Şimdi Ara

Samsung Galaxy S II için Android 2.3.4 güncellemesi sızdırıldı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
6.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Samsung'un yeni amiral gemisi i9100 Galaxy S II için Android 2.3.4 güncellemesi resmi olarak yayınlanmadan önce internete sızdırıldı.

Android 2.3.3 işletim sistemiyle satışa sunulan Galaxy S II'ye yeni sürümü yükleyenler ana ekranda bazen yaşanan yavaşlıkların (lag) giderildiğini, Google Talk aracılığıyla artık görüntülü konuşma yapılabildiğini, bazı güvenlik açıklarının kapatıldığı ve bataryanın Android 2.3.3'e kıyasla biraz daha fazla dayandığını öne sürüyor.

Pozitif yönlerine rağmen telefonunuza Android 2.3.4 sürümünü yükleme esnasındaki tüm riskin size ait olduğunu unutmayın.

• Arc için de sızıverse keşke. Telefondan memnunum ama yeni sürümler hep ağzımı sulandırıyor nedense.
  • ctesi günü yaptım sıkıntısız çalışıyor şuan ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sucvceza

Arc için de sızıverse keşke. Telefondan memnunum ama yeni sürümler hep ağzımı sulandırıyor nedense.

Arc için sızmaz da X10 için sızması lazımdı 4. ayına girdi 2.3.3 güncellemesi , herşeyi bitti sertifikalandı ama hala yok piyasada
  • Bu Android cihazlarda da bu Rom davaları var sürekli yeni romlar kurmak denemek istiyorsun bir zaman sonra telefona sürekli backup yüklemekten gına geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunuss.10

Arc için sızmaz da X10 için sızması lazımdı 4. ayına girdi 2.3.3 güncellemesi , herşeyi bitti sertifikalandı ama hala yok piyasada

X10 kullanıcılarına büyük sabır diliyorum. Şu zamana kadar çoktan çıkmış olması gerekiyordu dediğin gibi 2.3.3 güncellemesinin.
  • Arkadaslar ben bu update'i yaparken ucurdum herseyi. igo'yu nasil geri getiririm?
  • Yazik olmus htc cihazi kullananlarin sizdirilmis isletim sistemini indirmemesi daha iyi olur az biraz sabretsinler garanti bir sakatlik vardir (crysis 2 gibi dusunursek :D )
  • kaullananlardan hep iyi yorumlar geliyor Samsung update artık eskisinden daha çok önem veriyor.
  • Biz gio kullanıcıları 2.2 de kaldık bir kere bile update gelmedi :(
  • Belkide alacağı son güncelleme olur.samsung bu pek belli olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silent Guardian -- 11 Temmuz 2011; 22:29:45 >
  • aceme 2.3.4 gingerbread guncelledim ben walla :)
  • bizde sonynin 2.3.3 ü çıkarmasını bekliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: EMREMETIN

Ben SGS2'nin kullanıcılar tarafından hazırlanan rom'larla sürekli güncel kalacağını düşünüyorum. Samsung tarafından bundan sonra bir güncelleme daha alır en fazla bu telefon.

Aslında ben öyle tahmin etmiyorum.2.4.0 çıktığında mutlaka alacaktır.Çünkü multicore desteği gelecek.2.4.0 dan sonra 1 yada 2 tane daha alır.Ee o da yeter en azından normal kullanıcıya.Biz gene rom'a devam.
  • şöyle köklü bir güncelleme gelsede gözümüz gönlümüz açılsa yahu 3.0 mı olur artık 4.0 mı bilmem
  • quote:

Orijinalden alıntı: jibe

Bu Android cihazlarda da bu Rom davaları var sürekli yeni romlar kurmak denemek istiyorsun bir zaman sonra telefona sürekli backup yüklemekten gına geliyor.

merhaba fırsat bulmuşken bir soru sorayim.üstünkörü cevap versen de olur.Telefonun backup'ını nasıl alıyorsun ?
  • Herkes güncelleme desteğinin çekileceğinden bahsetmiş. Google üreticelere şart koydu. Telefonun üretim tarihinden itibaren 2 yıl süresince çıkan tüm güncellemeleri çıkarmak zorundalar. Tabi donanım destekledikçe ki artık nasıl bir donanım sınırı koyabilirler bilemiyorum. Hafıza desen var, işlemci desen çift çekirdek 1.2 Ghz, ram 1 gb. Bence güncelleme sorunu çekilmez. Zaten Galaxy S bile 2.3.3 güncellemesi aldı. Belki 2.3.4 bile çıkacak. Samsung'un düşük modellerindeki güncelleme politikasını ben de beğenmiyorum ama Galaxy S serisine farklı yaklaşıyorlar.

quote:

Orijinalden alıntı: kerempek

merhaba fırsat bulmuşken bir soru sorayim.üstünkörü cevap versen de olur.Telefonun backup'ını nasıl alıyorsun ?

Markette titanium backup programı var. Bu programla mevcut programlar ve sistem ayarlarını yedekleyebiliyorsunuz. Ayrıca nandroid backup var ki o tüm sistemin yedeğini alıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onbeskarakterli -- 20 Temmuz 2011; 1:41:04 >
  • bu güncellemeyle pembe ışık problemi de gidecek mi yoksa garantiye mi yollamalıyım??
  • Ben KG5 i yukledim ve KG1 de olmayan ana ekran lag sorunu var. Su an gecti gerci bazen oluyor. Ama batarya tuketimini toparlamislar hakkaten helal olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.