Şimdi Ara

Huawei Ideos U8150 video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
33.648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ülkemizde satışa sunduğu fiyat performans telefonu Ideos X5 ile tanınan Huawei, şimdi de giriş seviyesine hitap eden telefonu Ideos U8150 ile karşımızda. Bakalım Ideos U8150 bizlere nasıl bir performans sunuyor.

• İnceleme için teşekkürler.elinize sağlık
  • Wildfire S modelini almayı planlıyorum. Fiyatından dolayı bu model de ilgimi çekmişti ama performansı tahmin ettiğimden bir hayli düşükmüş. Wildfire S de 600 Mhz olmasına rağmen nasıl bu kadar fark olabiliyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xenom

Wildfire S modelini almayı planlıyorum. Fiyatından dolayı bu model de ilgimi çekmişti ama performansı tahmin ettiğimden bir hayli düşükmüş. Wildfire S de 600 Mhz olmasına rağmen nasıl bu kadar fark olabiliyor?

Benim anladığım kadarıyla; diğer firmalar cihazında daha iyi performans vermesi için Android'i biraz kişiselleştiriyorlar o cihaz için optimize ediyorlar ama Huawei Ideos X5'teki gibi Android'i olduğu gibi kullanıyor. Bu cihaz için farklı romlar gelirse onlarla performans bir nebze artabilir.
  • Huwai türkiye pazarına iyice girmesi lazım üst modelleri getirip x5 gibi ucuz olursa ekmek su gibi satar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • huvavayı deil hocam radyoda kadın soluyo hauvey :D
  • telefonun teknik özellikleri sayılırken durdurup kendim sırayla okudum ve o bölümü atladım. başka türlü olmuyacak :D
  • Huvavayi nedir ya :) Huvayi diyeceksin alt tarafı sorsana Mesut kardeşime :D
  • teknık ozellıkler tabolsunda cpu 600 ghz mı yazıo du yoksa benmı yanls gordum:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Allen Walker

Huwai türkiye pazarına iyice girmesi lazım üst modelleri getirip x5 gibi ucuz olursa ekmek su gibi satar

Bence araştırsalar haziran ayı ve temmuz başında en çok satılan akıllı telefon nedir deseler kesin ideos x5 dir.Kapış kapış gitti telefon hiçbir mağaza siparişleri yetiştiremedi stoklarda kalmadı tedariklerde sıkıntı yaşattı bunu bu telefon yapıyorsa üst modelleri huawai türkiye pazarına getirseler zeytin ekmek gibi satar :)
  • perf çok kötü
  • Vay be teknoloji ne hale gelmiş 600 GHZ işlemci vay anasını öldüm mü acaba ben :D
  • işte android burda ortaya çıkıyor adreno 200 dışında tüm özellikler iphone 3gs ile aynı ama performansı çok kötü
  • Giriş seviyesi için güzel bir alternatif, inceleme için teşekkürler
  • İşlemciyi 600 Ghz yazmışsınız. Ayrıca videonun kalitesi de düşük geldi bana bu kez. Cihaza gelince, üstüne biraz daha eklenip daha iyi bir cihaz alınabilir veya aynı bütçeye Samsung modellerine bakılabilir.
  • Çok Süper Bir İnceleme Olmuş.Ellerinize Sağlık
  • Bu MB ile GB karıştırılması ve Mhz ile Ghz karıştırılması hala devam ediyor x)
    Sadece kaan beyin videolarında değil mesut beyin videolarında da bu hatalar oluyor.Bu ortak hatanın 3. bir şahısa ait olduğu kanatına vardım.600Ghz :D

Neyse zaten bir telefonu inceleyebilmek kısa süren bir iş değil.Teknik özellikleri kullanıcı deneyimi gibi faktörler eminim başka birine ihtiyacı doğurması çok doğal.Ancak o kişinin biraz ders alması gerekiyor.Hatta bir videoda mesut bey 32gb hafızaya 32kb demişti sözel olarak.Hernekadar mesut bey boğaz ağrısına yorsa da kilobayt ile cigabayt okunuş olarak bariz farkedilen bir cümledir.Yanlış anlama gibi bir durum olamaz.Bu durumdan anlaşılıyorki incelemeler başka birilerinin de elinden geçiyor.

edit:Bu arada tabloda kameranın autofocus olup olmadığı yazılırsa çok makbule geçer.Çünkü odaklama çooooooooook önemli benim için.Hele odaklı kamera kullanmaya alışırsanız asla sabit odak kullanamıyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Klasör.:X:. -- 13 Temmuz 2011; 19:51:20 >
  • telefonun tum ozellıklerı galaxy fit ve p503 ile hemen hemen aynı ama performansı cok kotu
  • Bir Sana, bir de saçlarına hastayım Kaan :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: ens1252

quote:

Orijinalden alıntı: Allen Walker

Huwai türkiye pazarına iyice girmesi lazım üst modelleri getirip x5 gibi ucuz olursa ekmek su gibi satar

Bence araştırsalar haziran ayı ve temmuz başında en çok satılan akıllı telefon nedir deseler kesin ideos x5 dir.Kapış kapış gitti telefon hiçbir mağaza siparişleri yetiştiremedi stoklarda kalmadı tedariklerde sıkıntı yaşattı bunu bu telefon yapıyorsa üst modelleri huawai türkiye pazarına getirseler zeytin ekmek gibi satar :)

Aslında mail atsak nasıl olur, x5 in satış rakamlarına bakın üst modeller getirtirseniz daha çok satar diye.binlerce kişi atsa işe yarayabilir
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.