Şimdi Ara

< OPERA TARAYICI > Opera 18 & Opera 19 (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.572
Cevap
10
Favori
201.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba, öncelikle emeğinizden dolayı hepinizi tebrik ederim.
    1)Önbelleği boşaltmama rağmen forum içinde dolaştığım konuların başlıklarının renkleri hala mavi kalıyor, bunun sebebi nedir ne nasıl giderebilirim?
    2)Hotmail de maillerimi kontrol etmek istediğim zaman ilk denemelerde "incorrect password" mesajı veriyor ancak 4. 5. denemede maillerime bakabiliyorum, bu neden kaynaklanıyor olabilir?
  • quote:

Orjinalden alıntı: EmRaHSaRaL

quote:

Orjinalden alıntı: Natural Born Loser

Beyler Operayı çok seviyorum ama bazen gereksiz uğraştırıyo şimdiki sorunum resimde de görüldüğü gibi bu sitenin yazıları böle görünüyo,flash yüklü,acaba sorun nedir?

< OPERA TARAYICI > Opera 18 & Opera 19

Aynen bendede öyle, sorunu çözebilmiş değilim hala...

bende de böyle görünüyor ama bu sorun değil firefoks ta da daha değişik bi yazı türüçıkıyordu böyle altı çizili bu problem yaratmıyor

• yazı karakterinin bu şekilde görünme sebebini bir çok kere yazdım arkadaşlar.. bu windows font ayarlarındaki clear type seçeneğinin seçili olmamasından kaynaklanıyor.. Yani sebebi opera değil..Aktif ederseniz eğer seçeneği sorununuz ortadan kalkacaktır
  • 1. sorunun cevabı için yazılımı uninstalla birdaha kur düzelecektir..
    2.sorunun yanıtının opera ile ilgili olduğunu sanmıyorum

quote:

Orjinalden alıntı: Bruce Wayne

Merhaba, öncelikle emeğinizden dolayı hepinizi tebrik ederim.
    1)Önbelleği boşaltmama rağmen forum içinde dolaştığım konuların başlıklarının renkleri hala mavi kalıyor, bunun sebebi nedir ne nasıl giderebilirim?
    2)Hotmail de maillerimi kontrol etmek istediğim zaman ilk denemelerde "incorrect password" mesajı veriyor ancak 4. 5. denemede maillerime bakabiliyorum, bu neden kaynaklanıyor olabilir?

• quote:

Orjinalden alıntı: Technics

yazı karakterinin bu şekilde görünme sebebini bir çok kere yazdım arkadaşlar.. bu windows font ayarlarındaki clear type seçeneğinin seçili olmamasından kaynaklanıyor.. Yani sebebi opera değil..Aktif ederseniz eğer seçeneği sorununuz ortadan kalkacaktır

Nasıl aktif ediyoruz Technics?
  • masaüstü sağmouse/özellikler/görünüm/efektler/ekran yazı tipi kenarları/clear type seçili olacak..

quote:

Orjinalden alıntı: Natural Born Loser

quote:

yazı karakterinin bu şekilde görünme sebebini bir çok kere yazdım arkadaşlar.. bu windows font ayarlarındaki clear type seçeneğinin seçili olmamasından kaynaklanıyor.. Yani sebebi opera değil..Aktif ederseniz eğer seçeneği sorununuz ortadan kalkacaktır

Nasıl aktif ediyoruz Technics?

• quote:

Eyvallah saolasın,teşekkürler...
  • Opera 9.20 Build 8713

Changelog:

-Unneeded scrollbar now gone on adobe.com
    -Some fraud protection improvements
    -Made proxy authentication work better
    -Added Developer console
    -Usage report only asks 1 in 1000
    -Fixes to entering hostname: port in addressbar
    -Javascript scroll events now fired on mouseweel
    -Server Expiry header is now respected even if the time exceeds user preference

Download:

Windows MSI
    Windows Classic
    Macintosh
    Unix

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TripsinojeN -- 16 Şubat 2007; 19:33:28 >

• süper gitti doğrusu teşekkürler

quote:

Orjinalden alıntı: TripsinojeN

Opera 9.20 Build 8713

Changelog:

-Unneeded scrollbar now gone on adobe.com
    -Some fraud protection improvements
    -Made proxy authentication work better
    -Added Developer console
    -Usage report only asks 1 in 1000
    -Fixes to entering hostname: port in addressbar
    -Javascript scroll events now fired on mouseweel
    -Server Expiry header is now respected even if the time exceeds user preference

Download:

Windows MSI
    Windows Classic
    Macintosh
    Unix

• Opera: Firefox’tan daha iyi

imza CHIP

http://www.chip.com.tr/konu.asp?id=1649

Microsoft hüzün içinde tahtından çekilmeye hazırlanıyor: Çok değil, daha birkaç ay öncesine kadar internetin rakipsiz hükümdarı konumundaki Internet Explorer, pazar payının büyük kısmını kaptırdı. Internet Explorer'ın %98 olan kullanım oranı, sırf Almanya'da %70'e kadar geriledi. İnternet tarayıcısı savaşlarının şu anki galibiyse Firefox. Peki, bu yarışta üçüncülüğü kazanan Opera'nın yepyeni bir sürümü piyasaya sürülürse, bu en çok kimin ilgisini çeker? Tabii ki aradığı özellikleri ne Firefox'un son sürümünde ne de Internet Explorer'da bulabilen kullanıcıların. Akıllı tarayıcı Opera'nın Norveç'in başkenti Oslo'dan yıllardan beri yükselen sesi, nihayet diğer tarayıcıların sesini bastırabiliyor. Sürüm 8 ile Opera, çoğu ince ayarlardan oluşan birçok akılcı yenilik sunuyor. CHIP sizlere yeni Opera internet tarayıcısının sunduğu yenilikleri gösteriyor ve rakipleri Internet Explorer ve Firefox ile karşılaştırıyor..................

devamını yukarıdaki linkten okuyun

• operadan iyisi var mi be. yemisim firefoxunu, microsofrunu. en baba tarayici opera.
  • quote:

Orjinalden alıntı: tracy

*arkadaşlar operada resimdeki gibi birşey yapılamıyor mu? yani istediğimiz bir sayfatı tek tıkla açma?
    *adres satırına yazdığım bir şeyi yeni sekmede açabiliyormuyuz? yoksa her yeni sayfada *yeni sekmeye basmak zorunlu mu?
    *youtube da videonun yüklenen kısmı görünmüyor? (flash ve java yüklü)

resimdeki gibi 1 yazan yerdeki simgeyi 2 yazan yere surukle

• Kesinlikle tarayıcıların arasında en iyisi Opera, sanırım tek sorun yaşamadığım tarayıcı bu.

Opera için elinizde temalar var mı arkadaşlar?
  • araçlar/görünüm/daha fazla tema seçeneğinden milyonlarcasına ulaşabilirsin

quote:

Orjinalden alıntı: ermanpac

Kesinlikle tarayıcıların arasında en iyisi Opera, sanırım tek sorun yaşamadığım tarayıcı bu.

Opera için elinizde temalar var mı arkadaşlar?
  • quote:

Orjinalden alıntı: mustklc

quote:

Orjinalden alıntı: tracy

*arkadaşlar operada resimdeki gibi birşey yapılamıyor mu? yani istediğimiz bir sayfatı tek tıkla açma?
    *adres satırına yazdığım bir şeyi yeni sekmede açabiliyormuyuz? yoksa her yeni sayfada *yeni sekmeye basmak zorunlu mu?
    *youtube da videonun yüklenen kısmı görünmüyor? (flash ve java yüklü)

resimdeki gibi 1 yazan yerdeki simgeyi 2 yazan yere surukle

ayrı bi toolbar açaıyoruzz yani..çok sıkışıyo öylede

saol

• en iyi görüntüyü ie 7 veriyo ama hız güvenlik açısından falnada opera
  • hoca görüntü dediğiniz nedir ben anlamıyorum o olayı.. ? temadanmı bahsediyosunuz?
  • Merhaba XP Professional kullanıyorum. Bir süre önce ie7 yükledim fakat beğenmedim. Hızının yavaşlığı ve sürekli hata vermesi beni bezdirdi.
    Demin opera 9.10 u yükledim. Gerçekten çok güzel fakat bir sorun var:
    C:\Documents and Settings\XXXX\Favorites < buradaki senelerdir biriktirmiş olduğum favorilerimi hızlı bir şekilde nasıl operaya aktaracağım?
    Yoksa teker teker mi opera bookmarksa add diyeceğim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi remus -- 25 Şubat 2007; 2:15:09 >
  • elbette hayır..
    dosya/alaktar/internet explorer sık kullanılanlarını alı seçersen eğer tamamını bir seferde alabilirsin
    opera6.adr dosyan bundan sonra yerimlerinin depolandığı yer olacak. onu yedeklemende yetecek

quote:

Orjinalden alıntı: remus

Merhaba XP Professional kullanıyorum. Bir süre önce ie7 yükledim fakat beğenmedim. Hızının yavaşlığı ve sürekli hata vermesi beni bezdirdi.
    Demin opera 9.10 u yükledim. Gerçekten çok güzel fakat bir sorun var:
    C:\Documents and Settings\XXXX\Favorites < buradaki senelerdir biriktirmiş olduğum favorilerimi hızlı bir şekilde nasıl operaya aktaracağım?
    Yoksa teker teker mi opera bookmarksa add diyeceğim?

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.