Şimdi Ara

Samsung'un Android 4.0'lı yeni Nexus telefonu üzerinde çalıştığı doğrulandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
4.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Galaxy S II modeliyle kısa sürede yüksek satış rakamlarına ulaşarak önemli bir başarı yakalayan Samsung, Nexus S'den sonra Google'ın üçüncü telefonuna da imza atacak gibi görünüyor. Uzun süredir iddia seviyesinde konuşulmakta olan bu bilgiye Samsung cephesinden ilk defa net yanıt geldi ve şirketin Romanya ofisi tarafından Twitter üzerinden yapılan açıklama, Nexus Prime kod adlı yeni telefonun yolda olduğunu doğruladı.

Google'ın Ice Cream Sandwich kod adıyla geliştirdiği Android 4.0 işletim sistemini kullanacak yeni telefonun yıl sona ermeden önce, muhtemelen Android 4.0 ile birlikte pazara sunulması bekleniyor. Resmiyet kazanmış teknik özellikleri hakkında henüz herhangi bir bilginin bulunmadığı Nexus Prime'ın, 1.2GHz veya 1.5GHz'de çalışan çift çekirdekli işlemciye, 1GB belleğe ve 720p (?) ekrana sahip olması bekleniyor.

Editörün Notu: Görsel, Samsung'un Nexus S modeline aittir. 

• Tasarım bumu
    At çöpe gitsin
  • tasarım bence gayet hoş. ancak bu ne hızdır yahu daha androidin 2.3.4 ü çıkalı dün oldu bugün android 4.0 platformundan bahseder olduk. bi durun artık !
  • tasarım tabiki bu olmayacak. nexus s bu. 4.0 ve 720p ekran ile muhteşem bir ikili olacaklar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LKLC -- 12 Temmuz 2011; 14:30:45 >
  • 4.0 dedikleri 2.4.0 olmasın ?
  • ya androidin kendi sitesinde bile 4.0 ile ilgili bişey yok, ne ara başladı bu söylentiler ? 720p efsane olur ama :p
  • Flash videoları doğru düzgün gösterebilse bari...
  • Tasarımdan yeni bir telefon gibi bahsedilmiş de resimdeki cihaz şu an piyasada olsan nexus s. Tasarım olarak da oldukça şık bir alet.
  • nasıl olsa bu modelde ülkemizde satılmaz nasıl bır satış politikaları var bilmiyorum ama kırgızıstanda satılan cihazların yarısı bizim ülkemizde satılmıyor adamların yolları bıle yokken her turlu teknolojik cihaz temin edebiliyorlar
  • telefonlarda yeni bir ekran devri başladı.darısı bizim başımıza. ne kadar rekabet o kadar memnuniyet :D
  • 4.0 ice cream sandwich yıl sonu çıkacağı duyrulan yeni sürüm...
  • yazılımı ayrı donanımı ayrı dert oldu. bunlar artık telefonluktan çıktı.
  • peki bu 4.0 2.3 kullanıcılarına sunulur mu acaba merak ediyorum :))
  • cause this is pure love..
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnarcHiest

Tasarım bumu At çöpe gitsin

olay hakkında hiç bir fikrin yokken şöyle yorumlar yapıyosunuz ya süpersiniz :)

ekranı düz olmayan ilk telefon nexus s!!
    http://www.google.com/nexus/#/features
  • Samsung yapar kardeş.Adamlar ekran konusunda mükemmel diyebilirim.
  • Her imkan veremediğiniz bilginin sonuna (?) ibaresi koymayın artık gördükçe delleniyorum. BU CİHAZ 720p EKRANLA GELECEK. Başka çıkarı yok bunun. niye parantez içinde soru işareti koyuyorsunuz ki. Gelmezse benim sorumlusu ama kaldırın şu soru işaretlerini artık. Soru işaretleriyle habercilik yapılmaz. Dedikodu yapıyorsanız orası ayrı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kissed by Fire -- 12 Temmuz 2011; 20:33:21 >
  • 720p ekran dediği 1280x720 çözünürlük mü oluyor?
  • Nexus s'in tsarımı çok başarılı bence kesin bu da güzel bir telefon olur. LG işbirliği suya düştü sanırım samsung SGS2 başarısından sonra. Samsung isterse harika tasarımlara imza atıyor bakınız LED tv ve monitörler. Ancak burda tasarımdan çok teknolojik yeterlilik de çok önemli. İnce telefon ve monitörler tasarımları da yönlendiriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WhiteCehre

720p ekran dediği 1280x720 çözünürlük mü oluyor?

Aynen.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.