Şimdi Ara

Timsah Arena (31. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
689
Cevap
5
Favori
37.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu koltuk renk ve desen uyumunu kim düşündüyse Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın!

Yahu bir kişi çıkıp da demez mi berbat gözüküyor diye... Bu kadar mı estetikten yoksun zevksiz bir ülke olduk!

Neden tek renk yeşil yapmazsın da böyle berbat bir desen yaparsın... Şu koltuklar tek renk olsa bak nasıl atmosfer ve görüntü değişiyor...
  • 25.06.2015

Timsah Arena
     Timsah Arena
     Timsah Arena
     Timsah Arena
  • gerçekten efsane stat oldu baya uzun sürdü ama sonunda bitti. Bende az önce merak edip canlı yayından açıp izlemiştim bu resimlerde daha net
  • timsah ne durumda?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burçin Terzioğlu

timsah ne durumda?

Timsah kafasında çalışmalar çok yavaş, stat içerisindeki çalışmalara ağırlık verildi.
  • 23.07.2015

Timsah Arena
  • Timsah arena bitmiş artık. Sezonun ilk maçını merakla bekliyorum bende. Televizyondan tabi ki
  • 06.08.2015

Timsah Arena
     Timsah Arena
     Timsah Arena
     Timsah Arena
     Timsah Arena
     Timsah Arena
     Timsah Arena
  • Geçen Bursadayken gördüm stadı. Bence çok güzel olmuş. Takıma ve taraftara hayırlı olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Heyecanlanmamak elde değill !!!..

kombinemizi aldık sabırsızlıkla bekliyoruz.....
  • stat kaç bin kişilik?
  • Harika gözüküyor, stadların kalitesi futbolun kalitesini de artıracaktır. Hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thanatos13

stat kaç bin kişilik?

45.000 kişilik olacak inşallah.
  • Ülkenin en güzel stadı oldu.
    Devletimizden Allah razı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fevcinn

quote:

Orijinalden alıntı: thanatos13

stat kaç bin kişilik?

45.000 kişilik olacak inşallah.

çok iyi bjkninkinden fazla olacak, eğer bursa yönetimi bilet fiyatlarını çok yapmazsa bursa taraftarı rahat doldurur orayı
  • Stat çok güzelde yarısı boş duracak stadın belki ilk açılış maçında dolarsa dolar
  • Stad var takım yok yönetim kötü futbolcular durmuyor Bursa bu stadta başarılı olamaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ulvi-

Stad var takım yok yönetim kötü futbolcular durmuyor Bursa bu stadta başarılı olamaz

Sadece Bursa için değil tüm Türkiye için prestijli bir stat olacağı için çok heyecanlı ve gururluyuz..
    Gönül ister ki Türkiyemizdeki tüm şehirlerde tüm statlar en az bu güzellikte olsun.

Kalanlarla yola devam, yeni transferlerle gidenlerden daha kaliteli isimler katıldı kulübümüze.

İnşallah güzel yerlerde olacağız.
  • yapıcak birşey yok parası olan konuşuyor.Oyuncuya biz 2 milyon euro anca veriyoruz adam çat gelip 5 milyonu veriyor bu oyuncu durur mu? bende olsam giderim yani yönetimin yapabileceği bir şey yok
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.