz ararsanız 10-15 tl'ye de optik kablo var.
    tv'nizde ARC var ise hdmi 1.4 kablo kullanmanız halinde tv'den sesi bu kablo aracılığı ile hb1100'e aktarabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maestro2

bir sorun oluştu, acaba ne yapmalıyız

player i açınca ekranda boot yazısı yazıyor

sonra açma tuşuna basıyorum

saatlerce please wait yazısı dönüyor ve ekrana hiçbir şekilde görüntü gelmiyor

sadece ses açma kapama tuşu çalışıyor

kapatıyorum açınca yine böyle, acaba reset tuşu filan var mı?

aynı sorun bende de oldu. Evde elektrikler gidip gelmiş sonra alet boot yazıp kaldı. Garantiye verecez artık :(
  • yeni versiyon yukleyen var mı?ben anlamiyorum guncelleme geliyo hic bi degisiklik oldugu yok.menude hala coming soon. nasıl da bi yakinda gelicek anlami tasiyosa neredeyse senesi dolucak.

• artık zamanka güncelleme ile gelecektir ve hd mini kullanan arkadaşımız için ise bu konuda windows mobile uygulama olarak bu lg yazılımını sizin cihazınızda mevcut olmadığndan yada şöyle diyeyim windows marketplace den programı olmadığı için siz bu cihazı uzaktan remote kontrol etme şansınız yoktur.
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.