- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
< OPERA TARAYICI > Opera 18 & Opera 19
4511 Cevap166810 Görüntüleme11 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: <<     11 [13] 15 16 17 18 19 20      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

761 Mesaj
30 Mart 2007; 22:23:22 

En son haberini verdiğimiz derleme 8762 sürümü, birkaç gün önce Opera 9.2 Beta olarak yayımlandı.

Opera 9.2 Beta

9.1 sürümünden itibaren olan değişikliklere http://www.opera.com/docs/changelogs/windows/920b/ adresinden bakabilirsiniz.

Download --> http://labs.opera.com/

Gelelim bu haftaki derlemeye. Bugün, 9.2 Beta'dan sonraki ilk haftalık derleme çıktı.

Opera 9.2 Derleme: 8767

Değişiklikler:
•Added support for automatic search from address bar when entering more than one word;
•Some speed optimizations in the Speed Dial skin;
•Added support for the optional “key” in BitTorrent requests, should make more torrent downloads work;
•Fixed issue with transparent areas in some widgets on UNIX;
•we have now ppc-linux .6 packages: that means that they work (okay, should work) on your PS3! — if you installed Linux on it.

Download ---> http://snapshot.opera.com/windows/o920w_8767m.exe

1893 Mesaj
30 Mart 2007; 23:18:28 

Ben öle tahmin ediyorumki Opera yaklasık 1 sene sonra kimsenin hayal edmiyecegi bi hızla vede görnümle kullanıcıların karsına cıkmaya yavas yavas kendini alıstırmaya basladı böle giderse gercekden büyük bir rekabet olucak FF ile opera arasında.. İe de bundan zzararlı cıkan taraf..

Tarayıcını iyi Seç..!!
Mac Os X'i Tanıyalım..

6980 Mesaj
31 Mart 2007; 2:12:12 

otomatik genişleyen reklamların altında kalan linkler tıklanamıyordu hala öyle mi düzelmedi mi??bir de k adı parola gerektiren sitelerin k adı parola yazma formu çıktığında diğer sekmeleri gezemiyorsun sadece o site kalıyor bu geçti mi???

Eski kullanıcı adı: red a!ert

1893 Mesaj
31 Mart 2007; 22:23:36 

Şimdi bende bir sorun basladı fakat o kadar beni rahatsız edici bir problem olarak görmüyorum vede canımı sıkmıyo şimdi diyelim bizim bu forumuzuda bi kişinin son atmıs olduqu msj yapmak içn baslıkta son yazılan msj kısmına tıklıyorum hepiniz bilirsiniz ufak bi sayfa kişinin nickinin yanında ok işaretinin yanındaki.. he işde ona tıkladıkdan sonra Şöle bi hata meydana geliyor ss Vereyim
0

Burda ben Here yazan yeri tıkladıqım zaman direk o ilk basta istemiş oldugum baslıkdaki son msj gidiyor.. gerci netin baglantısındanda kaynaklabilir buqün gördüm bu hatayı...

Tarayıcını iyi Seç..!!
Mac Os X'i Tanıyalım..

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
1 Nisan 2007; 18:19:03 

Harika Bİr Browser 2 Yıldır Kullaniyorum Herkese Öneririm

1 Mesaj
5 Nisan 2007; 14:21:04 

Ben hem opera hem de explorer 7 kullanmaya çalışıyorum.Operadan sonra explorer7 yi açıp tekrar operaya döndüğümde"opera.dll dosyası failed" diye bir mesaj alıyorum.Gerçekten opera.dll dosyasının silindiğini görüyorum.yani explorer 7 operanın bir bir dosyasını siliyor.Ancak operayı kullanmak için tekrar kurmam gerekiyor.Neden acaba.
Benzer hata explore7 ile firefoxta da oluyor

428 Mesaj
8 Nisan 2007; 21:23:16 

Arkadaşlar operayı kurdum, ilk download'um da 30 kbps filan bir hızla karşılaştım acaba o anki sitenin hızından mı kaynaklanıyordu? Yoksa operada bir problem mi var?

Trabzonluyuz biz
İstemez para puL
Her zaman her yerde ANTİ-İSTANBUL

761 Mesaj
11 Nisan 2007; 13:56:06 

Arkadaşlar Opera v9.2 final sürümü çıkmıştır.

Opera v9.2 build 8771 (final)

Windows ---> http://mirror.nwc.is/pu...International_Setup.exe

Linux ---> http://mirror.nwc.is/pub/opera/linux/920/final/en/

Mac ---> http://mirror.nwc.is/pu...20/Opera_9.20_Setup.dmg

11090 Mesaj
11 Nisan 2007; 15:23:07 

aşağıda söylemiş olduklarınıza katılıyorum
bu forum sayfasını daha iyi görüntülemek için flash player yükle diyor bende zaten IE7 ve firefox kurulu +flash player zaten kurulu..

dediğiniz gibi ayarların içinde kayboldum birçok ayarı var ve bana çok saçma geldi
halbuki IE7 öyle değil kuruyorsun ve başlıyorsun çalışmaya

firefoxta biraz karışık ama yinde opera kadar değil

ayarlarında olsun görünümde olsun bazı harfle mesela "ı" harfleri bozuk çıkıyor

yani kısacası hiçte memnun kalmadım. çok uğraştırıyor.

quote:

Orjinalden alıntı: tiske

Merhabalar

İNT explorerdan başka tarayıcı kullanmayan ben
Çevremdeki herkesin PC ve yazılım sorunlarını halleden gene ben

İE7 nin sık kapanma sorununu halledemediğim için
Tavsiye üzerine önce firefox 2 kurdum

Forumdaki ikonları ve komut simgelerini tam göstermedi
Aradım bulamadım
Firefoxu hızlı ve kullanışlı kolay ve basit buldum

Forumu adam gibi gösterseydi bunda karar kılacaktım

Sonra forumu okuduğumda Operanın övgülerini okudum

Aynı saçmalığı bu da yaptı forum komutlarını ve ikonlarını göstermedi ( alıntı - cevapla - mesaj -vs )

Milletin öve öve bitiremediği bu iki İNT Tarayıcı en basitinden ben foruma bu tarayıcılar ile ilk girdiğimde beni uyarması lazımdı
Bana yol göstermesi lazımdı, şu yok bu yok vs diyee

Fakat hiç bir şey olmadı

Operanın menüleri ve ayarları rezalet ötesii
Ayarların içinde kayboldum
Hangi ayarı nerde nasıl yapmam gerektiğini anlamadım

Bu düşücelerimi 3 saattir forumu düzgün görmek adına gezdiğim menülerde kaybolduktan sonra yazıyorum

Üzgünüm ama sizin bu operanız çok da iyi değilmişş

İstedim ki bu akşam başka bir tarayıcıya geçip
"iyi ki geçmişim, neden daha önce yapmadım"
diyeyim

Ama olmadı
Bir forumu bile düzgün göstermeyen Tarayıcı hatalıdır benim gözümde

Foruma girip okumak için uzman olmak veya illede ayar yapmak gerekmemelidir

Normal bir PC kullanıcısı Opera veya Firefox kurduktan sonra
Günlük internet sörfünü yapabilmelidir

Ama maalesef olmadıı

Firefoxu çok beğendim özellikle de hızını.
ama o da forumu normal göstermedi.

Hiç kimse bana şuna tıklasaydın bu ayarı yapsaydın demesin
Ben İE7 TR yi kurdum ve hiç bir ayar yapmadım
Foruma ve diğerlerine ulaşıyordum

Operayı bir daha denemem bile zorr

Ben sakat da olsa arada sırada kapansa da ie7 ye devam ediyorum
Hiç değilse forumu düzgün gösteriyor

Takım tutar gibi program çığırtkanlıgı ve savunuculuğu yapılmasının da sebebini anlayamıyorum
Objektif olup iyi ve kötü yanlarını paylaşmak en iyisidir.
Benimki seninkini döver en iyisi budur
Diğerleri işe yaramz vs vsss yaklaşımlar paylaşımdan çok farklı düşüncelere iterr..
Farklı bir sese kulak verdiğiniz için teşekkür ederim.

local://upfiles/885/C26E34174F4A46BD99696CA35E9728DE.jpg

local://upfiles/885/71D9B9FEF19746C0A1F4CB759C5FEC97.jpg

SaTıLıK Palio 1.4 EL >>> TIKLA<<<

1 Mesaj
12 Nisan 2007; 18:35:53 

herkese merhaba

yazmadan geçemedim bu basligi görünce;

evet opera nin iyi ve kötü yönleri var kimse zaten mükemmel demiyor, burada önemli olan bence zaten özellestirilebilir olmasi, ben kendim ince ayarlarindan oldukça memnunum. Bazi sitelerde evet problem oluyor ama tüm bunlarin çogu zaten standartlara uygun kodlama yapilmamasindan kaynaklaniyor pek azi operadan kaynakli bu konuda operayi suçlamak sanirim haksizlik olur öncelikle web masterlarin biraz standartlara uymasi gerekiyor. Yaklasik on yildir operayi kullaniyorum çünkü sistemimde ne yazik ki explorer çalismiyordu ve hala çalismiyor aslinda (linux dagitimlarindan bahsediyorum)

Önceki yazilanlardan birinde operanin islemci ve bellek problemlerinden bahsedilmis evet deneme sürümlerinde böylesi problemler var olabiliyor aslinda ellerindeki sürümü bir alt sürüme ya da yeni bir sürüme güncelleseler böylesi bir sikayeti yapmayacaklar çünkü adi üstünde deneme versiyonunu kullaniyorsunuz stabil versiyonu degil.

Sanirim pek çok kisi explorer aliskanligi ile kullanmaya çalismis operayi elbet yadirgamalari normal bende kendi aracimdan baska bir arac kullanirken ilk basta yadirgiyorum ama tanidikca bu atlatiliyor. Farkettigim en belirgin seylerden biri zaten operanin en güzel özelligi olan geliskin ayarlarinin sikayet konusu olmasi sanirim bu da explorer aliskanligi biraz hazir bulma aliskanligi diyebiliriz. Kullanmazsiniz olur biter. Ben sahsen bilgisayarda opera yüklü degilse o bilgisayari oldukca yadirgiyorum cünkü operaya has özelliklere oldukca alismisim explorer kullaninca nedense kendimi tuhaf hissediyorum ayni seyi firefox icinde söyleyebilirim ona da alisamadim, sanirim ben iflah olmaz derece alismisim bu opera denen merete

saygilarimla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maviege -- 12 Nisan 2007; 18:37:29 >

6980 Mesaj
13 Nisan 2007; 1:34:42 

quote:

Orjinalden alıntı: red a!ert

otomatik genişleyen reklamların altında kalan linkler tıklanamıyordu hala öyle mi düzelmedi mi??bir de k adı parola gerektiren sitelerin k adı parola yazma formu çıktığında diğer sekmeleri gezemiyorsun sadece o site kalıyor bu geçti mi???

???

11090 Mesaj
13 Nisan 2007; 12:42:38 

quote:

???

şu na severek kullandığım IE7 ve bir eklentisi var bunuda yüklerseniz ( www.ie7pro.com ) reklam falan hiç bişey kalmaz rahat rahat istediğiniz yerde gezer istediğiniz sitede reklamlara veya flaşlara izin verebilirsiniz

SaTıLıK Palio 1.4 EL >>> TIKLA<<<

1893 Mesaj
13 Nisan 2007; 13:43:28 

quote:

Orjinalden alıntı: agemennon

Arkadaşlar Opera v9.2 final sürümü çıkmıştır.

Opera v9.2 build 8771 (final)

Windows ---> http://mirror.nwc.is/pu...International_Setup.exe

Linux ---> http://mirror.nwc.is/pub/opera/linux/920/final/en/

Mac ---> http://mirror.nwc.is/pu...20/Opera_9.20_Setup.dmg

Evet Final sürümüde vben bugün yükledim ve suan hersey gayet iyi gidiyorr

Tarayıcını iyi Seç..!!
Mac Os X'i Tanıyalım..

9 Mesaj
13 Nisan 2007; 14:09:31 

quote:

Orjinalden alıntı: Technics

256k bağlantıda bazı yükleme managerlarda 35k ile indirim yaptıklarını iddia edebiliyorlar. Herşey göründüğü gibi değildir..Operanın yükleme aracıyla ben yeri geldiğinde 1024 bağlantımla 100k ile yüklemede gerçekleştiriyorum bu tamamen karşı tarafın ve sizin bağlantınızın gücüne bağlı.opera ile 1 gram alakası yok

Kesinlikle sallıyorsun .

Rapid-share ve download sitelerinde 10-20 arası indirme yapıyor fakat IDM ile indirdiğinde max sonırda indirebiliyorsun 256 da 27 lerde oluyor.

Operanın indirme aracı basit ve düşük mblı downloadlar için

Bilmeden konuşmayalım lütfen

Bu arada yeni rütben hayırlı olsun.

9 Mesaj
13 Nisan 2007; 14:17:53 

Bu arada başlığı da değiştirelim ,hiçbir tarayıcının diğerine bir üstünlüğü olamaz . Hepsinin özellikleri farklı.

Böyle çok saçma duruyor.

6980 Mesaj
13 Nisan 2007; 18:49:37 

quote:

Orjinalden alıntı: Engin_ER

şu na severek kullandığım IE7 ve bir eklentisi var bunuda yüklerseniz ( www.ie7pro.com ) reklam falan hiç bişey kalmaz rahat rahat istediğiniz yerde gezer istediğiniz sitede reklamlara veya flaşlara izin verebilirsiniz

ben opera için sormuştum??

761 Mesaj
13 Nisan 2007; 20:47:41 

quote:

???

O flash reklamlar esasında bir sorun değil. Sadece internet explorer'la uyumlu diye biliyorum ben. Firefox'da da alttaki linkler çıkmıyordu diye hatırlıyorum. Alttaki linklere ulaşabilmek için "İçerik Engelle" 'den reklamı engellemek yeterli. Bana göre zaten tamamen gereksiz bir reklam türü. İkinci soruna gelirsek de ben öyle bir sorun olduğunu hatırlamıyorum Opera' da. Belki deneme sürümlerinden birinde karşılaşmış olabilirsin. Şu an öyle bir problem yok.

@vural22, neye göre tamamen sallıyorsun diyebiliyorsun. Technics zaten orada belirtmiş, 1024' le 100'le indirmek de olağandışı bir olay değil. Ayrıca kimse zaten Opera'ın indirme yöneticisinin Flashget, idm gibi indirme yöneticilerinden iyi olduğunu iddia etmiyor, edemez de zaten. Yalnız tek problemi download yaparken diğer indirme yöneticileri gibi parçalara ayırmadan -tek parça halinde- download yaptığı için bazı sitelerde hızlı olamıyor. Onun da nedeni o sitelerin tek bağlantıya indirme sınırı koymaları. Mesela adamlar tek bağlantıya 20kb/s sınır koymuşlarsa flashget'le de tek parça halinde indirsen yine en fazla 20kb/s indirebilirsin. Ek olarak rapid' de premium' un yoksa Opera'yla da indirsen idm'yle de indirsen arada hemen hemen hiç fark olmayacaktır. Düşük mb'lı downloadlar için olması ve basit olması konusunda haklısın. Ben de öyle kullanıyorum zaten. Yüksek boyutlu dosyaları flashget'le indiriyorum. Yalnız şu haliyle bile İ.e ve firefox'un indirme yöneticilerinden daha iyi. Ben şahsen ileriki sürümlerde bu konuya(parçalara bölme) da bir el atacaklarını düşünüyorum.

11534 Mesaj
18 Nisan 2007; 15:44:03 

yorumlarını dile getirirken üslubunu düzelt yoksa ben düzeltirim seni.
rütbeye ihtiyacın varsa yönetime pm atıp tüm yıldızlarımı sana bağışlayabilirim seni biraz daha efendi yapacaksa eğer

quote:

Orjinalden alıntı: vural22

Kesinlikle sallıyorsun .
Rapid-share ve download sitelerinde 10-20 arası indirme yapıyor fakat IDM ile indirdiğinde max sonırda indirebiliyorsun 256 da 27 lerde oluyor.
Operanın indirme aracı basit ve düşük mblı downloadlar için
Bilmeden konuşmayalım lütfen
Bu arada yeni rütben hayırlı olsun.

Gol attıktan sonra , çok fazla sevinmeyin çocuklar, rakip takıma ayıp olur.-Süleyman SEBA-

2225 Mesaj
18 Nisan 2007; 21:28:25 

Valla kim ne derse desin ben Opera kullanmaya devem edeceğim bence çok başarılı ne İE nede FireFox Operanın yanında halt etmiş
Sonsuza Kadar Opera

589 Mesaj
22 Nisan 2007; 18:44:28 

Opera için FlashGet eklentisi var mı Ya da FlashGet için Opera eklentisi

1261 Mesaj
5 Mayıs 2007; 12:06:10 

Uzun süredir opera ve firefox kullanıyorum.Firefoxda sorun oluştu formatlamayla geçicek bir sorun.Neyse artık sürekli opera kullanıyorum ve gerçektende çok memnunum.Ama bir sorunum var.Eskide forumdaki reklamları göstermiyordu tarayıcı.1 - 2 haftadır reklamlar gözükmeye başaldı.Sanırım swfleri gömdüler sayfaların içine...Bunun çaresi yok mu ki?Firefoxtaki gibi ADBlock gibi bir şey yada bir ayar ?

... " Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri, şahsî menfaatlerini, müstevlîlerin siyasi emelleriyle tevhid edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.
Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi vazifen, Türk istiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur! "

Gazi Mustafa Kemâl ATATÜRK

11534 Mesaj
5 Mayıs 2007; 15:12:10 

bazı reklamları kapatamıyoruz şuan için ama yakında onlarında çaresi bulunacaktır
quote:

Orjinalden alıntı: L`EstrancdeqDe`Stran

Uzun süredir opera ve firefox kullanıyorum.Firefoxda sorun oluştu formatlamayla geçicek bir sorun.Neyse artık sürekli opera kullanıyorum ve gerçektende çok memnunum.Ama bir sorunum var.Eskide forumdaki reklamları göstermiyordu tarayıcı.1 - 2 haftadır reklamlar gözükmeye başaldı.Sanırım swfleri gömdüler sayfaların içine...Bunun çaresi yok mu ki?Firefoxtaki gibi ADBlock gibi bir şey yada bir ayar ?

Gol attıktan sonra , çok fazla sevinmeyin çocuklar, rakip takıma ayıp olur.-Süleyman SEBA-

Uzaklaştırılmış
11 Mayıs 2007; 20:29:20 

Opera 9.20 versiyonunu yeni yükledim ve gayet güzel olmuş, boş sayfadaki speed dial özelliği çok hoşuma gitti. Büyük kolaylık, onun dışında birşey çarpmadı gözüme ama biraz daha inceleyelim

Bu arada konu up'lasın.

761 Mesaj
11 Mayıs 2007; 20:38:59 

Evet uzun süreden sonra, yeni bir haftalık derlemeyle daha karşınızdayız.

Opera v9.21 Derleme 8776

Değişiklikler :

• Setting font style in the UI now works again
• Larger search field in speed dial, looked a bit chunky on smaller resolutions
• Added Yahoo Answers to built in search
• A number of crashes fixed and memory leaks plugged
• Proxy PAC files now read from system on Windows and Mac
• Windows media player 11 NP version now works without crashing. Get it here

Download ----> http://snapshot.opera.com/windows/o921w_8776m.exe

1893 Mesaj
11 Mayıs 2007; 21:21:11 

Bu derlemenin gelmesi iyi oldu şimdi bakıyorum..

Tarayıcını iyi Seç..!!
Mac Os X'i Tanıyalım..

11534 Mesaj
12 Mayıs 2007; 8:54:53 

9.20 baya stabil oldu aslında sanırım bu yüzden
quote:

Orjinalden alıntı: agemennon

Evet uzun süreden sonra, yeni bir haftalık derlemeyle daha karşınızdayız.
]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 12 Mayıs 2007; 8:55:41 >

528 Mesaj
12 Mayıs 2007; 22:57:18 

9.2'deki hızlı erişim olayına fazla değinilmemiş
çok kullandığım programları masüstüne atar gibi
çok girdiğim siteleri operanın açılış ekranına koyuyorum hepsi el altında oluyor

İletilerimizde Türkçe'mizi katletmeyelim LÜTFEN!
(a-b-c-ç-d-e-f-g-ğ-h-ı-i-j-k-l-m-n-o-ö-p-r-s-ş-t-u-ü-v-y-z)

Uzaklaştırılmış
12 Mayıs 2007; 23:08:37 

Mozillanın da son sürümü belli haberin olsun.

quote:

9.20 baya stabil oldu aslında sanırım bu yüzden

2225 Mesaj
13 Mayıs 2007; 0:13:51 

Operaya devam gittiği yere kadar

1588 Mesaj
13 Mayıs 2007; 13:32:22 

operada firefox da olduğu gibi adblock plus tarzı bir eklenti varmı.firefox da çok işe yarıyor.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

3068 Mesaj
13 Mayıs 2007; 13:36:06 

opera da içerik engelle var..

sayfada boş bi yerde sağ tıkla görürsün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tracy -- 13 Mayıs 2007; 13:39:07 >

1588 Mesaj
13 Mayıs 2007; 13:49:46 

quote:

Orjinalden alıntı: tracy

opera da içerik engelle var..

sayfada boş bi yerde sağ tıkla görürsün

şimidi farkettim
yanlız bu tan olarak adblock a benxemiyor.yanı yere farklı bir reklam açıldığı zaman tekrar engellemek gerekiyor..

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

3111 Mesaj
24 Mayıs 2007; 16:30:41 

Download manager programi orbit ile operayi nasil kullaniyorsunuz arkadaslar? Herhangi bir download linkine tikladigimda veya rapid sunucularindan birinden download yapmaya kalktigimda her zamanki klasik bu arayuz cikiyor ve bir turlu orbit devreye girerek indirmiyor? Opera kendisi atliyor sazan gibi hemen ve illa ben indiricem diye tutturuyor?

0

858 Mesaj
24 Mayıs 2007; 20:44:57 

İnternet Explorerdan Sonraki En Güzel Web Tarayıcı

CominGSoon

1588 Mesaj
24 Mayıs 2007; 22:02:59 

neresi firefox tan hızlı anlayamadım.daha hızlıdır diye kullanmaya kalktım fakat aynı sayfayı firefox a göre daha yavaş açıyor.bir kaç sayfada denedim sonuç aynı.

374 Mesaj
24 Mayıs 2007; 22:10:13 

bırak allah aşkına ya..Herkes denesin görsün bu kdr mal bi browser görmedim ben.

3111 Mesaj
24 Mayıs 2007; 23:07:53 

Aynen

Firefox'dan sonra benimde bi-turlu kanim isinamadi bu opera'mi, pavarottimi nedir bu browser'a

11534 Mesaj
25 Mayıs 2007; 23:00:12 

Opera 9.21 çıktı !!!

http://www.opera.com/download/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 25 Mayıs 2007; 23:01:12 >

761 Mesaj
26 Mayıs 2007; 0:22:28 

Duyuru için sağol Technics de çıkalı yaklaşık 2 hafta oldu. Benim duyurmamamın sebebi de yukarıda vermiş olduğum son derlemenin, daha sonradan 9.21 olarak sunulmuş olması. İlk sayfa güncellenmiş oldu en azından.

2812 Mesaj
26 Mayıs 2007; 2:48:51 

quote:

Opera 9.21 çıktı !!!

http://www.opera.com/download/

indiren var mı?
ben indiremiyorum bir türlü... sunucu da bir sorun var galiba, hata veriyor...

11534 Mesaj
26 Mayıs 2007; 7:34:10 

ankara değilde başka bir merkezi seçip indirdim bende sanırım şuanda ankara serverında sorul var
quote:

Orjinalden alıntı: TriaThlon

indiren var mı?
ben indiremiyorum bir türlü... sunucu da bir sorun var galiba, hata veriyor...

2812 Mesaj
26 Mayıs 2007; 9:39:06 

quote:

ankara değilde başka bir merkezi seçip indirdim bende sanırım şuanda ankara serverında sorul var

teşekkürler Technics... dediğin gibi diğer sunuculardan iniyor...

11534 Mesaj
26 Mayıs 2007; 9:53:01 

nedemek hocam
quote:

Orjinalden alıntı: TriaThlon
teşekkürler Technics... dediğin gibi diğer sunuculardan iniyor...

7058 Mesaj
26 Mayıs 2007; 12:33:04 

denedim ve sildim firefox daha hızlı ve kullanışlı

2384 Mesaj
26 Mayıs 2007; 14:45:15 

1 seneye yakındır opera şaşmaz firefoxta neymiş onu çok övüyorlardı bi ara kuruyup kullanayım dedim çok karışık bana göre operadan şaşmayacaksın

2812 Mesaj
26 Mayıs 2007; 15:52:16 

quote:

Orjinalden alıntı: DeSeNaTöR

1 seneye yakındır opera şaşmaz firefoxta neymiş onu çok övüyorlardı bi ara kuruyup kullanayım dedim çok karışık bana göre operadan şaşmayacaksın

aynen... ben de bi ara mecburiyetten firefox kullandım. opera dan sonra ie den beter geldi bana...

bu arada opera da yeni bir özellik keşfettim tesadüfen. eklentiler de "blogcu" diye bir şey var arkadaşlar. bu özellike hakkında bilgi sahibi olan varsa, paylaşabilir mi?

5314 Mesaj
26 Mayıs 2007; 15:58:58 

mozilla 2 kullanıyordum

şimdi opera 9,2 kullanıyorum harika yahu bu opera herkese tavsiye ederim

5314 Mesaj
2 Haziran 2007; 23:03:27 

arkadaşlar şimdi anlamadığım neden benim opera da kalın yazmak için butonlara basınca kodlar gözükmüyor ne kalın yazabiliyorum ne resim koyabiliyorum siteye biri şu sorunuma bir cevap versin bıktım yaw bu ne

761 Mesaj
2 Haziran 2007; 23:42:59 

Evet şimdi sen söyleyince benim de dikkatimi çekti. Eskiden bir problem yoktu halbuki. Bu son sürümde değişmiş demekki. Ama çözümü kolay. Kalın yazacağın yazıyı fare ile seçip butona basarsan kodları yerleştiriyor. Aynı şey resim linki için de geçerli.

1893 Mesaj
3 Haziran 2007; 0:09:51 

bunun operayla hiç bir alakası yok arkdaslar diger tarayıcılarldada olmuyor bu bizde bundan sonra kodları nasıl kullnacagınız hakkında bilgi verdik eger bi göz atarsanız hçi bir problem yaşamadan
iyi bir sekilde opera Browseriniz Sför yapmaya devam edebilirsiniz linki budur

http://forum.donanimhab...9/mpage_187/key_/tm.htm

Tarayıcını iyi Seç..!!
Mac Os X'i Tanıyalım..

Uzaklaştırılmış
3 Haziran 2007; 0:24:18 

quote:

Orjinalden alıntı: nolamaz

arkadaşlar şimdi anlamadığım neden benim opera da kalın yazmak için butonlara basınca kodlar gözükmüyor ne kalın yazabiliyorum ne resim koyabiliyorum siteye biri şu sorunuma bir cevap versin bıktım yaw bu ne

O kodların işleyişi düzenlendi.. mesela resim koy tamamen üstünden geç ve image'ye tıkla. baştan sondan kendisi ekliyor kodu.

3111 Mesaj
7 Haziran 2007; 21:51:33 

Download manager programlarindan birini flashget veya orbit'i opera ile kullanabilen varmi bi-çare arkadaslar? Herhangi bir download linkine tikladigimda veya rapid sunucularindan birinden download yapmaya kalktigimda her zamanki klasik bu arayuz karsima cikiyor ve bir turlu orbit devreye girerek indirmiyor?

Opera hemen atliyor sazan gibi illa ben indiricem diye tutturuyor! Sinir olmamak elde degil

0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pininfarina -- 7 Haziran 2007; 21:52:04 >

1092 Mesaj
7 Haziran 2007; 22:07:53 

orbit kurarken browserleri soruyor tıkladın değilmi. Tıkladıysan işte acayiplik var. firefoxta öyle bir sorun yok.

Sözler yerine kaba kuvvet, kullanılabilse de;… …kelimeler kudretini hep koruyacaktır. Kelimeler anlama ulaşmanın yollarını ve… …dinleyenlere hâkikatin telaffuzunu gösterir.

3068 Mesaj
7 Haziran 2007; 22:16:04 

bu operadaki mail kısmı ne işe yarıyor bilen varmı?
birkaç account açtım.. maillere baktım falan (sistem çok kötü mailleri önünüze karman çorman yığıyor program.,)neyse yanlışlıkla bi maili sildim(çop kutusuna) sonra ctrl+z yaptım ki geri alsın diye ama bi baktım mail tamamen silinmiş ..kim ctrl+z yi maili silme kısayolu yaparki
neyseki gmail.com dan asıl posta kutuma baktığımda mail öylece yerinde duruyordu

3068 Mesaj
7 Haziran 2007; 22:20:39 

@pininfarina
burdaki plug-in i denedin mi?
http://www.flashget.com/en/browser.htm

329 Mesaj
7 Haziran 2007; 22:57:49