Şimdi Ara

Vakti Zamanında - FIFA Serisi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
232
Cevap
2
Favori
31.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • FIFA serisi içinde tarihi bir yolculuğa çıkmaya hazır mısınız ?

• BSC 1 numara.Sağolun.
  • Baya nostalji yaşadım. Çok güzel bir program olmuş elinize sağlık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Powermove -- 10 Temmuz 2011; 13:04:34 >
  • Çok keyifli bir video olmuş. Bu bölüm çok tutar, nostaji yaparken resmen çoçukluk günlerim geldi aklıma. Bir dönem hiç unutmuyorum, heyecanla her sene yeni çıkacak FIFA'yı bekliyorduk.
  • FIFA Serisi efsanedir, çocukluğumun oyunudur. FIFA 98 ve 99 da hiç kuşkusuz en iyi oyunlarıydı. Şimdiki oyunlar eskisi kadar zevk vermiyor nedense...
    Canım FIFA 99 çekti nerden izledim şu programı.
    Şaka yapıyorum, program on numara; eski günlere biraz da olsa döndürecektir bizi.
    Yok yav vallaha tüylerim diken diken oldu, hele o şarkıları duyunca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Conquistador -- 10 Temmuz 2011; 13:10:49 >
  • Road to world cup 98'i görünce, tüylerim diken diken oldu. Gerekli ve güzel bir program. Devamını bekliyoruz.
  • Videonun en güzel kısmı Fifa11'in kapağının gösterilmesidir
  • Keşke arada ki 2003-2004-2005-2006-2009 oyunlarınıda tek tek inceleseydiniz.Fakat yinede çok güzel bir nostalji oldu bu.
  • çok güzel program olmuş tüylerim diken diken oldu. Bir dahaki bölüm için Tomb Raider'ı öneriyorum

edit: ayrıca fifa 2002 world cup'da efsane ondan da bahsetseniz iyi olurdu. birde şu video başındaki görselleri kim hazırlıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okisht -- 10 Temmuz 2011; 13:15:12 >
  • I love <3 fifa 2000 and 2002 benim pentium 3üme oynadığım 2 efsanem....! ozaman wining eleven ı keşfetmemiştim ancak 2005 te gelen ps le ona başladım...ancak fifa 11 süper ve ben 12 yi dört gözle bekliyorum ı Love <3 pc ... and ... ı hate consols!
  • Ben Fifa 2003 ü çok beğeniyordum keşke onuda koysaydınız ama çok güzel bi video olmuş Erdinç abi Kaka nın yanına en çok sen yakışıyorsun :D
  • Hahahahahaha Nolacaktı Anlaşsaydılar.
  • bsc kalitesine yakışan bir video olmuş teşekkürler :D
  • Harbiden ya bu vidyonun başındaki görseller de güzel olmuş:)
  • İlahi sen Kaka'nın yanına parsellemis kendini.

Benim favorilerim Fifa 97, 2000, 2002 ve birde World Cup 2002.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okisht

çok güzel program olmuş tüylerim diken diken oldu. Bir dahaki bölüm için Tomb Raider'ı öneriyorum

edit: ayrıca fifa 2002 world cup'da efsane ondan da bahsetseniz iyi olurdu. birde şu video başındaki görselleri kim hazırlıyor

Evet FIFA World Cup 2002 de muhteşemdi. Yıldızlı futbolcular vardı onlarla uzaktan şut çekince topun arkasından alev çıkıyodu yanlış hatırlamıyosam.

• Fena Nostalji olmus.
    Cok begendim Sunumu.Devamini bekliyoruz .

Kapak yildizi olayina acaip güldüm ,Halada gülüyorum
    Ciddi ciddi izliyordum , Gördügüm an koptum
  • hehe kapakyıldızı erdinç iyikul
  • 10:05 çok güzel olmuş :D
  • Süper olmuş. Emeğinize sağlık. Tomb Raider'ı da isteriz. :D
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.