Şimdi Ara

Samsung, Bada 2.0 platformunu kullanan Wave 725 modelini hazırlıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
3.798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  
    Finlandiya'nın mobil iletişim devi Nokia'nın koltuğuna gözünü diken Samsung, güncel olarak dört farklı grupta cep telefonunu tüketicilerle buluşturuyor: Android OS, Bada OS, Windows Phone 7 ve java platformunu kullananlar modeller...

Son zamanlarda Samsung'un ağırlıklı olarak Android işletim sistemli modellerle karşımıza çıkması akıllara ''Bada platformuna ne olacak?'' sorusunu getirmedi değil. Ancak Samsung, Bada'yı desteklemeye kararlı gibi. Bir kaç hafta önce Wave 578'i duyuran Samsung'un şimdi de Wave 725 üzerinde çalıştığı söyleniyor.

Wave 725 görünüşe göre Güney Koreli üreticinin Bada 2.0 platformunu kullanan ilk modelleri arasındaki yerini alacak. Samsung'un eylül ayından itibaren oldukça dikkat çekici bir fiyat stratejisiyle satışa sunacağı ifade edilen Wave 725, söylenenlere göre 3.65-inç boyutunda ve 320 x 480 piksel (HVGA) çözünürlüğünde dokunmatik ekran, NFC (Near-Field Communications) desteği, Wi-Fi bağlantısı, Bluetooth 3.0, 5 megapiksel çözünürlüğünde kamera ve görüntülü konuşma için VGA kamera gibi özellik listesi sunacak.

• Uygulama sayısı artmadıkça ve uygulamalar ücretsiz olmadıkça, Bada'nın geleceği yok.
  • Samsungun Bada 2.0 sonrasında gerekli özveriyi göstermesi gerekiyor bu işletim sistemine yoksa Bada kullanıcılarını tutamazlar gidişat eskisi gibi olursa.
  • bada mı kaldı ya.
  • bada mada hikaye wave ler çok şık modeller ama bu işin sonu belli
  • wave şık tasarımı ve yenilikçi özellikleriyle popüler olmuştu

bunu da fiyatıyla öne çıkarmaya çalışıyorlar

yurtdışında s8500 ile s8530'un fiyatı 200 euro

bunun fiyatının 160-170 euro civarı olması lazım ki satılsın

o fiyatdan buraya en fazla 500 lira gelmeli

o zaman da telpa wave723'ün satışları baltalanmasın diye bunu getirmez

ve ya getirse bile mağazalar çok daha pahalıya satar

badanın zayıflığını da katarak şansını pek fazla görmüyorum
  • bu haberi yayimlayan arkadasa sormak istiyorum haberin kaynagi nedir. onu neden yazmadin. resim sahte bi kere cunki en altta cpu kullanimi %100 olarak gostermis. bada da 100de 100 islemciyi kullanmaya sistem izin vermez. kullanmaya calistiginizda hafiza yetersiz der ve yeni bir uygulama veya oyunu calistirmaz. bluetooth versiyonu ve wifi versiyonuna baktiginizda sifirdan baska rakam yok. bu yanlis. bilip bilmeden haber yayimlamayin. iyice inceleyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wox

bu haberi yayimlayan arkadasa sormak istiyorum haberin kaynagi nedir. onu neden yazmadin. resim sahte bi kere cunki en altta cpu kullanimi %100 olarak gostermis. bada da 100de 100 islemciyi kullanmaya sistem izin vermez. kullanmaya calistiginizda hafiza yetersiz der ve yeni bir uygulama veya oyunu calistirmaz. bluetooth versiyonu ve wifi versiyonuna baktiginizda sifirdan baska rakam yok. bu yanlis. bilip bilmeden haber yayimlamayin. iyice inceleyin.

"Samsung'un şimdi de Wave 725 üzerinde çalıştığı söyleniyor."
    daha oyle bir telefon yok, temsili fotoğraf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jeofizikci -- 12 Temmuz 2011; 2:45:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wox

bu haberi yayimlayan arkadasa sormak istiyorum haberin kaynagi nedir. onu neden yazmadin. resim sahte bi kere cunki en altta cpu kullanimi %100 olarak gostermis. bada da 100de 100 islemciyi kullanmaya sistem izin vermez. kullanmaya calistiginizda hafiza yetersiz der ve yeni bir uygulama veya oyunu calistirmaz. bluetooth versiyonu ve wifi versiyonuna baktiginizda sifirdan baska rakam yok. bu yanlis. bilip bilmeden haber yayimlamayin. iyice inceleyin.

Kaynak;

http://badaworld.net/vazhno-wave-725-novyj-telefon-srednego-urovnya-na-bada-2-0/

Telefonun tasarımı tam olarak belli olmadığı gibi teknik özellikler de şu an için söylenti durumunda.

• Bada 2.0'ı görmeden kesin bir yargıya varılmamalı.
  • badapps.ru ve devinanart taki bada 2muzlk calar gorselleri yayimlandi ve photoshop bilen herkes bu tur resimler yapip yayimlayabilir. arkadaslar bu konudaki haberleri en net samsung un kendi sitesinden edinebilirsiniz digerleri kaynagi belli olmayan haberlerle sitelerinin populer olmasi ve daha fazla uye kazanmak maksadiyla bu tur seylere girisiyorlar. bu sitelere itibar gostermeyinz.en net cevabi zaman gosterecektir.
  • Samsung Wave S8500 aldım. Tamamen hayal kırıklığı!
    BADA üzerinde birçok popüler yazılım dahi yok. Ücretli uygulamaların fiyatları aşırı pahalı daha yeni gelişen bir platform için.
    Samsung'un işletim sistemi girişimini tamamen gereksiz buluyorum.
  • Jkwk

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Jkwk

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.