Şimdi Ara

Google+, blogların yerini mi alacak ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
3.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Google'ın yakın zamanda hayata geçirdiği sosyal ağ projesi Google+ gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Google'ın diğer servisleriyle başarılı bir şekilde eşzamanlı çalışmasından dolayı tercih edilebilirliği yüksek olan Google+, esnek paylaşım seçenekleri ve geri bildirim konusundaki üstünlüklerinden dolayı ilerleyen dönemlerde blogların yerini alabilir.

Yukarıda belirttiğimiz sebeplerden dolayı Google+'ı bloguna tercih eden ilk isim ise Digg'in kurucusu ve teknoloji dünyasının önemli isimlerinden Kevin Rose oldu. Kevin Rose, yıllardır yazdığı blogu kevinrose.com'u Google+ hesabına yönlendirmeye karar verdiğini Twitter üzerinden yayınladığı mesajıyla duyurdu.

Daha proje aşamasında olan ve kısıtlı sayıda kullanıcının kullandığı Google+'ın internet dünyasında sebep olacağı gelişmeleri zamanla göreceğiz.

• Google+ güçlü bir rakip olabilir facebook için
  • Bende geçtim valla face kötü
  • facebook u devirir inş
  • Ergenler basmadan tadını çıkaralım g+ ın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bana google+ davetiyesi yollayabilirmisiniz özelden?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bluepower

Bende geçtim valla face kötü

Nesi kötü? Birde şu an google+ nın faceten farkını söylersen tam olur. Ezbere konuşmayalım.

Google g+ a geçelim diye herşeyi yapıyor. Adamları takdir ettim. Yakında g+ ya üye olmazsanız internet yok diyecekler.
  • quote:

Nesi kötü? Birde şu an google+ nın faceten farkını söylersen tam olur. Ezbere konuşmayalım. Google g+ a geçelim diye herşeyi yapıyor. Adamları takdir ettim. Yakında g+ ya üye olmazsanız internet yok diyecekler.

peki bu neyin fanboyluğu facebookda sana g+ kötüle diye paramı ödüyo, blog olarak düşünülmeyipde blog olarak rahatça kullanılıyorsa sosyal ağ yerine blog a çevirirler belki yada çoklu kullanım
  • apple google+ bıkkınlık geldi... dh tamıyım cnettemiyim bilemiyorum.
  • Google bazı servisleri birleştiriyor iyide oluyor.Giriyorsun google anasayfasına yukarıda maillerin g+ bildirimlerin dökuman ve belgelerin resimlerin bloğun hepsi tek bir çubukta toplanmış istediğine tek tıkla ulaş.Google dan pratiği yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutarslan.com

bana google+ davetiyesi yollayabilirmisiniz özelden?

Mustafa ÇAYIRPINAR'a davetiye için teşekkürler
  • banada özelden davetiye yollarmısınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadtneverdie

quote:

Orijinalden alıntı: Bluepower

Bende geçtim valla face kötü

Nesi kötü? Birde şu an google+ nın faceten farkını söylersen tam olur. Ezbere konuşmayalım.

Google g+ a geçelim diye herşeyi yapıyor. Adamları takdir ettim. Yakında g+ ya üye olmazsanız internet yok diyecekler.

G+: Görüntülü sühbet(2 kişi/konferans),esnek paylaşım seçenekleri,paylaşım grupları,kullanıcı dostu arayüz vs. vs. sayılabilir.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Bluepower Bende geçtim valla face kötü
    Nesi kötü? Birde şu an google+ nın faceten farkını söylersen tam olur. Ezbere konuşmayalım. Google g+ a geçelim diye herşeyi yapıyor. Adamları takdir ettim. Yakında g+ ya üye olmazsanız internet yok diyecekler.

Google şu an davetiye sistemini bile ara ara kapatırken kalın içerikli şeyi söylemeniz beni şoke etti.
  • Şimdilik biraz boş ama ilerde çok büyük işler başıracaktır Google+. Boşuna yatırım yapmaz Google kolay kolay..
  • Varsa davetiye bende alabilirim :)
  • Davetiye yollarsanız sevinirim. :)
  • davetiye lütfen
  • Davet isteyenler mail adreslerini de yazsınki gönderebilsinler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: can_66

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Bluepower Bende geçtim valla face kötü
    Google şu an davetiye sistemini bile ara ara kapatırken kalın içerikli şeyi söylemeniz beni şoke etti.

hangi arayı kapatıyor? kaç üyesi var? bu yazılanalr ne akdar doğru? hiçbirini bilmiyoruz. DH bize sunuyor bizde vay anasını diyoruz. dehşet bütçesiyle google bizi gayet güzel yönlendiriyor. DH den de bunu gayet güzel izlediğimizi söyleyebilirim. google+ hakkında en ufak haber bile kaçırılmıyor. Neden acaba? :)

bana fanboy diyenlerinde sürekli g+ ı savunması enteresan oluyor.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.