Şimdi Ara

(SIFIR) AMD Athlon II x2 255 3,1 Ghz İşlemci

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Arızalanan işlemcimin yerine değişim için garanti kapsamında gönderilen sıfır, kutusunda, kesinlikle herhangi bir makineye takılmamış, hatta kutudan bile çıkarılmamış, fanı, kutusu ve tüm kutu içeriği ile birlikte,

AMD Athlon II x2 255 (3,1 Ghz x 2)

işlemcimi satıyorum.

Son Fiyat= 85 TL (Pazarlıksız) (Pazarlık için mesaj atmayın)

Garanti belgesini geri vermediler ama birkaç gün önce kesilen sevk irsaliyesini göndereceğim, 2-3 ay daha garantisi kalmış olması lazım...

Alsancak/İzmir ya da Halkapınar Metro/İzmir'de elden teslim edebilirim.

Şehirdışı önce havale sonra kargo şeklinde olur. Ptt ile gönderilmez.

İyi forumlar...

sıfır fiyatı:
    http://www.vatanbilgisayar.com/amd-adx255ocgmbox-athlon-ii-x2-255-am3-3.1ghz-2mb-cache-45nm-islemci/productdetails.aspx?I_ID=48961

(SIFIR) AMD Athlon II x2 255 3,1 Ghz İşlemci

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 18 Temmuz 2011; 9:23:59 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• quote:

Orijinalden alıntı: SaLVaToRe

bu ıslemcının 3600 mhz yada daha fazlaya stabıl olarak cıkma olasılıgı vardır az bır voltaj artırımıyla bunuda dedıgımıdıde kulak arkası etmeyınız. 0.5 voltajın ne ıslemcıye nede anakarta uzun sure kullanılsa bıle hıc bır dezavantajı yoktur.
    sonuc olarak bu ıslemcıyı alarak anakart ve ramnınız uygun ıse kasa ıcı sogutmanızda cok cok rahat 3600 ze ve ustune bıle cıkıp gunluk kullanabılırsınız.

bilgi için teşekkürler... eski değişime giden çok az ısınıyordu zaten, oc mümkündür.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• quote:

Orijinalden alıntı: SaLVaToRe

cok samımı soyluyorum oyun platformunda testlerınde bu kadar ucuz fıyata bu 2 cekırdek ıslemcı ıle ıntellerle dalga gecersınız. artık kırın su kafanızda kı ıntel mantıgını sızde amd lı olun aramıza katılın.
    dıp not sadece bu katagorıdekı ıslemcıler ıcın dedıgım laftır.
    2500 k ya laf edemem etmemde aptal degılım.

ben hem deneb hemde sempron 140+ ile anakart a bağlı olarak dalga geçiyorum bile

DENEB 5000+ x2 2.2 ghz normalde ; ACC ile 785g ddr2 anakart ta @ x4 2,7 ghz ve L3 6mb cache bellek ile kullanıyorum ayrıca 3,2 ghz günlük hızda sorunsuz çalışıyor.
    http://forum.donanimhaber.com/m_40193692/mpage_1/f_/key_//tm.htm#40193692

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.