- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
CEHENNEMDEN GELEN SESLER(ALINTIDIR)
32 Cevap52476 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

5863 Mesaj
17 Aralık 2005; 17:34:00 

Rusyada birkaç bilim adamı, yeraltı tabakalarındaki kırılma seslerini kaydetmek için yerin kilometrelerce altına inen bir kuyu kazıyorlar ve dinleme cihazlarını bu kuyunun dibine yerleştiriyorlar. Başlangıçta çok zayıf frekansta insan sesi duyuyorlar daha sonra daha yüksek frekansları algılayabilecek bir cihaz yerleştirdiklerinde ise dehşete düşüyorlar çünkü yerin dibinden çığlık seslerine benzer sesler geliyor. Bilim adamlarının çoğu işi bırakıyor...

http://www.amightywind.com/mp3/hellscreams.mp3

NOT: komu dışından alıntıdır.

Kapitalizm gölgesini satamadığı ağacı keser.
Tek rakibim kangal.

606 Mesaj
17 Aralık 2005; 17:39:36 

tekrar konu dışına göder bence

.

234 Mesaj
17 Aralık 2005; 17:55:28 

3280 Mesaj
17 Aralık 2005; 18:30:03 

kaynak göster kardeşim kaynak.

Bunu ilk duyduğumdan beri 2 yıl oldu. Keşke ta o zamandan itibaren kim çıkarmış bu söylentiyi araştırmaya başlasaydım. Bitmek bilmedi, uzadı gitti yahu. Hatta bunun öyküsü bile var. Yer altında yaşamaya başlıyan bir ırk var, bunlar onların sesleri diye

Iletisim kurmayi guclestiren herkesi blokluyorm

67 Mesaj
17 Aralık 2005; 18:33:27 

bu sessin stüdyoda kaydedildiğine ait dedikodular vardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peace.1453 -- 17 Aralık 2005, 18:33:45 >

Bugünü düşündüm, dün geçti, yarın var mı?
Gençliğe de güvenmem ölen hep ihtiyar mı?
"kaba" olmak için hiç zahmet gerekmez...
"nezaket"sanat işidir,balta ile işlenmez!

1194 Mesaj
17 Aralık 2005; 18:48:34 

cürretimi bağışlayın ama üç büyük dine göre kıyamet kopmadan önce ruhların cennet veya cehenneme gitmeyeceğini sanıyordum. hayır yani bunun uydurma olduğu apaçık ortada ama diğer uydurma haberlerin yayıldığı gibi yayılması ilgimi çekti açıkçası. sonuöta ülkenin büyük bir çoğunluğu bu üç büyük dinden birine mensup ve bunu bilmeleri gerekirdi. ben bile bildiğime göre...

67 Mesaj
17 Aralık 2005; 19:03:19 

quote:

Orjinalden alıntı: _ShineOn_

cürretimi bağışlayın ama üç büyük dine göre kıyamet kopmadan önce ruhların cennet veya cehenneme gitmeyeceğini sanıyordum. hayır yani bunun uydurma olduğu apaçık ortada ama diğer uydurma haberlerin yayıldığı gibi yayılması ilgimi çekti açıkçası. sonuöta ülkenin büyük bir çoğunluğu bu üç büyük dinden birine mensup ve bunu bilmeleri gerekirdi. ben bile bildiğime göre...

Doğru. Cehennem yaratıldı ama kıyametten sonra sevaba günaha göre dolacak . Şimdi içinde insan yok ki. Ölenler kabir hayatını yaşıyorlar. Kaldı ki cehennem dünyanın merkezinde falan değil. Allah(c.c.) izni ile ibret olsun diye yerin altından böyle sesler gelmiş olabilir. Fakat bana göre stüdyodan kayıttır.

Bugünü düşündüm, dün geçti, yarın var mı?
Gençliğe de güvenmem ölen hep ihtiyar mı?
"kaba" olmak için hiç zahmet gerekmez...
"nezaket"sanat işidir,balta ile işlenmez!

1999 Mesaj
17 Aralık 2005; 19:16:25 

Mars'ta ki sıradan bir araştırma Laboratuarı olan Phobos'da da astral bir yırtık oluşur. Ve cehennem süvarileri bu yırtıktan Phobos laboratuarlarına girerek bilim adamlarını tek tek katlederler, katledilmekten kurtulmanın tek yolu ise başka bir cehennem süvarisine dönüşmek. Ve sıradan bir Marine bu kaostan kurtulmaya çalışır. Tanıdık di mi. DOOM3.

Yukardaki yazıyı zihninizi tazelemek için yazmadım. Hikaye anlatmanın ne kadar kolay bir şey olduğunu göstermek için yazdım.

Yok rus bilimadamları, dünyanın merkezine mikrofon uzatmış, vs vs. Hikaye.

331 Mesaj
17 Aralık 2005; 20:24:19 

arkadaş yanlış aktarmış cehennemden gelen ses olmayacak o. eğer doğruysa kabir azabı çekenlerin çığlıklarıymış..cehennem zaten kıyamet kopana kadar yok..

Akıl Oyunları

3399 Mesaj
18 Aralık 2005; 1:33:31 

yeraltında yaşayan bir ırksa, çok yaygaracı bir ırkmış
cehennemde, kabir hayatıda başka boyutlarda oldukları için sesler mikrofonla kaydedilemez. hatta bilim adamı kimliği taşıyan bazıları dahi, bunların gazaba uğrayan kavimlerin sesleri olabileceğini, seslerin yeraltında sıkışmış olabileceklerini söylemişler.

çoğu bunu gerçekmiş gibi sahiplenmişti. bu arkadaşlar bu işleri ne zannediyorlar. bu işler o kadar ucuzmu. daha önceleride Allah yazan ağaç, bal petekleri, kalp damarları, patates yumruları fakelemişlerdi. iman kavramını patates soğan tezgahına döndürdüler. biraz akıllı ve ciddi olalım. zannediyorlarki vatandaş " way be" diyerek imana gelecek. komik oluyorlar. Allah'ın böyle şeylere ihtiyacı olmaz

66 Mesaj
18 Aralık 2005; 2:34:50 

konuya açıklık getirmek istiyorum.evet bu sesler stüdyoda çekilmiş olabilir.ama bu sese inanmayanlar bunun fake'den ibaret olduğu üzerinde durmasınlar hep.bu ses gerçek de olabilir.şöyle ki sesi yok edemezsin.sizin,benim,herkesin konuştuğu sesler evrende dolaşıyor.bu ses azap çeken bir ırkın sesi olabilir.ad ırkı bunlara örnekmiş mesela.

668 Mesaj
18 Aralık 2005; 10:33:28 

uydurma bi kere bilim adamının kaydettiği ses bu kadar kalitesiz olmaz.
gerçek olmadığı anlaşılmasın diye kalitesi düşürülmüş

219 Mesaj
18 Aralık 2005; 10:37:05 

quote:

Orjinalden alıntı: toliveistodie140

konuya açıklık getirmek istiyorum.evet bu sesler stüdyoda çekilmiş olabilir.ama bu sese inanmayanlar bunun fake'den ibaret olduğu üzerinde durmasınlar hep.bu ses gerçek de olabilir.şöyle ki sesi yok edemezsin.sizin,benim,herkesin konuştuğu sesler evrende dolaşıyor.bu ses azap çeken bir ırkın sesi olabilir.ad ırkı bunlara örnekmiş mesela.

Olabilir diyorsunuz.İspatla yükümlüsünüz,ben değilim çünki benim böyle bir iddiam yok!.

Varsın bana "enayi" desinler dürüst olduğum için,
Uyanık ve hilekar olduğum için "akıllı" demesinler de!!!

3399 Mesaj
18 Aralık 2005; 12:34:39 

quote:

Orjinalden alıntı: toliveistodie140

nasıl sesi yok edemezsin. ses yok olur. ses hava titreşimleri ile iletilir ve hava olmayan ortamda yok olur. ışık desen anlarım. desenki ben ışıktan çok daha hızlı bir şekilde uzayda ilerleyip dünyadan yansıyan ışıkların önüne geçerek önceden olmuş olayları gözlemleyebilirim, tamam. ama bu ses için söz konusu değil
ad kavminin hala yer altında azap gördüğüne dair bir kayıt yok.
"o kavmi, ici bos hurma kütükleri gibi yere serilmis halde görürdün" bu ayet. demekki ad kavmi ölmüş. bulundukları aleminde seslerini kaydetme olanağımız yok.

331 Mesaj
18 Aralık 2005; 13:01:27 

quote:

Orjinalden alıntı: C4

nasıl sesi yok edemezsin. ses yok olur. ses hava titreşimleri ile iletilir ve hava olmayan ortamda yok olur. ışık desen anlarım. desenki ben ışıktan çok daha hızlı bir şekilde uzayda ilerleyip dünyadan yansıyan ışıkların önüne geçerek önceden olmuş olayları gözlemleyebilirim, tamam. ama bu ses için söz konusu değil
ad kavminin hala yer altında azap gördüğüne dair bir kayıt yok.
"o kavmi, ici bos hurma kütükleri gibi yere serilmis halde görürdün" bu ayet. demekki ad kavmi ölmüş. bulundukları aleminde seslerini kaydetme olanağımız yok.

@toliveistodie140 arkadaşın dediği gibi sesler hiçbir zaman yok olmuyor.yani atmosferin içinde her zaman..hatta bilim adamlarının bu konuda bir çalışması var..sesler yok olmadığı için ilk konuşulan zamanın seslerine ulaşıp bütün dünyaya aynı dili konuşturmak istiyorlar..

Akıl Oyunları

1468 Mesaj
18 Aralık 2005; 13:26:56 

Herşeyi bir atarafa bırakın da bu olayın azıcık bile olsun inandırıcılığı varmı lütfen. Zaten böyle desteksiz bilimsel! araştırmalar hep ruslar tarafından yapılmış olur ve ortada ne bir belge ne bir kaynak hiç birşey bulunmaz. Yani tam asparagas. Bundan alacakaranlık kuşağına yakışır bir fantastik senaryo olur ancak.

3399 Mesaj
18 Aralık 2005; 18:17:24 

daha öncede buna benzer bir sürü fake elden ele gezmişti. fareye dönüşen kız, ölenlerin azap görürken kaydedilen sesleri, ruhun bedeni terkederken çekilen resimleri gibi
daha önceden yok edilen kavimler için Kur'anda " şimdi onlardan bir ses duyabiliyormusun" ayeti geliyor aklıma
fakelerle oyalanmak yerine faydalı işlerle meşgul olalım

5463 Mesaj
18 Aralık 2005; 18:22:43 

Geçenlerde şu dev insan iskeleti ile ilgili haberin bir başka versiyonunu gördüm. Bu haber ilk çıkalı kaç ay oluyor? Belki de bir sene, haberde diyor ki "bilimadamları harıl harıl bu iskeletlerin hangi devre ait olduğunu çözmeye çalışıyor". İskelet aylar öncesinden bulunacak ve bilimadamları hangi devre ait olduğunu bulamayacaklar.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

3399 Mesaj
18 Aralık 2005; 20:53:15 

quote:

Orjinalden alıntı: nejdeath

@toliveistodie140 arkadaşın dediği gibi sesler hiçbir zaman yok olmuyor.yani atmosferin içinde her zaman..hatta bilim adamlarının bu konuda bir çalışması var..sesler yok olmadığı için ilk konuşulan zamanın seslerine ulaşıp bütün dünyaya aynı dili konuşturmak istiyorlar..

yavaş konuştursunlar
mümkün değil. alınan en küçük bir sonuç bile olmadı. kendilerine fon arıyorlar sanırım

397 Mesaj
18 Aralık 2005; 21:00:23 

1 Mesaj
18 Aralık 2005; 22:45:01 

yaa arkadaslar kabir sesi deseler tamam dicemdee cehennemden gelemez bu sesler bencee, dini bilgilerime dayanarak söylüorm cehennem daha kurulmadıkiii....

44 Mesaj
17 Mayıs 2006; 12:14:28 

arakadasa katılyorum bır insan öldüğünde kıyamet gününe kadar ne cennet ne cehennem me gıremez azab cekecekse kabırde ceker cennetlıkse cennet bahcelerinden bir bahce gösterilir olay bundan ibarettır.

ana gibi yar olmaz bagdat gibi diyar olmaz

83 Mesaj
17 Mayıs 2006; 13:37:33 

açılmıyo sayfa bende

123 Mesaj
17 Mayıs 2006; 13:45:54 

bir bilim adamı bunun bilimsel açıklamasını yapmıştı sesler yıllar önce olan bir deprem sonucu toprağa karışmış.Tam açıklayamadım ama doğrusu bu.

0 Mesaj
17 Mayıs 2006; 13:49:40 

ingilterenin en eski kömür madeni ocaklarından birinin makinalarından çıkan sesler onlar ...

atv haberde açıklamışlardı

NASIL BİTTİYSE BUNDAN ÖNCEKİLER,
BUDA BİTER....
BİTE BİTE BENDE BİTERİM...!!!
OLUR BİTER...

8798 Mesaj
17 Mayıs 2006; 14:23:45 

Kedidir o, kedi.

94 Mesaj
17 Mayıs 2006; 14:39:01 

başta konuşan adamda zebani heralde cehennemi anlatıyo

tövbe ya rabbim.

imzan kural içi

231 Mesaj
17 Mayıs 2006; 21:23:21 

quote:

Orjinalden alıntı: KillForYou!

Kedidir o, kedi.

+1

_-_DH KÖTÜ KEDİ ŞERAFETTİN FAN CLUB_-_

23815 Mesaj
17 Mayıs 2006; 21:28:42 

quote:

Orjinalden alıntı: faceonbody

açılmıyo sayfa bende

valla ben salladım tuttu

**** olan yeri sil .mp3 yaz

"Under your command i will obey..."
"My mind is one with my soul..." "I am near, yet so far away..."
"Through the eternal flame, i travel..."

PSN: TugayTR
|| Playstation 4 | Harman/Kardon AVR151 | Harman/Kardon HKTS9 |

1748 Mesaj
17 Mayıs 2006; 22:26:14 

quote:

Orjinalden alıntı: KillForYou!

Kedidir o, kedi.

1 Mesaj
1 Mayıs 2007; 16:08:05 

kardeş link ölmüş

843 Mesaj
5 Mart 2009; 19:03:12 

bugün arım balım peteğimde verildi bu konu

slm

177 Mesaj
5 Mart 2009; 19:07:24 

ne mikrofonmuş ama! dünyanın merkezindeki sıcaklığa dayanmış...

Acan
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Gereksiz Mesajlar » CEHENNEMDEN GELEN SESLER(ALINTIDIR)
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.406