Şimdi Ara

Android işletim sistemli Samsung Galaxy Player 70 siyahlara büründü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
5.241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  
    Ürettiği taşınabilir medya oynatıcılarıyla adından sıkça söz ettiren Samsung, Android işletim sistemli Galaxy Player 70 (YP-GB70)'i siyahlara bürüdü ve Güney Koreli teknoloji meraklılarının huzuruna çıkardı.

Siyah - beyaz renk kombinasyonuna sahip Galaxy Player 70 ile tamamen aynı teknik özellikleri paylaşan model, 1 GHz saat hızında  çalışan işlemci, 5-inç boyutunda ve 480 x 800 piksel (WVGA) çözünürlüğünde dokunmatik ekran, Android işletim sistemi, 3.2 megapiksel çözünürlüğünde led flaşlı kamera, görüntülü konuşma için kamera, Wi-Fi, Bluetooth ve 2500 mAh batarya gibi bir özellik listesi sunuyor.

• bu cebe gelmez, buna özel çamta lazım 5inc
  • Fiyatı Ne Kadar Acaba?
  • Samsung ekran cozunurluklerini artirmali
  • aslında tam bana göre bir telefon 5"
    tabi ekran çözünürlüğü çok az.samsung yeni modellerinde bu ekran çözünürlüğünü hala yükseltmiyor.
  • quote:

trinamoe
    doğru diyorsun kardeş çözünürlük düşük kalıyor bide 5 inç olunca her kare içine düşen piksel sayısı azalıyor o yüzden görüntü kalitesi zayıf kalıyor 5 inçlik yapıcaksan çözünürlükte 840x1024 olmalı!
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak_5866

aslında tam bana göre bir telefon 5tabi ekran çözünürlüğü çok az.samsung yeni modellerinde bu ekran çözünürlüğünü hala yükseltmiyor.

Telefon değil bu.
  • Arkadaşlar bu mp4 çalar,yalnız 2500 mAh buna koyuyosun telefonlarına niye koymuyosun alacağın olsun samsung :)
  • Apple'dan dava bekliyoruz...Bakalım buna ne davası açacaklar.
  • Güzel bir aletmiş bu PSP gibi düşünülebilir, PSP taşımak içinde çanta gerekiyor ama kimse ondan yakınmıyor çanta gerekli diye. Film izlemek, fotoğraf çekmek(kamera fokusluysa), oyun oynamak, müzik dinlemek, nette dolanmak için birebir. iPod Touch'a büyük bir rakip olarak görünüyor özellikle kamera ve ekran boyutu olarak.
  • Appledan yeni bir dava gelebilir hazır olun :)
  • bunun pili SII ye olur mu aceb ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hattoriy

Arkadaşlar bu mp4 çalar,yalnız 2500 mAh buna koyuyosun telefonlarına niye koymuyosun alacağın olsun samsung :)

Telefonların ekrandan sonra en büyük parçaları antenlerdir. Bu cihazda ise anten sıkıntısı olmadığı için pil kapasitesinin yüksek olması normaldir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hattoriy
    Arkadaşlar bu mp4 çalar,yalnız 2500 mAh buna koyuyosun telefonlarına niye koymuyosun alacağın olsun samsung :)

+100000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000
  • iPod Touch killer
  • orda bir arkadaş bu telefon tam bana göre demiş :)
    telefon değilki mp3
  • Bu yeni model media player da radyo yok galiba..? Teknosa satmaya başlamış 599 lira..
  • quote:

Orijinalden alıntı: frux

Bu yeni model media player da radyo yok galiba..? Teknosa satmaya başlamış 599 lira..

Beyaz renk var..
  • 3g olursa ipod u sollar başkada sollayamaz...
  • dava açacak bişi yok önce bunun ne olduğuna karar verin
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.